Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

agnes - wiem co czujesz, boisz sie kolejnego rozczarowania, to faktycznie, poczekaj, i zrob za jakis czas :) ja Ci zycze jak najlepiej, trzymam kciuki za Was wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluseczko ją robiłam test rano z pierwszego moczu,tak jak to trzeba robić:) gin mówiła że test nie zawsze wykryje chociaż ją miałam pre test co niby wykrywa6 dniową ciążę,po teście też myślałam że się nie udało ale jutro napisze co gin powie mi,ale zauważyłam więcej żył na piersiach,macice dalej miękka strasznie dużo mam sluzu i brodawki i sutlki są ciemne i wrażliwe na dotyk,ją jutro lekarz a później zakupy i dalej nie wiem zapewnień przzespie pół dnia bo tak mnie senność męczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluseczko ja też dopiero zaczynam i ciągle myślę co będzie jak mi przyjdzie tyle lat starać się ale staram się też myśleć pozytywnie że może nie za 1 czy 2 razem ale może już za 3 będzie fasolka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo jejku dziewczyny, przeczytałam prawie całe forum, ale ciężko się połapać ;P takie pytanie: rozpoznajecie u siebie czy szyjka jest twarda czy miękka, wysoko czy nisko położona?? Ja mam z tym problem. Mierzę temperaturę od 16 cykli. :D uważacie, że lepiej dla żołnierzyków kochać się codziennie czy co dwa dni? cieszę się, że tak zostałam u Was przyjęta. dziękuję trudno znaleźć forum, gdzie ktoś się zainteresuje śweżakami :P:P pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewussia ją kochała się codziennie w dni plodnego i dzień po owluacji i prawdopodobnie się udało ale to powiem jutro wam:) moja gin mówiła że plemniki aby miały dobra jakoś muszą być produkowane co72godz wtedy są lepsze :) a mnie dalej zgaga męczy masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki ją już nie spie2 godz że stresu:/ boję się jak cholerka że coś nie tak będzie..trzymajcie kciuki za mnie dzisiaj napisze jak się dowiem buziaki i udanego dnia zakochanych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry babeczki :). Życzę Wam dużo miłości dziś :) Oczekujaca 3mam kciuki i napewno wszystko będzie super kochana :*. A ja mam też wiadomość właśnie 6 rano dostałam @ :) normalną jak być powinna czyli 1 dc się zaczął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki:) Dużo miłości wam życzę w dniu zakochanych i szybkiego zafasolkowania:) Ja dziś nie mam szczególnych planów na dzisiejszy wieczór.... mój mąż pewnie coś zrobi bo wraca dziś z kursu do mnie:) zobaczymy jak to będzie, wieczorem jedziemy do gin, a potem zobaczymy:) witajcie nowe koleżanki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekująca najlepsze na zgagę są wiórki kokosowe albo płatki migdałów, to już kto co woli:) moja mama mi to kiedyś poleciła gdy ją męczyła zgaga. Trzeba je trochę "pożuć" żeby puściły swoje mleczko. Mi zawsze pomagało, wystarczyła mała łyżeczka albo 2. Zawsze to jest lepsze niż jakieś tabl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już się zbieram na sprawę moje drogie i trochę mnie kręci w brzuchu ale zdrugiej strony się cieszę bardzo :) że to już koniec i mam taka nadzieję :). Szczęśliwa ja to po migdalach czy wiorkach to mam jeszcze gorszą zgage hehe a ludziom to różne rzeczy pomagają i mleko i jabłka a mi to albo soda albo majeranek jak leku brać nie chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki 3majcie za mnie kciuki żeby ten wariat znów nie zrobił sceny z dramatu albo horroru haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewuszki! oczekujaca23 jak się czujesz? Kiedy oznajmisz nam milutką wiadomość? Jak spędzacie dziewczyny Święto Zakochanych?? My idziemy do takiej milutkiej kawiarni na kawę i ciacho. Milutki wieczór się zapowiada. Jakie prezenty kupiłyście swoim facetom?? miłego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kluseczka89- to twój rocznik?? jak tak to jesteś z tego samego roku co ja i oczekująca:) i starasz się mniej więcej od tego samego czasu co ja i oczekująca:) tylko, że ona już zafasolkowała(mam nadzieję, że tak jest) a ja jeszcze czekam na swoją kolej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny siedzę i tak mnie skręca że nie wiem :) jeszcze pół godz ale nie wiem czy się ta poprzednia sprawa nie przedłuży o jezusku aż śmiech mnie bierze a ten debil też już dotarł i szpanuje i jaka zenada i przypal a zastanawiam się jak to można kogoś nienawidziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny a moj maz juz raniutko mnie milutko zaskoczyl i dal prezencik:-):-). a ja szykuje obiad dla niego w oprawie platkow roz swiec itd. :-):-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes to zapowiada się u Ciebie bardzo miły wieczór. dorotka daj znać jak poszła rozprawa:) oczekująca pisz co tam u Ciebie, bo tu każdą zżera ciekawość czy jest wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to mój rocznik:) Powinnam Dziś dostać miesiączke a tu nie ma. Zrobiłąm test i wyszedł negatywny. Co ma być to będzie, najwyżej kolejny miesiąc będe się starała a raczej będiemy:) W dniu zakochanych wszystkiego dobrego kobitki i samych pozytywów wam życze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak fajnie, że jesteś z mojego wieku:) czasami słyszałam, że mam jeszcze czas na dziecko, że można jeszcze poczekać, ale jak widzę malutkie dzieci to płakać mi się chcę, że ja nie mam:( fajnie, że jest ktoś w moim wieku kto też chce mieć dziecko. Oczywiście nie zapominam o oczekującej-naszej rówieśniczce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki :) duzo milosci Wam zycze i powiekszenia rodzinki :) ojjj trzymam za nas wszystkie kciuki :) mam nadzieje, zem ilo dzien spedzacie, walentynkowo :) moze jakas fasolka dzisiaj powstanie, kto wie ... :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) A ja jak dzis wrocilam z pracy to maz przywital mnie ogromnym bukietem czerwonych roz. A w sobote idziemy do restauracji i do kina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki jak mija wam dzień?ją niestety nie jestem w ciąży:( poplakalam się u gin...również dostałam luteine przez to że odstąpiła tabletki i przez to ostatnie plamienie a do tego mam antybiotyki,gin powiedziała żebym wybrała leki i mam się zgłosić i jak się nie uda jeszcze 2 lub3 razy to wypisze mi tableki które pomagają zajść w ciążę,wogóle wkurzylam się na maxa bo w karcie ostatnio gin inaczej zapisała a dziś co innego mówiła ale zmienilam sobie i będę chodzic do innejtakże kobietki staramy się znowu wszystkie razem i wierze w to że na wiosnę się uda wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekujaca - tak mi przykro :( ale trzymam kciuki, zeby szybko sie udalo :) to poprostu znak, zebys na nas zaczekala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej babeczki :) nareszcie się udało i jestem wolna od tego pacana, podwójnie będziemy dziś świętować ale niestety bez seksiku bo @ jest i to porzadna więc odpada. Oczekujaca bidulko moja nie załamuj się bo jak nie tym to następnym się już uda i będzie fasolka zobaczysz ja powiem szczerze też miałam ten 1 % nadzieji że może jednak @ nie będzie ale skoro już jest to trzeba się przygotować do następnego a tak poważnie 1 starania i modlić się o cud :) przytulam Cię mocno i szykuj się kochana na następne dni bo kobieta planujaca powinna tak dbać o siebie jakby już była w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elli kochana :) już i chyba mocno 3malyscie kciuki babeczki bo się udało i szybko a więc teraz już mogę podziękować :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×