Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

Dorotko gratuluje udanego zakonczenia sprawy z bylym mezem. Napewno odetchneliscie ze swoim obecnym facetem z ulga:-). Oczekujaca przykro mi ze wyszlo jak wyszlo a raczej nie wyszlo. Lekarka niepotrzebnie dala zludne nadzieje. Plus jest taki ze teraz mozesz posexic sie bo pisalas ze bardzo Ci sie chce ale sie boisz , wiec teraz do dziela. i nie zalamywac sie tylko. Tak jak pisalam wczesniej przygotowalam obiadzik romantyczna-niespodzianke. w sumie walentynki to taki normalny dzien nic specjalnego,bo przeciez do restauracji moze nas maz zabrac w kazdy inny dzien czy do kina w weekend. taki dzisiaj dzien to przereklamowany wydaje mi sie zdaje. ale ucieszylam sie z porannej niespodzianki od meza hihi i to bardzo :-):-):-):-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko gratulacje wreszcie odzyskalas wolność:) dziękuje wam dziewczyny za wsparcie,teraz będziemy mieć miesiąc przerwy w staraniach ale później już staramy się:) dzisiaj zakupili mebelki i za tydzień zmieniamy sypialnie i wreszcie bartek męża się będą wyprowadzać:) wierze w to że uda się nam wszystkim tylko musimy może zaczekać trochę,dziś też zastanawiałam się czemu ci co nie chcą dziecka mają a ci co pragną je mieć nie mają ale nie można się załamać a ją dzisiaj z mężem wreszcie porobimy bara bara bo cały tydzień nic nie było życzę każdej unijnej nocy w walentynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka - ciesze sie, ze sie udalo w sadzie :) teraz musza spotkac Cie same szczesliwe chwile :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka2013 Gratuluję wolności i otwarcia nowego rozdziału w życiu. oczekujaca23 przykro mi, ale uszy do góry. Dojdziesz do siebie i zaczniecie od nowa starania. Ja przez 5 dni będę brać duphaston a potem się okaże. wierzę, że udało nam się ( w nocy mi się wogóle śniło, że bliźniaki urodziłam- mąż się uśmiał). stosunkowo udanej nocy papa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość massachusetts
hej kobitki, mam pytanko. dwa tyg temu dostałam okres, trwał 5 dni i e 6 dzień kochałam się z narzeczonym i skończył we mnie. bardzo chcemy mieć dziecko, staramy się już od pół roku. i już drugi dzień boli mnie brzuch, jajnik i takie jakby rwanie w dół, oraz często chodzę do toalety, co u mnie nie jest normalne. jest to tydzień po stosunku. czy możliwe że byłyby to najwcześniejsze objawy małej fasolki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki :) ją wczoraj miałam upojna noc z mezusiem :) super było ale niestety czar pryskl dziś już przez teściowa znowu zaczyna swoje już mam dosyć,od dzisiaj słowem się nie odezwę do tej krowy miłego dnia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
massachusetts jak dla nie to za wcześnie na określenie czy to ciąża czy nie. Piszesz, że kochałaś się 6dc (tylko wtedy?bo na to wychodzi z opisu) jak długie masz cykle?? Wg mnie nie jesteś w ciąży... biorąc pod uwagę seksik tylko 6dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane dziewczynki :) bardzo dziękuje za wsparcie i kciuki :* i nie udało mu się tym razem z sedziny głupiej zrobić. U mnie @ na całego aż siedzę jak na iglach i brzuch trochę pobolewa ale da się znieść jutro już z clo zaczynam i już się nie mogę doczekać aż się @ skończy i nastawilam się jak ta głupia a potem będę ryczec znając życie ale co tam ważne żeby wierzyć mocno bo mój mówi że jak się tak bardzo bardzo chce to kiedyś wkońcu wychodzi :)tylko trzeba mocno chcieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 dc? Hmm to chyba trochę mało no ale zdarzyć się mogło że zaszlas bo to zależy jakie masz cykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 dc? Hmm to chyba trochę mało no ale zdarzyć się mogło że zaszlas bo to zależy jakie masz cykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa mężatką a jak twoje starania?ją narazie oopuszczam sobie ciągle myślenie o ciąży i dziecku bo może akurat się uda a jak człowiek myśli i się nie udaje to się załamuje ,wczoraj u gin była dziewczyna która miała moze16 lat i już ma rodzic masakra normalnie.rozmawiałam z mężem wczoraj i mówił żeby nie myśleć o tym a jak się nie uda jeszcze dwa razy to pójdę do gin i poproszę o tabletki ale najpierw muszę się wyleczyć bo mówiła że jak się nieleczy zapalenia to może dojść do niedroznosci jajników a później trudno zajść w ciążę,najpierw się leczę a później sexik i może akurat się uda gdzieś w kwietniu:) kiedyś czytałam że właśnie w kwietniu i maju najłatwiej zajść w ciążę ale czy to prawda to nie wiem,moja mama zaraz4 miesiące po ślubie zaszła w ciążę a później jak siostra urodziła się to za pół roku była że mną w ciąży i na koniec jak mialam4 lata a moja mama 29 to urodziła się siostra najmłodsza więc wierze w to że se uda bo w rodzinie każdy ma dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calineczk71
witam wszystkie panie proszę o pomoc w odczytaniu wyniku beta hcg w piątek 08-02 B-HCG Totaal 55 U/L a z czwartku 14-02 B-HCG Tolaal 220 U/L czyli po siedmiu dniach czy to jest dobry przyrost czy mam się martwic ze cos jest nietak z gory bardzo dziękuję za odpowiedz pozdrawiam wszystkie panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie panie proszę o pomoc w odczytaniu wyniku beta hcg w piątek 08-02 B-HCG Totaal 55 U/L a z czwartku 14-02 B-HCG Tolaal 220 U/L czyli po siedmiu dniach czy to jest dobry przyrost czy mam się martwic ze cos jest nietak z gory bardzo dziękuję za odpowiedz pozdrawiam wszystkie panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calineczka z tego co gin mówiła mi to po tygodniu tak jak ją myślałam że jestem ciąży z dwucyfrowego wyniku powinien być trzy cyfrowy wynik gratulacje że udało ci się zaciazyc ,najlepiej zgłoś się do lekarza to będziesz pewną czy wszystko ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj byłam u gin, wszystko jest ok, czekam tylko na wyniki cytologi. Fizycznie jestem gotowa an poczęcie... ale mój mąż ma często opryszczki na ustach i gin kazała je podleczyć, bo wiadomo, że tego nie da się wyleczyć( stwierdziła, że jest pewne ryzyko związane z powikłaniami kiedy dziecko będzie poczęte w trakcie uwidocznienia się wirusa) dlatego mąż się podlecza, i razem mamy brać kwas foliowy ale to wtedy gdy będziemy już zdrowi. Jak na razie to musimy odłożyć starania na później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj mieszkam w holandi i tu mam problem jak sie dziś dowiedzialam jak wyniki odbieralam do 12 tyg nawet na usg nie moge isc a niemowiac o tabletkach tu ciąż nie pottrzymuja i nieratują ja juz mam wizyte umowioną na 21 luty w niemczech i jest to polski ginekolog a tu w holandi mają dziwne odznaczenia bety i dltego się pytam czy jest dobra następną bede robic w poniedzialek a czy mi zrobią niewiem tu jest poprostu chory kraj ni więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Oczekujaca - przykro mi ze nie jestes w ciazy. A juz myslalam ze ci sie udalo jak mialas mdlosci, i slabo ci bylo i wszystko no. A ja dzis mam dzien do dupy. Mam ochote wszystkich pozabijac w pracy. A to co myslalam ze to nie okres to chyba okres bo wlasnie sie skonczyl. Nawet przez chwile mnie brzuch nie bolal. Myslalam ze sie rozkreci a to juz po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calineczka - ja tez mieszkam w holandi i masz racje. To dziwny kraj. A robilas test domowy? Bylas juz u domowego lekarza? Najlepiej idz z ta beta to on ci wytlumaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny Bullitka to mamy tak samo. ja tez tylko plamienia bez zadnych oznak. teraz mnie piersi bola ciagle. Calineczka- przyrost bety masz prawidlowy nie masz powodu do zmartwien. a ja dzisiaj mam dzien dziecka. caly dzien w lozku. leze i sie leniwie. tak jakos cjce mi sie lezec. a moze caly weekend w pidzamce bede :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam wczoraj i mialam rozmowe jak krew oddawalam ale nic mi niepowiedziala jak sie zapyałam zeby mi wyniki zrobili na inne hormony itd to mi powiedziala ze mam poczekac do 12 tyg a do tej pory nic na usg mam czekac a ja niebedeę czekala co dwa tygodnie do niemiec będę jezdzic do ginekologa i jakos przetrwam do 12 tyg bynajmniej będę wiedziec na bieżąco wiesz ja mam swój juz wiek 41 lat i trzy poronienia 2012 roku więc chyba mnie rozumiesz a test domowy robilam kilka razy w piątek pokazał 1-2ty a dzis bete odebralam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
calineczka- to gratuluje ci bardzo po tylu nieszczesciach wkoncu sie udalo. chyba sama bym panikowala. ale bwte naprawde masz wporzadku. jeszcze raz gratuluje bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calineczka - a wie o tym lekarz domowy? O tych poronieniach? Bo jak moja kolezanka z pracy poronila 3 razy to byla pod specialna ochrona i miala czesto usg robione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam owszystkich poronieniach jest w komputerze odnotowane i mowilam ze się boję otą ciążę ze następnej niechcę stracić a ona mi powiedziala ze w tym wieku to normale myslalam ze ją tam zastrzelę za te slowa mam czekac do 12tyg i tyle niewiem czy to przez dyskryminację czy co , oplacam ubuspieczenie 150 euro miesiecznie więc chyba mi się nalezy lepsza opieka lekarska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes1822 dzzieki sliczne a ty jak sie czujesz Bullitka niewiem skkorego rejonu jestes holandi ba ja z linburga tu gdzie mieszkam jest duza dyskryminacja polakow my z mezem szukamy większego mieszkania ale w braband albo wyzej bo obecne to mam troszkę zamale mam corke 21 lat ale juz niemieszka z nami wyprowadzila sie 10 styczen a oprocz niej mam jeszcze blizniaki dz i ch w wieku 13 lat a pozatym jak sie czujesz ile jestes tyg w ciązy pozdrawiam wszystkich bardzo gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobitki ja już wracam z pracy i glowa mi pęka,kawy mi się chce jakoś ale nie na wspomaganie bo pije bezkofeinowa tylko smaczek taki mam na nią przeokropny :). Calineczka witaj ,współczuję Ci tych konowalow tam bidulko weź ich za łeb niech trochę myślą bo jak się nie opierdzieli porządnie to tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
calineczka jestem po bardzo skapym okresie same plamiena ktore trwaly 4dni. dzisiaj mam 9dc i od dwoch dni bola mnie piersi niewiem czemu. a Bullitka nie jest niestety w ciazy jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calineczka - ja jestem z okolic eindhoven i tu nie ma zadnej dyskryminacji. Zmien lekarza domowego i to koniecznie. Wiem ze tu nie podtrzymuja ciazy ale opieka powinna byc czulsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×