Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

Bullitka wlasnie mialam sie pytac o to samo ciebie:-) a u mnie w sumie to nic specjalnego. piersi mnie bola i czasami niedobrze. maz 24-tego na tydzien wyjezdza do Niemiec. teraz siedze i piwko pije sobie jakos mi sie zachcialo. caly dzien w pidzamie chodze:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - jak na tydzien to nie dlugo. Jak ja bym chciala zeby moj se ta wyjechal!! Dzis sie poklocilismy a teraz on sie podlizuje i mi obiad zrobil a ja go nie bede jadla. Niech se go w dupe wsadzi !!! A robilas ten drugi test?? Moze warto zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj Bullitka ja jak sie pokloce i zrobie obiad to moj tez nie je. to ja mu powtarzam ze obrazil sie na mnie a nie na jedzenie. noo niedlugo takze spoko. test zrobie jak maz wroci z delegacji. tetaz poobserwuje siebie. nie czuje sie na ciaze jakos. chociaz jak sobie przypomne poprzedni stan jak bylam to tez w sumie nie bylo nic specjalbego bol piersi u rano jadlam duzo. teraz tylko piersi bola a rano spie duzo dzisiaj do prawie jedenastej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mialyscie wy jakieś badania robione czy wogóle możecie być w ciąży?powiem wam że ją już chyba nie uwięzi lekarzom po ostatniej wizycie i dziwi mnie że bolą mnie sutki są cenniejsze i łaskocze mnie ,wogóle jak robiłam badanie krwi to pielęgniarka pytała mnie w jakiej fiolce mi pobierali krew a ją mam przeczucie że coś nie tak i może pomylili mi badania już sama nie wiem co myśleć,nie mam apetytu wogóle i spać mi się chce ciągle nie wiem czy wierzyć lakarce czy nie skoro tu taki skok hormonu a nagle spadek co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekujaca na twoim miejscu zrobilabym badanie krwi bete i poszlabym do innego lekarza jesli jestes niepewna diagnozy lekarki u ktorej bylas i nie bralabym narazie zadnych tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinder89
Witam :) Czy któraś z Was drogie Kobietki zaszła w ciąże dzień po okresie? przy cyklach 30-31 dniowych ? dodam , że wczoraj był mój 7dc. oczywiście był to stosunek pełny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) rany dziewczynki jak sie rozpisalyscie ze juz sie pogubilam i musialam dwa razy czytac :) szalejecie ;P ja dopiero do domu przyszlam, bylam na kursie prawa jazdy, pojezdzilam, nawet zadnej gafy nie zrobilam :) mozecie byc ze mnie dumne :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekujaca - popieram agnes, zrob bete, bo moze jestes w ciazy a lekarz tego jeszcze nie wykryl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny naprawdę już sama nie wiem co robić,powiedzcie czy was też sutki bolą aż pieką że biustonasz urazami i dotyk?i czy wogóle brodawek macie te krostki powiększone?nie wierze w to że nagle spadł mi tak poziom i skoro wszystko ok jest i nie ma nic na usg ani w badaniu gin to czemu kilka dni po staraniach rwal mnie jajnik lewy i tak że mną się dzieje.czytałam że kobieta miała taki przypadek że pomylono próbki krwi i później okazało się że jest w ciąży chociaż lekarz ją wykluczył po spadku bhcg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekujaca - najlepiej biegnij do apteki i rob test, a na dniach zrob bete :) test domowy powinien juz cos wykryc ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - ja to jestem uparta, niech se w dupe wsadzi ten swoj obiad. Mam nadzieje ze ci sie udalo. Bez powodu cie piersi nie bola wiec kto wie Calineczka - dlugo juz tu jestes? Elli - i jak sie jezdzilo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujaca - wlasnie, kup test i zrob go. Jesli jestes w ciazy yo juz napewno test ci wykryje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitko - myslalam, ze nie bedzie mi sie podobala jazda samochodem, duzo lat zwlekalam, zeby isc sie zapisac, a tu prosze, bardzo mi sie podoba :) czasami jeszcze pare rzeczy nie wychodzi mi, no ale sie podszkole i bedzie dobrze :) oczekujaca - biegnij to test, bo Cie zaraz wygonimy po niego :) :) agnes - a Ty czemu testu nie robisz? :) kurcze, dziewczyny, jakie Wy cierpliwe jestescie! ja juz bym robila!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ineskaa44444
hej dziewczyny, sluchajcie okres mialam 29stycznia,przy 30dniowych cyklach, jak myslicie czy jest szansa na ciaze, jesli przytulanko bylo 12 luty (ale tylko raz). Bardzo prosze o odpowiedz, bardzo bym chciala zeby sise udalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitko - ja narazie nic :) luteine bralam na wywolanie, odstawialm i dostalam normalna @, teraz wezme sie za starania, a od 16 dnia mam brac luteine, zeby plamien znowu nie bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny poczekam jeszcze rozmawiałam z mama i mówi żeby zaczekać jeszcze a jak wy myślicie mogło dojść do pomyłki w badaniu?kurde ją jakoś w środku czuje że w ciąży jestem ale też myślę że może się nakrecilam i dlatego tak mam kurde człowiek zglupieje ,ale nawet dziś wypiles tylko4 szklanki herbaty na dzień i nic więcej a soku byłam z 10 razy a przecież w porządku mam wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekujaca - moglo dojsc, czesto sie zdarza ze nic nie widac na usg, bo za wczesnie ... moze w Twoim przypadku tez tak bylo, bez dodatkowych testow i bety nie przekonasz sie :) najlepiej zrob test domowy, juz powinien pokazac, jak zafasolkowalas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekujaca kochana ja robilam test ktory wyszedl pozytywny a okazalo sie ze wcale nie jestem w zadnej ciazy, teraz zadnych testow juz robic nigdy nie bede tylko odrazu lekarz i beta a co do pomylek lekarzy to mogla sie i pomylic ja swojemu lekarzowi wierze i ufam on cieszy sie nienaganna opinia i potwierdzi to kazdy kto go zna i na necie tez ma ok opinie zauwazylam poza tym mojej siostrze rodzonej 2 lekarzy potwierdzxilo ze musi usunac ciaze bo zagraza jej zyciu a i tak jej nie donosi a jednak nasz doktorek sie usmial i to porzadnie i normalnie byla w domu i zdrowa dzis jak ryba a Olka ma pol roku i dzieciak jak dab zdrowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko - Twoja siostra miala historie, napewno sie biedna naplakala, a dzisiaj szczesliwa mamusia :) jednak zawsze lepiej pojsc do innego lekarza, a nawet 2,3 i sie przebadac dla pewnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujaca - robilas test i wyszedl negatywny,powtorzylas bete i tez negatywne a do tego lekarz tez potwierdzil ze nie jestes w ciazy to nie jestes. Przykro mi to mowic ale zamiast sie nakrecac ze wszystko i lekarz sie myli to zacznij lepiej nowe starania aby w przyszlym miesiacu byly 2 kreseczki. Wiem co czyjesz bo wszystkie sie tak nakrecalysmy na poczatku . Wiec blowa do gory, nogi na bok i do dziela ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×