Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

juz jestem po kolendzie. maz zaczal poglady na temat kosciola i ksiezy mowic to mialam wrazenie ze pokloci sie z ksiedzem. naszczescie jakos rozmowa zlagodniala. Bullitka ja siedze w domu nie pracuje na poczatku malzenstwa tak zdecydoealisny ze bede sie opiekowala domem ale teraz zaczynam szukac pracy no chyba ze szybciej zajde w ciaze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes - ksiadz nie pytal, kiedy zdecydujecie sie na dzieci? mnie kiedy jeden tak zapytal ...to mu odpowiedzialam, ze jak przyjdzie na to czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elli ksiadz nas umoralnial i o slubie koscielnym nam mowil. bo my mamy jak narazie tylko cywilny. ksiadz powiedzial ze zyjemy w grzechu. a moj maz po wizycie powiedzial ze nie chce zyc w grzechu i mam nadzieje ze do konca roku wezmiemy koscielny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Wczoraj dostałam plamienia, jeżeli tak to można nazwać, bo to tylko kilka różowych kropelek, już sama nie wiem co mam o tym myśleć... Nadal żadnych objawów, ani na @ ani na ciążę :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Wczoraj dostałam plamienia, jeżeli tak to można nazwać, bo to tylko kilka różowych kropelek, już sama nie wiem co mam o tym myśleć... Nadal żadnych objawów, ani na @ ani na ciążę :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elli powysylam wam wirtualne zaproszenia:-). Antosia a jestes przed terminem @ czy juz po?bo juz nie pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś już 6 dzień jak nie mam @ narazie nie będę robić testu, poczekam, może @ się pojawi :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Agnes - no to przygotowac czas zaczac :) Elli - w co sie ubierzemy?? No bo my to chyba najwazniejsi goscie co ? Antosia - to poczekaj jeszcze z 2 dni a jak nie to zrob kolejny test. Mi sie raz spoznila 2 tyg i mialam wlasnie takie plamiemia w tym czasie a potem sie rozkrecila. Zrobilam w ciagu tych 2 tyg az 5 testow ale kazdy byl ujemny wiec ciazy nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadia93
Witam Was Kochanie, mam 20 lat i o 3 dni spóźnia mi się okres a od 4 di strasznie boli mnie brzuch tyle , że zamiast okresu mam gęsty, bały śluz. Nie byłoby w tym nienormalnego, ponieważ mam nieregularne cykle, jednak od 2 tygodni ostro bolą mnie piersi, ale tak dziwnie bo po bokach (??) Czasem miewam podwyższoną temperaturę ciała a temp. mierzona w pochwie z rana to 37,3 czuje się senna, zmęczona, jestem płaczliwa i rozdrażniona. Jestem wegetarianką , która nagle zaczęła mieć ochotę na smażone potrawy! za to na czekolade nie mam w ogóle ochoty. dodam jeszcze, że z chłopakiem uprawiamy seks nom stop, także nie wiem kiedy mogło dojść do ewentualnego zapłodnienia. Zaczynamy zawsze bez, a pod koniec on zakłada prezerwatywę. Jednak pod wpływem chwili gdy zaczynami się znów kochać po godzinie on wchodzi we mnie bez gumki, zakładając ją pod koniec. to duże prawdopodobieństwo wpadnięcia jakby nie patrzeć. Jutro idę po test, ale chciałabym wysłuchać opinii doświadczonych już w tym temacie kobiet. Czy mogę być w ciąży? pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny przygotowania jeszcze nawet nie w planach. musimy ustalic date najpierw. nie bedziemy mieli wielkiego weselicha takie przyjecie na jakies ok.30osob. Nadia jesli spoznia ci sie okres to zrob test ale z tego co piszesz to niesadze abys byla w ciazy. takie objawy to mam przed kazda@. piszesz ze masz nieregularne to moze lada dzien przyjsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny przygotowania jeszcze nawet nie w planach. musimy ustalic date najpierw. nie bedziemy mieli wielkiego weselicha takie przyjecie na jakies ok.30osob. Nadia jesli spoznia ci sie okres to zrob test ale z tego co piszesz to niesadze abys byla w ciazy. takie objawy to mam przed kazda@. piszesz ze masz nieregularne to moze lada dzien przyjsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny przygotowania jeszcze nawet nie w planach. musimy ustalic date najpierw. nie bedziemy mieli wielkiego weselicha takie przyjecie na jakies ok.30osob. Nadia jesli spoznia ci sie okres to zrob test ale z tego co piszesz to niesadze abys byla w ciazy. takie objawy to mam przed kazda@. piszesz ze masz nieregularne to moze lada dzien przyjsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny przygotowania jeszcze nawet nie w planach. musimy ustalic date najpierw. nie bedziemy mieli wielkiego weselicha takie przyjecie na jakies ok.30osob. Nadia jesli spoznia ci sie okres to zrob test ale z tego co piszesz to niesadze abys byla w ciazy. takie objawy to mam przed kazda@. piszesz ze masz nieregularne to moze lada dzien przyjsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes, Bullitko - my to druhny! a co ;P w takich rozowych sukieneczkach jak na amerykanskich filmach ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnnie!! I do tego zabierzemy agnes do Las Vegas na wieczor panienski :D . A moj maz ma dzis urodziny i zamiast sie cieszyc to u nas klotnia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnnie!! I do tego zabierzemy agnes do Las Vegas na wieczor panienski :D . A moj maz ma dzis urodziny i zamiast sie cieszyc to u nas klotnia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Ewqa25_
Hej Dziewczyny ! Chętnie przyłączyła bym się do was. Także staram się o dzidzię. Mam 25 lat i to będzie moja 1 ciąża. :) dodam że staramy się z narzeczonym do lipca i jakoś nam nie wychodzi. jestem ciekawa co sądzicie o moim stężeniu LH do FSH wynosi 0,6 a norma to 1? mam się czym martwić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitko - a pewnie, zabierzemy agnes do Las Vegas, a niech ma dziewczyna cos z tego zycia :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitko - a pewnie, zabierzemy agnes do Las Vegas, a niech ma dziewczyna cos z tego zycia :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitko - wezmiemy agnes do Las Vegas, a niech ma dziewczyna cos z tego zycia hihi :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitko - wezmiemy agnes do Las Vegas, a niech ma dziewczyna cos z tego zycia hihi :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia zapraszamy do nas. W grupie razniej :) Elli - moze ognes tez gdzies tam po drodze wydamy za maz ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Ewqa25_
Dziewczyny a możecie mi powiedzieć czy stosunek LH do FSH 0,6, jest dobry? mój ginek twierdzi że tak, ale w necie wiadomości nie są dobre. Błagam pomocy :( zastanawiam się nad zmianą lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Ewqa25_
Dziewczyny a możecie mi powiedzieć czy stosunek LH do FSH 0,6, jest dobry? mój ginek twierdzi że tak, ale w necie wiadomości nie są dobre. Błagam pomocy :( zastanawiam się nad zmianą lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Ewqa25_
Dziewczyny a możecie mi powiedzieć czy stosunek LH do FSH 0,6, jest dobry? mój ginek twierdzi że tak, ale w necie wiadomości nie są dobre. Błagam pomocy :( zastanawiam się nad zmianą lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynyyyy co wy piszecie ja mam juz mezulka. tylko zalegalizujemy przed Bogiem swoja milosc. jaki Elvis???:-):-):-):-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×