Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

To wlasnie ten program na tlc o invitro. Plakalam przy nim i z rozpaczy i ze szczescia. Daje nadzieje. Dobrze ze go robicie Martunia - naprawde bardzo mi przykro. Brak mi slow Oczekujaca - najgorsze chyba jednak juz masz za soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bullitka mam nadzieje ze tertaz bedzie lepiej w koncu juz bedzie3miesiace wiec powinny ustepowac objawy najgorsze.ide zaraz zrobic nalesniki bo glodna sie robie a niemam ochoty na nic innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martunia2807
Bullitka, już się powoli godzę z tym, że nie było innej opcji, a przetrzymywanie psa, w takich warunkach tylko po to, żeby był - jest bez serca. Cieszę się, że istnieją eutanazja i zwierzaki nie muszą umierać w męczarniach. Taka decyzja świadczyła chyba o tym, że bardzo go kochałam i nie pozwoliłabym mu dłużej cierpieć. Program, może to coś, jakaś nadzieja dla innych, którzy już ją stracili. Oczekująca - smacznego - w końcu coś zjesz ze smakiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Martunia - my tez usypialismy psa dla jego dobra. Nie szlo patrzec jak cierpi. Z kazdym dniem bedzie lepiej. Czas nie leczy ran ale przyzwyczaja do bolu i mozna z nim zyc. Oczekujaca - jak minela nocka?? Agnes - jak starania? Jak reagujesz na leki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej bullitka noc minela kiepsko spalam sama w innym pokoju bo wkurzyl mnie maz pozatym bolal mnie brzuch az balam sie strasznie.dis nieboli mnie brzuch i niemam wymiotow albo ustapily albo stalo sie cos zlego z dzidzia.dzis niepojde do lekarza ale jutro moze pojde na usg sprawdzic czy wszystko ok jest bo martwie sie strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napewno bylas w polu mezowi pomagac albo ciagnikiem jezdzilas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosciu jestes zalosny jak piszesz do oczekujacej.ty pewnie jestes pania z miasta co siedzi w domu a maz na ciebie zarabia.wlasnie zal takich ludzi jak ty ktorzy nie doceniaja ciezkiej pracy innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martunia2807
Nie ma to, jak ukryć się za pospolitym nickiem "gość" i obrażać innych. Praca jak praca, oczekującą należy podziwiać za wytrwałość u boku męża i za to, że żadnej pracy się nie boi. Ty "gościu", pewnie masz dwie lewe ręce i do niczego się nie nadajesz, takich ludzi - rzeczywiście ŻAL. Weź może lepiej zajmij się segregacją śmieci, jak nie masz nic innego do roboty. Moja koleżanka wczoraj urodziła - egzotyczną córcię (połączenie Polski i Tunezji), jaka śliczna. Pędzę do pracy, miłego dnia dziewczęta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny .martunia fajnie ze ty rozumiesz chociaz co znaczy praca ciezka,ludzie z miasta niemaja pojecia ile trzeba pracy i wysilku zeby miec pieniadfze.ja bylam wczoraj u gin bo brzuch bolal.ale naszczescie dzidzia rosnie serduszko bije wczoraj spalo sobie podczas usg ale lekarz obudzil malenstwo i tak sie ruszalo.u mnie juz bedzie zaczynac sie12tydzien przytylam1kg przez3tygodnie.leki dalej mam brac i musze pilnowac zeby sie zalatwiac codziennie bo zle jak zalega w jelitach.teraz bedziemy sprawdzac czy wszystko ok i jak cos to leczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Martunia - dobrze powiedzialas. A co u ciebie? Twoja przyjaciolka mieszka w tunezji?? Oczekujaca - nie przejmuj sie co mowia ci ludzie. Pewnie ktos bardzo ci zazdrosci stad ten jad. A z dzidzia napewno jest ok. Nawet nie mysl ze jest inaczej A my z mezem wczoraj uzgodnilismy ze jak do konca roku nie zajdziemy w ciaze to od stycznia zaczynamy procedure do invitro. Nie mamy juz czasu czekac bo oboje bedziemy miec po 32 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta999999
hej oczekująca, mam pytanie i byłabym wdzięczna za odpowiedź. od którego tygodnia zauważyłaś zmiany w piersiach i jakie to zmiany? urosły?miałaś żyły? pytam bo podejrzewam ciążę- za 3 dni testuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta u mnie bylo tak ze przed okresem bolaly mnie piersi i rosly troszke a jak zaszlam w ciaze przestaly dzien przed@bolec a pozniej w dniu @ bolaly znowu.zylki pojawily mi sie zaraz po kilku dniach po@ a piersi caly czas od terminu @ bolaly sutki i od strony pach i byly takie nabrzmiale,teraz bol jest mniejszy zylki sa i brodawki wieksze i ciemnieja.bullitka macie racje niema co sie takimi ludzmi przejmowac.mnie dalej mdlosci mecza i zgaga myslalam ze koniec a tu znowu zaczyna sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta opowiedz cos o sobie i dolacz do nas. Kazdy jest mile widziany Oczekujaca - :) Agnes - jak u ciebie?? Odezwij sie. Jak reagujesz na leki?? Udalo ci sie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martunia2807
Bullitka - Moja koleżanka nie mieszka w Tunezji, mieszka w Polsce. Kiedyś pojechała na wakacje do Tunezji i poznała miłego tunezyjczyka. Zakochała się, jeździła co roku, a nawet dwa razu w roku no i chciała mieć dziecko. Ma 39 lat i swoją pierwsze dziecko:) także jest to dowód, że do 40 spokojnie :):) Ja jestem przed okresem, już mam PMS chyba. Mężowi się obrywa, za każde przewinienie. Właśnie siedzi i czyta co piszę. Śmieje się z nas:) że tak się tu pocieszamy. Ehhh, faceci... nic nie rozumieją. Oczekująca - ja mieszkam w mieście, dość sporym, ale nie zachowuję się jak dupna księżniczka, bo niestety na chleb muszę zarobić, a więc szanuję pracę i ludzi, którzy pracują i pracy się nie boją - tak jak Ty:) Bullitka, bardzo dobra decyzja z tym in vitro. Wiem, że to są złożone procedury, ogromne koszty, bardzo duże poświęcenie, ale cel uświęca środki. Ja jednak trzymam kciuki, by udało się do końca roku, zawsze to jest niespodzianka :) Agnes, co u ciebie? Pisz... Marta999 - Dołącz, będzie nas dwie Marty :) A nigdy przed okresem nie bolały cię piersi? Tak jak wcześniej napisałam, jestem przed i zawsze tydzień przed @ piersi z dnia na dzień zaczynały mocniej boleć, puchnąć, boleć w pachwinach, a w ciąży jeszcze nie byłam. Bóle przechodzą znów stopniowo od dnia, gdy dostaję @. I tak z miesiąca na miesiąc. Daj znać, jak zatestujesz :) Pozdrawiam Was:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martunia - romantyczna historia z ta twoja kolezanka :). Dzis ostatni dzien pracy. Jak ja sie ciesze :)) weekend :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja biore tabletki. bylam na krwi powtorzyc wyniki. za tydzien lub poltora testuje oby oby:-):-). pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - a jak sie czujesz?? I co bierzesz?? Pisz do nas bo ostatnio ciebie malo tu. Tesknie za toba :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka - biore luteine na progesteron i kwas foliowy a w 3dc mam brac clo przez 3dni. chociaz mam cisza cicha nadzieje ze zajde ze lutka pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - mam taka nadzieje ze ci sie juz w pierwszym cyklu uda zajsc w ciaze. Ktory masz teraz dzien cyklu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do oczekujaca
ty jakis matoł zryty jestes najpiew posrac sie za ciaza chciałas a teraz beczysz przez pół forum ze mdłosci i brzuch rosnie! juz współczuje temu dziecku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny agness zyczew ci w tym cyklu dwoch kresek.ja bylam u gin dzisiaj zbadal mnie i mierzyl tetno dzidziusia mojego i udalo mu sie bilo150razy na minute.ale r****iwe mam malenstwo:)lekarz mowil ze bede ostawiac powoli duphaston bo najgorszy okres juz mija,na zgage zapisal mi takie mleczko i jeszcze musze uzywac tantum rosa bo zapalenie sie zaczyna robic.18ide na usg bedzie to13tydzien i szukac bedziemy plci i baadac czy dzidzia zdrowa.mowil ze szybko wykryl u mnie tetno przez brzuch.mam super lekarza ,mam sie kontaktowac gdyby cos mnie niepokoilo.narazie niemam co sie bac bo mowi ze wszystko ladnie rosnie i szyjkla jest wysoko ale nadal mam sie oszczedzac chociaz juz moge wiecej.zapytalam go co mi tak jezdzi po brzuchu to mowil ze moge zaczac odczuwac ruchy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Oczekujaca - dobrze ze czujesz sie juz lepiej. I nie reaguj na te glupie zaczepki My mamy 26 listopada 2 rocznice slubu. Nie mamy jak narazie zadnych specjalnych planow na ten dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martunia2807
"do oczekującą" - Matoł, to jesteś Ty. Po to jest forum, żeby mogła popisać co jej leży na żołądku. Skoro ty jesteś tu, żeby oceniać, to zmień wątek. Jakbyś był/była normalną osobą, to nawet nie podejmował/łabyś tematu, który Ciebie nie dotyczy! Najlepiej, to się stąd zmywaj i nie zawracaj d**y. Oczekująca, trzymam kciuki i przekonana jestem, że wszystko będzie dobrze. Już za niedługo poczujesz, jak bardzo r****iwe, jak dostaniesz z kopyta w żeberka, albo wątróbkę:) Fajnie, zazdroszczę Ci. Ja odebrałam wczoraj wyniki TSH i Insuliny. Wcale nie wygląda dobrze. THS 1,91(norma 0,91 - 4,45) trochę mało, a insulina nadal skacze o 100%. Myślałam, że po roku leczenia coś się poprawi. Jeszcze nie mam wyników ft4 i ft3. Ciężko będzie z ciążą przy takim niskim tarczycowym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wcale nieruszaja mnie te komentarze,forum jest po to aby pisac.marta na tarczyce mozna leki brac i sie inormuje i uda ci sie zajsc w ciaze zobaczysz.a z tytmi kopniakami to az smialam sie ale pewnie tak bedzie juz niebawem.teraz szybko czas mi leci.bullitka w wasza rocznice slubu moja mama ma urodziny;) a ja w swoje zaszlam w ciaze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dooorciaaazabcia
hej. moze tu mi pomozecie. bede brala clo. pani doktor powiedziala ze mam sobie wywolac miesiaczke luteina( poniewaz nie mam bez tabletek jej wcale) a potem brac clo od 2 dnia do 6 i w 21 dniu zrobic badanie krwii. moje pytanie jest takie czy ktoras z was miala podobna sytuacje i czy dostala kolejnej miesiaczki tylko i wylacznie po clo. jade do polski na swieta i niewiem jak moge to rozplanowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dorota.. lutke buez od 16dc do 25 potem dostaniwsz okres. a clo w nastepnym cyklu. a wogole clo na owulacje jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martunia - zaczernij sie zeby bylo wiadomo ze ty to ty. Moje 2 kolezanki zaszly w ciaze z tarczyca bez problemu tylko ze caly czas sie leczyly. Z toba tez tak bedzie. Oczekujaca - i tak trzymaj. A ty do kiedy bralas duphaston?? Tzn zaczelas brac 16 dnia cyklu i bralas az do zrobienia testu czy jak?? My dzis sie dowiedzielismy ze siostra mojego meza bedzie miala chlopca. Bylismy dzis tez zabukowac hotel na 27 grudnia do paryza. Jedziemy my z mezem, moja mama, tesciowa i szwagierka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczymy, jak już będzie coś na rzeczy i starania dojdą do skutku. Póki co, trzęsę batami przed wizytą u endokrynolog. Co ona jeszcze wymyśli. Ja na tarczyce leczę się już ponad rok, biorę hormony tarczycowe i załamuje mnie ten brak poprawy. Póki co czekam na okres. Nie wiem kiedy go dostanę, bo coś mi się ostatnio przestawia. Raz mam cykl 28 dni, raz mam 26 dni, raz 25, masakra. Jakbym miała mieć 25 dni cykl, to okres powinnam dostać już dziś. Oczekująca, cieszę się, że udało mi się Ciebie rozśmieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bullitka u mnie bylo tak ze bralam od16dc do25dc wszystkie tabletki bo po2na dzien pozniej niebralam i za3dni w dniu@ zrobilam test i wyszedl pozytywnie a pozniej jak juz bylam u lekarza to dostalam znowu i biore go ciagle po2taletki dziennie.marta z tarczyca tez mozna zajsc w ciaze a robilas monitoring cyklu?moze zrob sobie wtedy bedziesz wiedziec kiedy dzialac:)ja mam ochote na barszczyk z uszkami i chyba zaraz sobie ugotuje.a wczoraj ciotka powiedziala ze ladnie wygladam w ciazy i bedzie chlopak:) ale juz niedlugo sie dowiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×