Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

Gość gość
smerfetka - nie jestes w ciazy to napewno. a ile jestes po terminie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze jest wlasnie brak @ i te mdlosci.W niedziele tak mnie dopadlo ze wieczorem prawie z lozka nie wychodzilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ze komus tak sie zdazylo to przypadek jeden na milion. ciaza jest od 5,3hcg. idz do lekarza niech cie zbada i powie czemu nie masz okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - a jak dzis?? Masz jeszcze plamienia?? Smerfetka - jak beta mowi ze nie jestes w ciazy to nie jestes. Nie wmawiaj sobie czegos czego nie ma. A mnie znowu dopadlo przeziebienie . Katar , bol gardla , bol glowy. Moze glupie pytanie ale czy moze to miec zwiazek z owulacja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka- dzisiaj to mam okres:-). a twoje przeziebienie no coz watpie zeby mialo cos wspolnego z owu. moze poprostu pogoda ci nie sprzyja. smerfetka- wlasnie przestan wmawiac sobie objawy na ciaze skoro beta jej nie wykazala. szkoda kasy na kolejna bete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - w sumie to dobrze ze masz okres. Teraz od gdzies 12 dnia rob testy owu i do dxiela. Maz sie teraz nigdzie nie wybiera?? Wiem ze to pewnie nie ma nic wspolnego z owu ale w zeszlym miesiacu tez bylam dokladnie przeziebiona w czasie owulacji . Dziwne zeby co miesiac sie przeziebiac. Moze mam w tym czasie obnizona odp***osc ale raczej to nie ma nic do rzeczy. Dzis kuzynka meza urodzila slicznego zdrowego chlopca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Bullitka okres dziwny wcale go nie ma. jakies liche plamienia z rana i caly dzien nic. piersi mocno bola. maz nigdzie sie teraz nie wybiera wiec bedziemy mogli dzialac. a we czwartek wybieram sie do lekarza z wynikami wkoncu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martunia2807
Cześć dziewczyny!! Dawno mnie nie było i widzę sporo mnie ominęło. Oczekująca - Gratulacje ciąży, z całego serca. Wiara - Również gratki My już z mężem na swoim, mieszkamy od września. Jak wcześniej napisałam, że starania o dziecko odstawiamy na późniejszy plan, tak teraz świra dostaję. Tak bardzo chciałabym zajść w ciążę... Mój mąż tutaj jest największym problemem :) on chce jeszcze jechać na wakacje, a później możemy się starać. To takie przygnębiające. Mój instynkt szaleje, wszystkie w koło, albo urodziły, albo niebawem rodzą, albo właśnie się dowiedziały o ciąży. Płakać mi się aż chce, że wakacje dla mojego męża ważniejsze od powiększenia rodziny :(:( Druga sprawa, to choroba tarczycy, sama nawet nie wiem, czy będzie prostu zajść w ciążę. Niepewność mnie dobija, oczekiwanie mnie dobija i w ogóle masakra. Będę się starać częściej tutaj zaglądać. Bullitko, a to przeziębienie może też wynikać z podwyższonej lekko temperatury. Wiadomo, przy owu trochę skacze... Pozdrawiam i całuję ciepło staraczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martunia zaczernij sie i odzywaj sie czesciej co u was. A na tarczyce musisz brac leki to zajdziesz w ciaze bez problemu. Ile sie staracie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny agness jak starania?bullitka niebawem wizyta u lekarza.ja jestem w szpitalu na kroplowkach bo mam organizm odwodniony i zoladek zakwaszony jak polepszy sie to wyjdfe a wszystko przez wymioty.lekarz widzial juz na usg nozki raczki i palce pokaze mi jak bedzie mi na oddziale usg robil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bullitka niezalamuj sie zobaczysz bedziesz mama tak jak my wszystkie.ja leze i musieli mi welfron wyjac bo reka mi puchla i bolalo bardzo.dostalam dwie kroplowki i narazie ok sie czuje zobaczymy rano jak bedzie i co powie moj lekarz prowadzacy.wymeczylo mnie przez miesiac ze szok a teraz juz zaczynam9tydzien czyli3miesiac.dalej mam kwasny smak w buzi ale przynajmniej wymiotow niemam.dzis urodzilo sie dwoje dzieci serce sciska jak polozna niosla malenstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest dziewczyna w moim wieku na sali i mowila ze stracila2ciaze jedna w9miesiacu dziecko martwe teraz jest w 12t i plami tez sie boi ze to moze znowu byc to.ja martwie sietez o siebie zeby sie polepszylo bo bede co chwile w szpiitalu na kroplowce,jutro wyniki maja mi zrobic zobacze jakie wyjda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujaca - wiem ze to zle zabrzmi ale dobrze ze jestes w szpitalu. Odpoczniesz sobie od obowiazkow a przedewszystkim od tesciowej!! Mysl tylko o sobie i malenstwu i napewno wszystko bedzie dobrze. Odpoczywaj , czytaj gazety , relaksuj sie na ile to mozliwe w szpitalu. Bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bullitka wiem wlasnie ze odpoczne od tesciowej ogolnie lepiej sie c*je dostaje po2kroplowki dziennie i duzo lepiej,reka boli od kroplowki mnie i puchnie troche.w piatek mam miec usg i poprosze zeby mnie wypisal bo w weekend niebeda nic mi robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny oczekujaca- po co chcesz sie wypisac ze szpitala. lez i odpoczywaj a w domu znowu tesciowa bedzie cie wkur...ac. rety dziewczyno zostan w tym szpitalu poki lekarz sam nie pozwoli ci wyjsc. bullitka - nie ogladaj takich programow. ja jutro jade do lekarza bardzo jestem ciekawa co powie na wyniki moje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujaca - dokladnie, nie jedz do domu. Niech tesciowa sie troche pomartwi Agnes - ogladam bo chce wiedziec dokladnie co mnie czeka. No i teraz juz wiem :( . Daj odrazu znac co lekarz powiedzial i jakue zastosowal leczenie. Ja lece za tydzien do pl i 2 listopada ide do polskiego lekarza o druga opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka- pewnie ze napisze juz sie nie moge doczekac tej wizyty. mam nadzieje ze da leki i szybko zajde:-). Ty tez daj znac co polski lekarz powie na wasza sytuacje. zobaczysz bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martunia2807
Bullitka, będę starała się odzywać częściej, tyle, że czasu mi brakuje. Staliśmy się krótki czas. W maju była sytuacja, którą tu opisywałam, wtedy właśnie trafiłam na to forum. Nie zaszłam wtedy w ciążę, choć byłam przekonana, że tak będzie. Później zaczęliśmy remont, a między nami zaczęło się psuć, więc nie pozwoliłam sobie na starania. Od września mieszkamy już na swoim, w naszych "sprawach" jest już 1000 razy lepiej. No i kiedy jest dobry czas na dziecko, mój mąż chce przełożyć starania do wakacji, na które bardzo optymistycznie się nastawia i chce je spędzić. Z jednej strony wcale mu się nie dziwię, bo już ponad 3 lata nie byliśmy nigdzie. Raz odkładaliśmy na ślub, a później odkładaliśmy na mieszkanie i jego remont. Teraz, gdy już wszystko mamy do szczęścia (ale chyba tylko mnie) brakuje dzieciątka. Nawet pozostawiliśmy niezagospodarowany pokój, niby dla adoptowanego królika, którego mamy, ale na serio to oczywiście, że dla dzieciątka. Mój instynkt macierzyński szaleje, a On myśli o wakacjach. Wcale mnie nie rozumie! Tarczyca, to drugi problem, który nie daje mi spać. Jestem co prawda już od roku zdiagnozowana, biorę leki. Mam wizytę 15 listopada. Na ostatniej wizycie endokrynolog powiedziała, że widzi dobre zmiany w tarczycy, że się goi, jednak z hormonami ft4 i ft3 wciąż nie gra, jak nie jednych za mało, to drugich. Do tego dochodzi brak wchłaniania witaminy D oraz hiperinsulinemia, a wszystko spowodowane jedną małą tarczycą. Doktor powiedziała, że ciąża będzie dla nas wyzwaniem. Teraz można powiedzieć, że czekam na dwie kreseczki tylko Ja :( Smutne to jest, bo nawet nie wiem, czy łatwo pójdzie z ciążą. Oczekująca - Bullitka i agnes mają rację, nie ryzykuj, bo później będziesz żałować decyzji. Ja na twoim miejscu zostałabym dłużej w szpitalu - krzywdy Ci tam nie zrobią, a odpoczniesz od teściowej, od pracy, która jak widać nie nie służy twojej ciąży. Dbaj o Was najmocniej jak umiesz i nie doprowadzaj do sytuacji, które mogą wam zaszkodzić. Agnes - trzymam kciuki za wyniki badań. Bullitka, też oglądałam TLC, a płaczę jedynie przy Porodówkach i innych podobnych. Nie trać proszę wiary w to, że Wam się uda. Przyjedz do Polski, idź do specjalisty, u nas w Polsce mamy niż demograficzny, więc pewnie podejdą do sprawy poważnie :) Ja jutro muszę umówić się do mojego ginekologa, bo znów coś mi niewyraźnie tępi bólowo w jajniku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny wyniki mam dobre polepszyly sie teraz czekam na usg zeby sprawdzic krwiaka tegoi zobaczymy co dalej bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Agnes - i jak u lekarza bylo?? Dobre wiesci?? Martusia - a gdzie chce twoj maz na wakacje jechac? Wiesz moje dwie kolezanki mialy tarczyce i jedna bez problemu zaszla w ciaze odrazu w pierwszym cyklu a druga starala sie 6 miesiecy i potem bylo ok Oczekujaca - i jak usg??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny agness daj znac co lekarz mowil,martusia a moze akurat na wakacjach uda sie zrobic dzidzie.bullitka a u was in witro jest refundowane czy wszystkie koszty musicie pokryc?ja leze jutro maja mnie wypisac bo juz niedaja mi kroplowki tylko magnez i luteine.niema mojego lekarza prowadzacego dzisiaj jutro od rana bedzie i jutro zrobi mi usg wiec bedzie wiadomo.chca dzis sprawdzic czy niebedzie wymiotow bez kroplowki.wczoraj zaczal mi sie 9tydzien .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×