Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

czesc dziewczyny wrocilismy z mezem z elblaga i tak wizyta u lekarza- mam niski progesteron zapisal luteine po 1dziennie od 16dc do 25. nie mam owulacji zapisal clostilbegyt mam brac dopiero w 3dc czyli dopiero od nastepnego tylko przez 3dni. to jest na wywolanie owulacji. przepisal folik. i przepisal antybiotyk na wysokue OB. musze powtorzyc badania ale nie wszystkie OB, FSH, CRP. i nastepna wizyte mam 12-14 dc musze jechac wtedy zobaczy czy owulacja jest. mam za wysokie FSH co moze powodowac do niskiej rezerwy jajnikow. no i moj wiek:-(. lekarz powiedzial ze musze sie spieszyc. mam nadzieje ze po lekach uda mi sie w ciagu paru m- cy zajsc w ciaze. jestem pelna wiary. a poza tym wkoncu znalezlismy przy okazji bycia w elblagu sklep gdzie maz kulil sobie spodnie bojowki. taki wybredny jest ale udalo sie w sklepie z militariami. to wrocil zadowolony:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - no wkoncu jestes. Nareszcie wiemy co jest grane. Mam nadzieje ze juz w 1 cyklu leczenia zajdziesz w ciaze jak oczekujaca:)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia2807
Hej. Mąż wymyślił sobie Grecję - Zakynthos. Widziałam zdjęcia z tej wyspy i jest piękna, zgodzę się z nim, ale nie tak piękna, jak piękny będzie dzidzius:D Tarczyca, hmm... sama nie wiem. Endokrynolog powiedziała mi, że jak tylko się dowiem, że jestem w ciąży, to mam zaraz do niej zadzwonić, bo to grubsza sprawa. Więc sama nie wiem, czego się spodziewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
agness to teraz wiesz na czym stoiszja bralam tez duphaston to na podtrzymanioe wrazie gdybys zaszla to chyba to samo co luteina jest.ja jutro wyccchodze chyba ze bede znowu wymiotowac to dostane kroplowkedobrze sie czuje wiec chyba siie unormowalo.czekam do jutra bo spac wogole niemoge a apetyt mam jak wilk co chwile bym cos jadla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja wychodze dzisiaj ze szpitala mialam usg widzialam raczki nozki serduszko dzidziusia i widzialam jak sie rusza super uczucie.krwiak sie wchlonal ,tak sie ciesze ale musze sie oszczedzac i uwazac na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Bullitka. na dlugo przylecialas? kiedy masz wizyte u lekarza? u mnie w sumie bez zmian. okres sie przedluzyl dzisiaj 13dzien przez zastrzyki. chodze na rehab. w niedziele zaczynam brac luteine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PROSZE O GŁOS
Cześć proszę jeszcze raz o głosik, dziś jest ostatni dzień głosowania więc nie będę już was dręczyć usmiech.gif głosować można kilka razy dziennie co 5 godzien. proszę pomóżcie http://www.vub.sk/portaly/ zaznacz na LEVOCA proszę i naciśnij HLASOVAT jeśli możecie wyślijcie to dalej na FB lub na inne portale do dobrych znajomych. Proszę zagłosujcie to nic nie kosztuje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - ja wczoraj przylecialam i zostaje do poniedzialku. W sobote ide do lekarza. Dzis dostaplam znowu plamienia i pewnie w sobote planowo okres wiec nie bedzie mnie badal. Szkoda. No ale wytlumacze mu co i jak moze cos poradzi. I moze da cos dla meza na sperme. A ty co za zastrzyki masz?? I czemu tak dlugo okres??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka- na kolano przeciwzakrzepowe. juz mi sie skonczyly naszczescie. ale okres jeszcze leci malo ale podpaski musze uzywac. mam juz dosyc tego. nooo fajnie jakby cos przepisal dla meza. jak pokazesz wszystkie wyniki i opowiesz historie to bez badania powinien cos poradzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny agness to niedlugo starania zaczynacie.bullitka daj znac co lekarz ci powiedzie jutro.u mnie wymioty ustapily na 2dni po wyjsciu ze szpitala az myslalam ze cos nietak i piersi przestaly bolec ale po kilku godz zaczely bolec.w nocy o24 obudzily mnie wymioty i tak ptrzez godz a do3 niespalam i modlilam sie zeby niewymiotowac.dzis mdlosci i straszne zawroty glowy,tragedia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Bylam dzis u lekarza. No i jak myslalam mam za niski progesterol o stad te plamienia. Dostalam duphaston. Mam brac od 22 dnia cyklu do okresu po 2 tabletki. Jesli bym zaszla w ciaze to mam brac po 3 tabletki. Jesli nie to odstawic o zaczac w nastepnym cyklu od poczatku. Powiedzial ze jesli bede miala pytania to moge zawsze zadzwonic . Dla meza mam tez witaminy ale on powiedzial ze on nie jest specjalista od tego i polecil mi swojego kolege endykrynologa ktory specjalizije sie w meskiej nieplodnosci. Powiedzial mi tez ze mam soe nie zalamywac bo mial pacjetke ktorej maz wyniki wyszly ze jest kompletnie bezplodny a za miesiac byla w ciazy. Ja juz podkelam decyzje ze jak do konca roku nie zajde w ciaze to od stycznia zaczne procedure do invitro. Mam nadzieje ze te plamienia ustana wkoncu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bullitka to super ze dostalas leki musisz wierzyc ze sie uda i mysl pozytywnie i napewno uda sie wam.ja tez biore duphaston ale ja mialam od16dn cyklu do25 ale moze dlatego ze mam krotsze cykle.u mnie bez zmian wymiotu sa ale nietakie intensywne mdlosci i kwasny smak mnie meczy strasznie.glowa do gory bullitka i zobaczysz ze sie uda wszystko i bedziesz mama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz Bullitka glowa do gory. bezcie leki.dzialajcie a jest nadzieja ze sie uda:-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujaca - a jakie ty masz cykle??tzn jak dlugie?? Bralas cos jeszcze czy tylko duphaston?? Dziwne ze jeszcze cie mdli. Juz ponad 3 miesiace prawda?? Agnes - a czym sie rozni duphaston od luteiny?? I jak masz brac?? Aaa lekarz powiedzial ze mam macice w ksztalcie serca zamiast w ksztalcie v a to jest cos pomiedzymiedzy dobra a zla i ze jak juz bedzie ciaza to musze szczegulnie uwazac bo statystycznie wiecej jest poronien przy tym ksztalcie macicy. Z jednej strony sie ciesze ze nie mam zadnych miesniakow ani nic takiego , ze wszystko w srodku jest czysto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bullitka ja mama28dniowe cykle a duphaston ma chyba wiecej progesteronu od luteiny bo mi w szpitalu dawali luteine bo tez jest duzo tansza.no u mnie juz od wtorku12tydzien bedzie a lekarz mowil ze prawdopodobnie bede wymiotowac do4miesiaca albo do konca ciazy.meczy mnie to wszystko strasznie jestem oslabiona smeczona spac w nocy niemoge bo mdlosci mam silne.w piatek ide na wizyte i zobaczymy co lekarz powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujaca - ja tez mam 28 dniowe cykle. Mam nadzieje ze mi pomoze na te plamienia. Wiesz moja kuzynka chirowala prawue przez cala ciaze. Mam nadzieje ze ci przejdzie. A jak tesciowa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez mam nadzieje ze ustapia mi te dolegliwosci.tesciowa narazie dobra w sumie malo ja widze bo duzo leze i w lazience siedze a w kuchni malo co bo smierdzi mi jedzenie i kawa a oni pija kawe codziennie.zobaczymy jak dalej bedzie ale pewnie to sie zmieni jak lepiej sie bede czuc.myslalam ze lepiej bede znosic ciaze a jednak kiepsko jest brzuch mi zaczyna rosnac w spodnie jedne tylko sie mieszcze musze kupic sobie jakies ciuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka- ja mam brac lutke raz dziennie pod jezyk przez 10dni. 16-25dc. dzisiaj zaczelam. roznica jest taka ze lutke przepisuje sie na podwyzszenie prg i na regulacje cyklu. a duphaston na zagniezdzenie zarodka. chociaz sa opinie ze to i to w zasadzie to samo roznia sie lekko skladem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka - jyz wiem dokladnie roznica miedzy lekami duphaston zawiera 10mg dydrogestronu ktory zawiera progesteron a luteina (ja mam 50mg ) zawiera 50mg progesteronu czyli na jego podwyzszenie jest lepsza luteina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - dlaczego w takim razie lekarz kazal mi brac od 22 dnia cyklu a nie tak jak wam od 16 do. 25?? Moze sama powinnam sobie zmienic i zaczac brac od 16?? Skoro pomaga przy zagniezdzeniu tomoze warto wczesniej brac?? Co myslisz?? Chyba ze mi tylko dal na te plamienia przed okresem 2 x 1 i mam zrobic test i jak ciaza to wtedy 3x 1 a jak nie to przestac i w nastepnym miesiacu od nowa. Ty masz dzis 16 dzien cyklu?? Mam nadzieje ze uda ci sie juz w 1 cyklu zajsc w ciaze Oczekujaca - to dobrze ze tezciowa nie dokucza. Moze wkoncu cos zrozumiala. Teraz bedzie tylko dobrze :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bullitka ja na wyrownanie okresu bralam luteine do10dc tak jakos a duphaston lekarz jak mi przepisywal to mowil ze skoro niemam plamien to mam brac od16dc do25 po2x1 na zagniezdzenie i faktycznie sie udalo.dlatego dziwne ze tobie tak pozno dal dopiero od22dc.no ja mam nadzieje ze wszystko sie ulozy jakos i tesciowa niebedzie dokuczac chociaz watpie w to.a moze bullitka sprobuj jeden cykl tak jak lekarz zalecil a pozniej najwyzej od16dc tylko zebys w owulacje nie zaczela bo duphaston ja blokuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujaca - no wlasnie czytalam na roznych forach i wlasnie wszyscy pisza jak mowisz. Ja wlasnie moze zrobie tak ze zrobie test owulacyjny i 2 dni pozniej wezme duphaston. Mam nadzieje ze juz nie bedzie plamien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martunia2807
Bullitka, ja uważam, że nie powinnaś eksperymentować, tylko stosować się do zaleceń lekarza. Przedstawiłaś mu sytuację, że chcesz zajść w ciążę i pewnie dobrze wie co robi. Sam powiedział, że jak będziesz miała jakieś pytania, to masz dzwonić. Poczekaj jeden cykl, a jak się nie uda, to wtedy zadzwoń i zapytaj lekarza, co myśli. Myślę, że kombinowanie jest niewskazane. Ja wcześniej też brałam progesteron od 16 do 26 dnia cyklu, jak miałam nadprodukcję jajeczek w jajnikach, więc przepisywany jest na wiele dolegliwości. Trzymam kciuki za dwie krechy :) Ja teraz ogarnięta jestem żałobą, ponieważ wczoraj musiałam uśpić mojego najcudowniejszego pieska. Smutno mi i do niczego się nie nadaje. Starania jednak odłożyliśmy do wakacji, po myśli męża... Oczekująca, bardzo współczuję skutków ubocznych ciąży, ale wierzę, że szybko miną. Agnes trzymam kciuki za dwie krechy również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martunia - moze i masz racje. Ile mial twoj piesio?? Znam ten bol. Jak mojego pieska ustpialismy to ryczalam przez tydzien non stop. Mial 15 lat i raka macicy. A co twojemu piesiowi?? Naprawde bardzo mi przykro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bullitka m,oze zaczekaj jeden cykl a jak sie nieuda to zadzwon do lekarza i powiedz zeby ci zmienil moze dni stosowania.ja jeszcze w lozku ale niebawem wstaje chociaz czuje ze bede musiala od razu do lazienki isc niestety.meczy mnie to strasznie.brzuch zaczyna rosnac i teraz czekam na wizyte i usg.wczoraj wybieralismy imie i jak bedzie chlopiec to igor albo oliwier a jak dziewczynka to lenka albo anastazja.oby tylko wszystko bylo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martunia2807
Daficzek był owczarkiem niemieckim, a jak to z owczarkami - dysplazja starcza stawów biodrowych, a co za tym idzie niedowład tylnych kończyn. Dodatkowo okazało się niedawno, że ma chłoniaka. Bardzo szybko przestał chodzić, zwieracze mu już nie działały i nie można było zapewnić mu komfortu i higieny, więc zmuszeni dokonać eutanazji. Też płaczę i rozpaczam, ale chcę być przekonana, że to było jedyne wyjście, żeby nie cierpiał. Miał 14 lat i był pierwszym piskiem w życiu, jeszcze musiałam się kłócić z rodzicami, żeby z nami został. Samodzielnie go tresowałam i wychowałam. Ahhh, teraz codziennie wspominam te wszystkie chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×