Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

Według WHO od 2012 roku norma plemników w 1 ml to 15 mln.więc mój mąż tak jakby się nie mieści. Zaaplikowałam mu parę superdopalaczy: androvit,folik,maca,witaminę C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam wiele dobrego o macy.Więc liczę chyba na jakiś cud po 3 miesiącach. Jeszcze wspomnę o tej prolaktynie, wyszła mi podwyższona co starsznie zdziwiło mojego gina,bo cykle mam jak w zegarku co 28,27 dni. Nawet odczuwam ból owulacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a sama cos bierzesz czy tylk castagnus? kwas foliowy bierz, witaminki, omega3 i inne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile masz lat? dopisz sie do nas: Nick .......... wiek ............ cykl starań .......woj......II kreseczki elli30 ......... 30 ..................2 .................doln. ................. Dowi27.......27.................. 24.................Norwegia........ Sawa83........29................. 2.................. mazow...... moris ..........27............... Erisss...........27.............. asiulka880204....24............. 10.............Śląsk..........14.08.2012 onate.........29................. Lilou_28......28................. Agnes654........33.............. abcd123.........25.............. Waiting.........27...............14.................ślą skie..... Lolipopa........28.............. margo26........26.............. virada123.......28...............3.................dolno ląskie.... bloody.mary .......26......... kamsia_k...........26...........43.................lubusk ie..... Bullitka.............30............9............... malgosia089.......23...........5...................śląs kie........ dreaminggirl......25............6..................śląs kie..... ilośka85............27............2.................mazo wieckie.... enya_30...........30............2.................wielkop olskie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick .......... wiek ............ cykl starań .......woj......II kreseczki elli30 ......... 30 ..................2 .................doln. ................. Dowi27.......27.................. 24.................Norwegia........ Sawa83........29................. 2.................. mazow...... moris ..........27............... Erisss...........27.............. asiulka880204....24............. 10.............Śląsk..........14.08.2012 onate.........29................. Lilou_28......28................. Agnes654........33.............. abcd123.........25.............. Waiting.........27...............14.................ślą skie..... Lolipopa........28.............. margo26........26.............. virada123.......28...............3.................dolno ląskie.... bloody.mary .......26......... kamsia_k...........26...........43.................lubusk ie..... Bullitka.............30............9............... malgosia089.......23...........5...................śląs kie........ dreaminggirl......25............6..................śląs kie..... ilośka85............27............2.................mazo wieckie.... enya_30...........30............2.................wielkop olskie.... Mruffkolinka......28............15................łódzkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do elii 30
elli30 na poprawe tako jakich lekow nap lemniki niestety niema sa tylko witaminy ale one cudow nie dzialaja przewaznie tylko IUI badz IN VITRO zdarza sie poprawa ale rzadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, witaj Muff co do plemników to ostatnio oglądałam na tlc wstydliwe choroby tam badali facetów pod kontem plemników i mówili ze norma to 20 mln i na necie też to znalazłam (aktualizowane w 2012 wiec nie wiem...), więc faktycznie jest ich mało ,ale można ich liczbę skorygować przez suplementy, zdrowe odżywianie, oczywiście zero fajek i alkoholu! Wszystko będzie ok! Tylko prolaktyne masz podwyższoną czy jeszcze jakieś inne hormony?Nie bierzesz żadnych leków co ewentualnie mogłyby wpłynąć na jej wzrost? Szperałam po kafeterii ostatnio i trafiłam na post dziewczyny która jest rzekomo farmaceutka starała się o dziecko i nie wychodziło, zaczęła analizować leki które przyjmuje i okazało się ze przyjmowała niesteroidowe laki przeciwzapalne na bóle miesiączkowe i to było przyczyną ze nie mogła zajść odstawiła je i jak ręką odjął. Mam jeszcze przepis na ułatwienie zajścia ..podobno pozycja od tyłu po nogi w góre i spanie na boku - zakaz wstawania hehe (to od lekarza, nie ja wymyśliłam) kumpeli się udało ..więc kto wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ,okres miałam w tym miesiącu 12-17 sierpień. Cykle mam 27,28 dni.Czyli najprawdopodobniej owulację mam 27 sierpnia:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie???
Mruffkolinka nie wyliczaj tylko idz na monitoring milas wszystkie robione badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam robioną tarczycę i prolaktynę.Więc wszystkich pewnie nie. Wyniki krwi i moczu mam dobre. Mam skierowanie na estradiol i fsh i jeszcze raz zrobię THS . Aaaa.... Co miesiąc robię testy owulacyjne od 11 dc i wychodzą mi pozytywne około 13 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie???
oj to malo a gdzie droznosc jajowodów, badanie na wrogi sluz przeciw ciala plemnikowe? droznisc to podstaa a leczysz sie w jakiejs klinice czy u zwyklego gina?masz owulacje? pecherzyki pekaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie???
droznosc to podstawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie???
no ale testy pozytywne jeszcze nie siwadcza o o owulacji moga wychodzic a owulacji moze nie byc wiec to trzeba sprawdzic inaczej sie nie da a maz bierze jakies witaminy chociaz na plemniki? co mowi lekarz na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm....nie wiem czy pecherzyki pękają,odczuwam tylko comiesięczny ból w lewym jajniku, któy mamnadzieję zwiastuje owulację. Mam nadzieję zajść naturalnie w ciążę,a jeśli mi się nie uda to w nowym roku zrobię test wydolności jajnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie???
12 mln plemników w 1ml bardzo malo:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie???
no ja bym radziala nie czekac tylko isc do dobrego specjalisty od leczenia nie plodnosci oni maja wieksze doswiadzczenie w tym wiem sama po sobie i radze nie czkeac do nowego roku tylko porobic wszystkie niezbedne badania a jak maz pali i pije to radze odstawiac wszystkie uzywki i zrob sobie test PTC na wrogi sluz czyli test markera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie???
Mam nadzieję zajść naturalnie w ciążę,a jeśli mi się nie uda to w nowym roku zrobię test wydolności jajnika czyli monitornig cyklu rozumiem?to sie powino od razu robic tak masz pewnosc ze aby napewno owulacja wystepuje bo bol jeszcze o niczym nie swiadczy i hsg to podstawa bo mozesz miec zatkane jaowody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mruffkolinka - widzisz, o dobrym lekarzu nie tylko ja mowie :) czasami trzeba zaplacic wiecej a leczyc sie u specjalisty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melisaa
hejki, moge sie dolaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mruffkolinka, ja ide zaraz do lekarza z podwyzszona prolaktyna, zobaczymy co mi powie:) Napisze co i jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melissaa - witamy :) virada - opowiadaj co lekarz powiedzial :D dziewczynki, opowiedzcie jak mieszkacie, w domu czy w mieszkaniu, czy macie miejsce na pokoik dla dziecka/dzieci? ja w mieszkaniu, mamy 2 pokoje, jeden idealne pasuje dla dziecka, jest mniejszy i sloneczny, narazie jest malo zagospodarowany, czeka na malego mieszkanca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mieszkam w mieszkaniu 3 pokojowym, ale jeden z pokoi zajmuje mój dziadek. Wkrótce zamierzamy ruszyć z budową domu i wtedy będę miała 4 pokoje swoje na górze, salon na dole i 2 pokoje dla moich rodziców, bo będziemy z nimi wspólnie mieszkać :) A na chwilę obecną córka śpi z nami w jednym pokoju. Jak będzie druga dzidzia to albo będziemy w 4-kę w jednym albo córka się przeniesie do salonu, ale będzie trzeba codziennie składać i rozkładać jej łóżeczko turystyczne. :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy wlasny dom na parterze mamy 2 duze pokoje sypialnie jadalnie lazienka kuchnia na pietrze mamy 4 pokoje lazienke kuchnie ipoddasze zagospodarowane na czas wolny stolik do pokera , i kino domowemale ale jest. takze miejsca do dzieciaczkow mam pelno :) tylko czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×