Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

a moja z kolei zaraz będzie pewnie się budzić i będzie trzeba mleczko zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) istnieja takie zbiegi okolicznosci, naprawde, u mnie tez, i nawet takie, ze kiedys gdzies tam kto inny mieszlal teraz jakims trafem ja tu mieszkam, i jak tak sie slucha rozne historie rodzinne to wiekszosc sie powtarza, az dziwne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w rodzinie jest tak ze od strony taty dzien 27 rządzi tylko różne miesiące :) babacia,ciocia,kuzynka,dziadek, ja :) Dowi zazdroszczę tej górskiej chaty:)chętnie bym się wybrała zwłaszcza jesienią ..kominek, zapach palonego drewna ach ...rozmarzyłam się :)może na sylwestra sie uda jak zaciążę bo jak nie to lece sie smażyć na plażę może tropiki dadzą w d_e hormonom i jajeczkom i zaczną pracować Sawa jakie przetwory robisz ? z Ciebie stara dobra kucharka coś czuje? :) ja się do kuchni niezbyt nadaje, jedyne co mi wychodzi to kiszenie ogórków(chyba najłatwiejsze i dlatego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
czesc dziewuszki a moj maz zawsze powtarzal ze bedzie mial starsza od siebie zone. i ma. jeszcze taki dziwny zbieg okolicznosciowy od dziecinstwa mieszkam w domku i na korutarzu mam schody ktore prowadza na pietro i te schody widac przez okno jak swiatlo sie na korutarzu pali. moj maz mi opowiadal jak przechodzil kolo mojego domu (od najmlodszych lat nie znalismy sie jeszcze)zawsze powtarzal wsxystkim w swojej rodzinie ze kiedys chcialby tymi schodami sie przejsc pichodzic po nich. i coz latka minely my sie spotkalismy gdzies na swohej drodze i zamieszkalismy w moim domu ze schodami.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
ja bym w kuchni mogla tylko mueszkac i pichcic. wczoraj korniszonki robilam wczesniej kiszone. w przyszlym tygodniy zamierzam troche sloiczkow salatek zrobic. wczesniej porobilam gruszki wisnie troche szczawiu w sloiczki. ale na weekend musze cos extra zrobic na kolacje i jakued super slodkie ciasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
hihihi dobry kawal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolipopa - bo ja wiem czy stara, dobra kucharka? W sumie to gotować zaczęłam już po skończeniu studiów, ale owszem w kuchni to mogłabym przesiadywać tak jak agnes pisała o sobie :) Owszem lubię poleniuchować, szczególnie przed internetem, ale wtedy głownie przeglądam przepisy na blogach ;) Najwięcej robię kompotów bo i ja i mąż lubimy. Natomiast polecam, bo już drugi rok z rzędu robię dżem brzoskwinia z marakują (ze strony Tesco) i jest pyszny. w tym roku się poświęciłam i tą marakuję przez sitko przetarłam, bo małżonek nie lubi pestek w dżemach :) agnes - intrygująca ta historia ze schodami :))) Ilośka - jak pisałam wcześniej u mnie nadal bez zmian, chłopiec Andrzej a dziewczynka nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilośka - rozumiem że grzybów nie lubisz jeść, a zbierać? :) ja uwielbiam chodzić na grzyby do lasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak jak pisalam wczesniej , mam meza Niemca a mieszkamy w skandynawi wiec imiona beda takze nie polskie dziewczynka - Charlotte albo Emma chlopiec Odin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilośka - a to masz jakieś "dziwne" preferencje żywieniowe że aż się musiał przyzwyczajać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iloska to masz jak ja ja uwielbiam krewetki a jeszcze dom mam nad samym oceanem, mam jakies 5 minut spacerkiem do wody i plazy , przy porcie no jakis kilometr do portu i mam takiego znajomego co lowi krewetki wiec zawsze swiezynki mi przywozi pyszniutkie osmiornice uwielbiam i homary , u nas tego pod dostatkiem . wsumie wszelakie owoce morza, maz tak samo wiec problemu z gotowaniem nie ma Corcia tak samo uwielbia owoce morza i ryby we wszelakiej postaci:) co bardzo mnie cieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopisuję się :) Nick .......... wiek ............ cykl starań .......woj......II kreseczki elli30 ......... 30 ..................2 .................doln. ............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iloska wyszlam za maz w niemczech za meza wiek 17 lat , tam mielismy dom prace ja skonczylam tam szkole i zaczelam studia, ale cos nas natchnelo by zmienic cos w zyciu, doslownie wzielismy mape i wycelowalismy na norwegie sprzedalismy dom w niemczech i doslownie zkilkoma walizkami przylecielismy tutaj kupilismy dzialke z domem ktory przerobilismy po swojemu i tak sobie zycie plynie , z polski do niemiec wyjechalam tylko i wylacznie za miloscia :) i tak sobie do tej pory zyjemy juz 10 lat po slubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopisuję się :) Nick .......... wiek ............ cykl starań .......woj......II kreseczki elli30 ......... 30 ..................2 ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zazdroszczę Ci tych świeżutkich owoców morza :))) mniam, mniam Mój mężuś to nie przepada za rybami i owocami morza, choć jak musi to zje. Woli raczej kuchnię tradycyjną... schabowy z ziemniakami, ale ja też uwielbiam taką kuchnię. Jak byłam mała to mi wszyscy mówili że ja to jestem mięsno-ziemniaczana i nic poza tym, bo mogłam jeść obiady na śniadanie, obiad i kolację :) Nie przepadam za to za jedzeniem na zimno i kanapkami. Dowi, przeglądam czasem blogi m.in. z Norwegii i bardzo mi się podobają takie klimaty, zresztą w dzieciństwie co roku jeździłam na wakacje do Finlandii, więc Skandynawię bardzo lubię. Zraża mnie tylko zimno, bo ja wolę umiarkowane klimaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o mieszkanie to na razie wraz z mężem mieszkam u teściów. Mamy jeden pokój dla siebie. Drugi dla naszych gości. Nasz pokój jest dość duży i myślę że na pewno znajdzie się miejsce na łóżeczko dla naszego dzidziusia. W przyszłym roku zaczynamy budować dom :) Dziś dzień @ która nie przyszła więc kolejny znak ciąży. Drugi test też pokazał dwie kreski (jedną bladą). Za ok 2 tyg pójdę do gin aby potwierdził ciąże i być może już usłyszę bicie serca dziecka. Jestem prze szczęśliwa. Chciałabym aby wszystkie pozostały dziewczyny z forum też mogły się cieszyć że swoich dwóch kreseczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CiekawaJestem
wlasnie czekam na wynik z bety Hcg ma byc dzisiaj po 17 w najgorszym wypadku jutro ale czuje ze nic z tego tym bardziej ze u mnie to dosc skomplikowane jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CiekawaJestem
moze nie az tak skomplikowane ale czekam na ten wynik bo w dniu spodziewanej miesiaczki dostalam tylko skompe krwawienie ktore trwalo 3 dni a potem juz nic dlatedo lekarz zalecil to badanie boje sie ze to nie ciaza tylko dziwny okres:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki, tak czytam o waszych przetworach, no no jakie dobre mamusie z was beda i sa :)) ja tez lubie pichcic, wlasciwie z kuchni bym mogla nie wychodzic :) uwielbiam robic salatki, ciasta rozne rozniste no i jakies pycha desery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatrix - czy juz mozemy gratulowac ? :))) bardzo sie ciesze :) oj dziewczynki jak ja bym chciala miec domek, ehhh, ale przynajmniej w totka wygrac :) bym kupila dom, mieszkanie na wynajem, splacila kredyt, no i reszta na przyjemnosci :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sawa - a co do grzybow to ja zawsze zauwazam tylko te najladniejsze, czyli czerwone :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co dziewczynki, tak mnie natchnelo, ze bardzo fajnie tutaj :) czuje sie jak w cukierni z kumpelami na ploteczkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki. Byliśmy wczoraj u gina. Dzidzia i owszem jest ale jeszcze bardzo malutka. Ze względu na dł cykle jeszcze dużo nie było widać ale jest. Na plamienia mam brać luteinę 2x2. Jak się zmniejszy to 1X2. Co mnie bardzo ucieszyło to mogę karmić piersią. Tak Was czytam i fajnych miejscach mieszkacie, nad wodą. Ja jestem z Mazur a w tej chwili mieszkamy pod Wawą i tak bardzo brakuje mazurskiej natury. Ważne że teraz mieszkamy w domku, własne podwórko, ale niestety wynajęty, od października tak jak Beatrix będziemy z teściami mieszkać tylko o tyle dobrze że cała góra dla nas ich dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, mogę się przyłączyć? Wasz temat wygląda na szczęśliwy :) Staramy się od roku, mamy po 26lat. Właśnie zrobilam wszytskie badania i ze mną jest dobrze (wyniki idealne) więc niestety będziemy męża sprawdzać :( Chyba że się udało w tym miesiącu :) za tydzień się dowiem. Ale się nie nakręcam, jest jak jest. Wcześniej myślałam że to ze mną jest jakiś problem bo chorowałam na jajniki ale nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda - witaj :) i pamietaj - w malzenstwie ( zwiazku ) nie ma ze ty albo maz macie problem, WY RAZEM macie :) nie obiwniajcie jeden drugiego :))) zycze szybko 2 kreseczek :) i dopisz sie do nas: Nick .......... wiek ............ cykl starań .......woj......II kreseczki elli30 ......... 30 ..................2 .................doln. ................. Dowi27.......27.................. 24.................Norwegia........ Sawa83........29................. 2.................. mazow...... moris ..........27............... Erisss...........27.............. asiulka880204....24............. 10.............Śląsk..........14.08.2012 onate.........29................. Lilou_28......28................. Agnes654........33.............. abcd123.........25.............. Waiting.........27...............14.................ślą skie..... Lolipopa........28.............. margo26........26.............. virada123.......28...............4................dolno ląskie.... bloody.mary .......26......... kamsia_k...........26...........43.................lubusk ie..... Bullitka.............30............9............... malgosia089.......23...........5...................śląs kie........ dreaminggirl......25............6..................śląs kie..... ilośka85............27............2.................mazo wieckie.... enya_30...........30............2.................wielkop olskie.... Mruffkolinka......28............15................łódzk ie Beatrix26........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
czesc laseczki wlasnie skonczylam robic salatki takie w zalewie do obiadkow w sam raz beda. ja mieszkam w miekscowosci gdzie sa dwa jeziora lasy i pelno zieleni. bardzo ladne miasteczko w sam raz do wychowania dzieci. rano boli mnie podbrzusze troche niepokojace. ale to moze przed okresem za tydzien mam dostac. no chyba ze nie dostane. ze trafilismy z mezem wkoncu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uaktualniam : !!!!!!!!!! Nick .......... wiek ............ cykl starań .......woj......II kreseczki elli30 ......... 30 ..................2 .................doln. ................. Dowi27.......27.................. 24.................Norwegia........ Sawa83........29................. 2.................. mazow...... moris ..........27............... Erisss...........27.................................................fasolkuje !! asiulka880204....24............. 10.............Śląsk..........fasolkuje !! onate.........29................. Lilou_28......28................. Agnes654........33.............. abcd123.........25.............. Waiting.........27...............14.................ślą skie..... Lolipopa........28.............. margo26........26.............. virada123.......28...............4................dolno ląskie.... bloody.mary .......26......... kamsia_k...........26...........43.................lubusk ie..... Bullitka.............30............9............... malgosia089.......23...........5...................śląs kie........ dreaminggirl......25............6..................śląs kie..... ilośka85............27............2.................mazo wieckie.... enya_30...........30............2.................wielkop olskie.... Mruffkolinka......28............15................łódzk ie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ktoras jeszcze fasolkuje niech zmieni, bo moze kogos pominelam :) agnes - oj jak dobrze jakby jedna salateczka do mnie wpadla na obiadek :) za tydzien zrob test, moze faktycznie udalo sie wam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki. Byliśmy wczoraj u gina. Dzidzia i owszem jest ale jeszcze bardzo malutka. Ze względu na dł cykle jeszcze dużo nie było widać ale jest. Na plamienia mam brać luteinę 2x2. Jak się zmniejszy to 1X2. Co mnie bardzo ucieszyło to mogę karmić piersią. Tak Was czytam i fajnych miejscach mieszkacie, nad wodą. Ja jestem z Mazur a w tej chwili mieszkamy pod Wawą i tak bardzo brakuje mazurskiej natury. Ważne że teraz mieszkamy w domku, własne podwórko, ale niestety wynajęty, od października tak jak Beatrix będziemy z teściami mieszkać tylko o tyle dobrze że cała góra dla nas ich dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×