Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

Bulitko,mam nadzieje,że jutro u lekarza na rocznice ślubu prezent dostaniecie ;) nie ma @ jest nadzieja :)Trzymam kciuki :)Dobrze ze sie trzymasz z niepaleniem -a może to znak ?:D Mój M jest w Anglii wiesz on jest budowlańcem i towarzystwo które tam ma to z Polski zarówno za kołnierz nie wylewa i pali w ilościach paczka na godzinę.Ja nie palę i w grudniu ubiegłego roku od też przestał na leczenie straciliśmy 800zeta no i zaprzepaścił to tłumacząc ze stres powypadkowy,że praca raz była raz nie,ze się pokłóciliśmy ale sam fakt ze jego "znajomki" namówiły go do powrotu do palenia bo to takie wredne i zazdrosne kutasy! a on "nie" nie powiedział.Znam to bo wiem jak namawiają go tym swoim "no napij się, no pij że, no bier sie napij" do picia to tak było z paleniem.Wiesz ciesze się,że mi do powiedział,wqrzyłam się ale wole wiedzieć niż miałby się czaić z tym. Agnes-wrażliwe sutki znam to :D a nie masz pełniejszych piersi? Dziewczyny teraz ja jestem dobra wróżka :D Bulitko ty to masz fasolkę w brzuchu a u agnes fasolka sobie właśnie wędruje do macicy :D Kochane nam też możecie zrobić prezent na mikołaja noooooooo :)a w ogóle jakiś płodny okres teraz jest na innym forum wysyp ciężarnych 4-5 tydzień wiec kto wie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lollipopa maz powiedzial wczoraj ze sa powiekszone bola mnie po bokach. moze kto wie na swieta bedziemy mialy super prezenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes to wysyłam ci ciążowe fluidy :) bo przed@ sie nie powiększają :). Mój też mi mówił ze mam jakieś pełne przy dotyku i zamiast piersi to cycory haha a ja sie dziwiłam ze niby skąd ;] pózniej juz sie nie dziwiłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oljee - staramy sie dokladnie rok, jutro minie rok jak odstawilam tabletki anty. A do lekarza idziemy na pierwsze spotkanie dowiedziec sie co mamy zrobic, jakie badania dokladnie wykonac. Po roku bezskutecznych staran czas aby zasiegnac porady fachowca. Lolipopa - kurde szkoda ze znowu pali :(. Wlasnie najgorsze towarzystwo jak kusi do palenia. Szkoda ze tyle meki poszlo na marne. A ty dlugo planujesz zostac w Pl?? Oj jak ja bym chciala sie dowiedziec ze jestem w ciazy ale mam te plamienia brazowe wiec ciaza chyba wykluczona prawda??? A pozatym czuje sie normalnie, nic mnie nie boli, piersi tez nie, zadnych mdlosci nic co mogloby wskazywac ciaze. Moze te plamienia zamiast okresu to dlatego ze nie pale?? Moze organizm czuje ze czegos mi brakuje bo wkoncu palilam 15 lat. Agnes - oby u ciebie bylo to wlasnie to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bulitko, może to plamienie implantacyjne- czego Ci życzę. Mdłości to tak od razu nie występują raczej 7-8 tydzień ciąży ale też nie u każdej :) Ja nie miałam i nie mam jedynie ciągnie mnie jak mam pusty żołądek i tyle :) Ty tego castagnusa brałaś? Ja w Pl zostaje do samego porodu :) 21.01 mam podpis w urzędzie i potem chce lecieć na jakieś 2 tygodnie do uk na spiochowe zakupy :)Bo jednak tanio jak barszcz tam jest, jak patrzena te ceny body dla niemowląt w polsce a w uk jak kupowałam dla chrześnicy to niebo a ziemia ! za 7-mio pack body bawełnianych w uk płace 8 funtów a w polce jedna sztuka 30zł ! Boję sie też latać bo ciśnienia źle wpływają na łożysko podobno jak nie ma przeciwwskazań to można ale po co kusić los tym bardziej że ciąże mam ciągle zagrożoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolipopa - bralam i biore castagnus , jestem w srodku drugiego opakowania. A ty mialas takie plamienia ? Bo to juz 4 dzien chyba tak mam. Jutro jak pojdziemy do lekarza to powiem przy okazji o tym. Tylko ze to lekarz pierwszego kontaktu wiec nie wiem. A w dodatku ide do niego 1 raz bo dopiero co zmienilam lekarza i teraz mam tego samego co moj mezus bo on od malego u tej pani doktor sie leczy. Agnes - wiem co czujesz bo ja tez sie nie nastawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja tez cos powiem
bulittka niech twoj facet zrobi sobie najpierw badanie nasienia jak kros napisal tu a ty monitoring u hormony to na poczatek a potem badanie hsg i badanie na wrogi sluz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanko z innej beczki moj M kupuje mi na mikolajki express do kawy dolce gusto. ma moze ktoras. nie wiem czy warto zastanawiam sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro zobaczymy co powie lekarz. Mam nadzieje ze nam pomoze powiekszyc rodzine. Agnes - ja pije kawe tylko rozpuszczalna wiec nie wiem niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka tez pijemy tylko rozpuszczalna ale czasami nam sie chce cos innego inny smak. ogladacie mastershefa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bulitko ja nie miałam okazji brać castagnusa ;) plamień nie miałam, no ale skoro nigdy wcześniej tak nie miałas to może cos jest na rzeczy-dziwne :| Co do ekspresu agnes-piłam kawe z niego-dobra, to taki bardziej kosztowny bajer nie na co dzień bo te kawki są drogie z tego co się orientuje.On sie nadaje do co weekendowej kawki przy deserku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolipopa o taki mi chodzi bo z moim M razem w wekeendy i swieta kawe pijemy razem. ja caly tydzien pracuje to po pracy juz nie pijemy bo za pozno na kawe. no czasami sie zdaza ze wypijemy. troche jajniki mnie dzisiaj bola kurcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba sie skusze. ale dzisiaj zasnac nie moge. ogladam film na polsacie napisane jest jako thiller ale ja sie smieje bo bekowy jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedroneczka88
A więc dziewczyny dziś jest dzień w którym powinnam dostać @ a jak na razie jest cisza. Wczoraj pobolewał mnie brzuch jak na @ i byłam na 100 % pewna że rano już będzie po wszystkim a tu zaskoczenie ;-) Jak na razie testu nie robię wolę się nie rozczarować. Jak myślicie kiedy zrobić by był wiarygodny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Dziewczyny postanowilam odstawic casyagnus. On zamiast mi pomoc to tylko zaszkodzil. Dzis dostalam normalny okres. 5 dni sie meczylam z tymi plamoeniami i dopiero teraz okres. Odstawiam wszystko. Dzis na 14 idziemy z mezem do lekarza. Tak strasznie sie denerwuje ze nie moge spac choc jestem po nocce. Ciekawa jestem co nam doradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes - ja tam siedzę cicho sza, ale mnie jak zaszłam to też pobolewały piersi właśnie z boku, od zewnętrznej :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Sawa cicho cicho. Bullitka nie denerwuj sie bo wydaje m sie ze nie ma powodow. pogadacie z lekarzem i bedziecie wiedzieli na czym stoicie. Biedronko poczekaj do konca dnia i test zrob jutro rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) agnes - ja mam ekspres dolce gusto - moge polecic, kawka pyszna, no i ten zapach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Elli no wkoncu ktos ma taki exptes. a powiedz mi jaka tam kawe mozna robic? jakie rodzaje sa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wogole dziewczyny mam bole podbrzusza w sumie miesiac temu tez mialam al nie tak szybko. jeszcze tydzien do @.i ten bol piersi po zewnetrznej stronie tak jak pisalas Sawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes - rozne, od mocnych, po cappucino, latte, nawet kakao nesqiuk czy czekolada do picia, na stronie producenta albo na allegro sa tez do kupienia kawy i herbaty ktorych w sklepie nie ma :) nawet ice-tea :) polecam! www.dolce-gusto.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes - trzymam kciuki, zeby byly upragnione 2 kreseczki, ja wczoraj nie wytrzymalam i zrobilam test, negatywny, jutro powinnam dostac @, chyba ze cos znowu sie przedluzy, a moze test prawdy nie pokazal ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elli zobacze najpierw przy kupnie co zaproponuje cos wybiore. a to sie tylko wode wlewa i kapsulke wklada i wlancza i juz? sorki ze tak pytam ale jesyem ciekawa. co do 2 kreseczek to zawsze jest nadzieja ze cos bedzie dopoki @sie nie dostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny... dawno mnie nie było bo dałam sobie spokój żadnych tabletek nie brałam ani też przesadnie się o dzidzie nie starałam ... więc teraz się troszkę dziwię że mnie strasznie piersi bolą ( dokładnie trochę są okrąglejsze i sutków nie mogę wogóle dotknąć bo tak bardzo bolą). i nie są to moje jakieś tam wymyślone objawy bo tak bardzo chce dzidzie poprostu się dziwię bo nigdy ale to nigdy nie bolały mnie piersi... poczekam do soboty i zobacze... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes - tak, tylko kapsulke wkladasz i wode do zbiorniczka, niektore kawy skladaja sie z 2 kapsulek, czyli najpierw robisz jedna, potem wyrzucasz i druga do tej samej szklanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloo A wiec bylismy. Lekarz skierowal nas na badania. Powiedziala pani doktor ze najpierw trzeba sprawdzic nasienie od meza aby zobaczyc jaka jakiej jakosci jest sperma. A ja dostalam skierowanie do gibekologa ktory zajmuje sie bezplodnoscia. Trzeba umowic sie na spotkanie i zaczniemy sie badac. Maz sie smieje jak on ma zrobic ta sperme do pudelka hehe , mowi ze muszr mu pomoc. A i odrazu jak juz ja wydobedzie to do godziny musi isc ta sperma odrazu do badania. A moj mezus dal mi dzis lancuszek i kolczyki na nasza pierwsza rocznice slubu i kupil wycieczke do Paryza w ten weekend :))). Wiec w piatek jade do Paryza :))). Ohh moj mezus kochany :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale super Bullitka troche sie odstresujecie. tak romantycznie. moj dopiero wczoraj pojechal a juz chce przyjechac . teskno mi juz do niego mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×