Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamusia 3 latki

3 letnia dziewczyna waga i wzrost

Polecane posty

Gość mamusia 3 latki

Moja coreczka za miesiac skonczy 3 latka ma 98 cm wzrostu i wazy 13.200. wg mnie nie jest jakas specjalnie szczupla, ma jeszcze takie kragle nozki i raczki. Fakt brzuszek ma plaski i widac jej kilka zeber pod skora. Wszycy mowia ze jest taka szczupla wrecz filigranowa. Ladnie je 4-5 posilkow dziennie, choc nie sa to jakis mega porcje. wzrost ma na 75 centylu a wage ,na 25. tak do 2 i pol roku maial wzrost i wage w obrebie 50 centyla. Poza tym jets zdrowa , ladnie mowi spiewa recytuje wierszyki, lubi biegac skakac, ma pelno enregii. Mam sie martwic i szukac sposobow zeby ja podtuczyc? dodam, ze z mezem jestemy dosc wysocy, ale bez przesady ja 170 cm maz 181 ja waze 66 kg po 2 ciazach a maz 78 . wiec do grubasow nie nalezymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lopae
musisz sprzedać, albo zamienić 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 2,5 latki
moja mama ma 2,5 roku, 97 cm i 15,5 kg, wyglada akurat, tylko ma jeszcze brzuszek wystajacy, mysle ze nie masz sie czym martwic jesli dziecko nie jest apatyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja corka tez w przyszlym
miesiacu 3 latka i wazy 16kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ignarashi
Siostry córka ma 4 lata i waży 16 kg. Co wy za tuczniki macie w domu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja 30 lipca skonczyla 3 latka i ma 105 cm i 15,5 kg - ja mam 176 cm a maz 190 - corka jest normalnej budowy, ma dlugie, szczuple nogi i je ladnie wszystkie posilki. Mysle, ze nie masz sie o co martwic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia 3 latki moja ma 4lata nie wiem ile ma teraz cm:( ostatnio miała 98cm teraz mysle ze ma moze 100 (coś koło tego) a warzy 13,2kg:( ja to chyba sie powinnam martwić bo Ty to raczej nie masz czym... Miałam też założyć topik ile warzą wasze 4ro latki ale może tutaj też się dowiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vann zann
a moja ma ma 2 lata i jakieś 300kg i ma na imię Mućka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama olkifasolki
moja 4 latka waży 15 kg i mierzy 104cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja ma 2 lata i wazy 15kg
ma 92 cm. Ale tu nie chodzi gruybe, chude. Tylko czy zdrowe. Siostry syn ma 3 lata wazy 14,5 i mowia ze chudy, a na moja ze grubiutka. Ludziom nie dogodzisz. Ja do 5rz bylam grubasna potem niejadek szczypior w okresie dojrzalosci stalam sie BABA!!! Geny jednak swoje robia, Jesli dziecko jest zdrowe nie ma czym sie martwic. Kiedys kolega powiedzial ze kolezanka corki jego jest gruba. Strasznie mnie to wkurzylo i powiedzialam ze to jego corka jest tak chuda ze wszyscy przy niej wygladaja gruba. I akurat to jest prawda ;) Rodzice wysocy chudzi to i dziecko mimo ze je za 5, jest chude.Co nieznaczy ze takie zawsze bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4,5 roku wzrost ok 110
waga 16,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja 30 lipca skonczyla 3 latka i ma 105 cm i 15,5 kg - ja mam 176 cm a maz 190 - corka jest normalnej budowy, ma dlugie, szczuple nogi i je ladnie wszystkie posilki. Mysle, ze nie masz sie o co martwic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia 3 latki
dziekuej za wpisy, widze, ze moja corka raczej z tych drobniejszych. troche zastanawiam mnie ten rozstrzal na siatkach ze wagowo jest w dolnym przedziale a wzrostowo w gornym. do roku byla na 80 centyly wzrost i waga, potem w okolicahc 50 a teraz roznie a nie przybiera na wadze. tzn w ciagu ostatnich 6 miesiecy przybrala 200 gramow i 5 cm. Juz sama nie wiem co o tym myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ubliżając nikomu to jak ide ulicą i patrze na dzieciaki to mi sie az słabo robi jak dziecko kluska a chipsy w łapie :-/ noz kurwa jak mozna dzieciaka tak utuczyc????? Grube te dzieci a jeszcze mamusia do kfc zabiera. Opanujcie się :-/ jak mozna dziecko do takiego stanu doprowadzic :-/????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fannyhany
kiwi, sama chyba jestes niezle spasiona prawda? cos kolo 100 kg czy nadal ok 120? jak dieta slonino?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fannyhany
21:07 [zgłoś do usunięcia] kiwi1988 Jestem już po drugiej ciąży, w pierwszej przytyłam też sporo po ciąży ważyłam 82kg i się odchudzałam teraz w tej dojechałam do 113kg, ważyłam się jakieś 3tyg temu i ważyłam 102kg i stosuje dietę i widzę że kg lecą. U nas tycie po ciąży to jakoś dziwnie rodzinne moja mama przed 45kg po 2ch ciążach tak przytyła że ma teraz 54 lata a waży prawie setkę, moja siostra też po 2 ciążach i też to samo, masakra jakaś http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5309749 wyzej link do topiku tej spaslary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fannyhany różnica jest ja a różnica dziecko, jak bys był/a na bierząco to juz jest 92,6:D ja swojego dziecka po kfc nie prowadzam i napewno bym nie dawała chipsów i kanapek z nutella jak by miało z 3, 4 kilo nadwagi:-/ Tak to moj topik:) i sie nie wstydze:D nie udało Ci sie mi dopiec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4,5 roku wzrost ok 110
kiwi czasem pozory myla. nieoceniaj ze jesli dzieckjo jest grubsze to znaczy ze matka, babka, czy ktos inny tuczy. Ty przytylas po ciazy, a ktos moglby powiedziec ze zamiast ruchu siedzialas i sie obrzeralas. Nieoceniaj ksiazki po okladce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia 3 latki
topik nie jestna teamt wagi mam tylko dzieci. szkoda ze kada dyskusja na kafe musi sie przerodzic w niewybredna klotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okaoka
moja cora za 3miesiace konczy 3lata,waga i wzrost sprzed 2dni to 14kg i 101cm.moim zdaniem jest za chuda.ale lekarz stwierdzil,ze bedzie wysoka po rodzicach,a waga ok,skoro zawsze w dolnych centylach byla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
droga koleżanko:) napisałam ten wpis na podstawie tego co widze:) nie mowie ze kazde grube dziecko jest prowadzane go kfc i je chipsy tylko o tych które ida ulica maja nadwage i to nie małą a w ręku chipsy i zajadaja :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rthlkfllkgkghklghkghkghk
kiwi niestety nie zrozumiala tępy prosiak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4,5 roku wzrost ok 110
No tu sie z toba musze zgodzic. No ale coz na to my juz wpywu nie mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4,5 roku wzrost ok 110
nie obrazajmy zwierzat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4,5 roku wzrost ok 110
Kiwi chcial wcisnac lubie to ( za duzo na fajsie przebywam ;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rthlkfllkgkghklghkghkghk
a co macioro czytac ze zrozumieniem nie potrafisz? sadlo ci mozg zalalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×