Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zocha33

maj 2013??

Polecane posty

U mnie dolegliwosci na razie brak i oby tak zostalo ;) A dodatkowe leki przyjmuje bo jestem po in vitro a wiekowo to jeszcze chwile przed trzydziecha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowwwwa
na mdlosci polecam herbate ze swiezym imbirem. Sam smak imbiru powoduje,ze mdlosci sa do zniesienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie chcę mówić
ale brak objawów to nie jest dobry znak. hormony powinny buzować i powinnyście mieć jakieś mdłości, obolałe piersi itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nic nie chce mowic
nie prawda. w 1 ciazy nie mialam prawie wogole zadnych objawow,doszukiwalam sie ich przez takie wlasnie kobiety jak ty,ktore mnie nastraszyly. urodzilam zdrowe dziecko. Brak objawow nie zawsze oznacza,ze cos sie dzieje zlego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak juz wczesniej pisalam wczoraj mialam krew i doktor powiedzial ze wyniki swietne bardzo dobry poczatek wiec jestem spokojna.:-D Fakt wczesniej byl stres. Bola mnie tylko piersi i nic wiecej. Kazda z nas przechodzi indywidualnie to wszystko zalezy od organizmu. Jedne nic nie czuja inne az za bardzo. Zuzis powodzenia na badaniach;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak juz wczesniej pisalam wczoraj mialam krew i doktor powiedzial ze wyniki swietne bardzo dobry poczatek wiec jestem spokojna.:-D Fakt wczesniej byl stres. Bola mnie tylko piersi i nic wiecej. Kazda z nas przechodzi indywidualnie to wszystko zalezy od organizmu. Jedne nic nie czuja inne az za bardzo. Zuzis powodzenia na badaniach;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rowniez uwazam, ze kwestia objawow jest indywidualna. w poprzednich dwoch ciazach (zakonczone 5 i 7tc) czulam sie fatalnie, slinotok non stop i plamienia. teraz tylko mam wrazenie, ze mi piersi eksploduja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie majówki :-) wszystko wskazuje na to, że i mi wypadnie w maju termin :-) w piątek ide do lekarza. pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowka2013
zaktualizowałam swój termin :) Nick............cykl starań......liczba dzieci w brzuszku ........TP....... Nikola2008.............1...................2................ ........01.05.2013 Zuzis...................28..................1............... .........02.05.2013 Zafasolkowana.........?...................?................. .......02.05.2013 majówka 2103.........1..................1.......................05. 05.2013 jodyna..................?...................1............... .........07.05.2013 madrenka..............0...................?................. .......10.05.2013 kamelia majowa.......0...................?.......................10. 05.2013 AniaW...................2...................?............ ...........10.05.2013 Strojecka..............2...................1............. ..........12.05.2013 kinguszka..............5 lat...............?.......................13.05.2013 madzia..glasgow......50.................1................ .......15.05.2013 majowamamusia.......3,5roku..........?................... ....16.05.2013 jusaa27.................ok27..............1.............. .........20.05.2013 lilith-marlie.............11.................?........... ............20.05.2013 TTO .....................4..................1................... ....27.05.2013 Luisamaj................1..................1............. ..........29.05.2013 wg. terminu porodu... Zuzis- ja też jutro, na 10.30 idę na USG więc trzymam kciuki za nas dwie! NIkola i Zuzis- ja też mam dziwne sny, ale to ponoć tak jest, ze w ciaży śnią się dziwne rzeczy - w pierwszej ciaży tez tak miałam :D także pamiętajcie, to tylko sny! wszystkim dziewczynom gratuluję! i życze szczęsliwego i bezpolesnego rozwiazania :D btw, do tych, które są już mamami- w jaki sposób rodziłyscie? chodzi mi o cc czy sn i ze znieczuleniem czy bez? są tu w ogóle jakieś mamy z Warszawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej stara załogo:) i witam nowe mamuski:) fajnie ze nas przybywa:) o ja widze ze ktos tu probuje nas zeschizowac ze brak objawów to zly znak:p nie prawda ,to jest sprawa indywidualna...a ja czasami mam czasami nie mam...dzis z kolei w nocy musialam wstawac bo pecherz cisnol choc przed sen prawie nic nie wypilam....fajnie macie ze juz jutro usg:) ja jutro mam wizyte z polozna a usg na piatek...eech gdzie ten piatek:) pozdrawiam i milego dzioniaska zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzis no nie ładnie heh tymbardziej ty i ja nie powinnysmy tego czytac:D hah bo z nas niezle panikary:D dajcie znac dziewczynki jak tam o tym usg bedzie:) napewno bedzie wszystko dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowka2013
hej dziewczynki a jak tam wasze brzuszki? rosną? mi na koniec dnia się nieźle powiększa. nawet mój mężuś wczoraj: ale ci brzuch juz urusł! :D bosko! ja tam się nie mogę doczekać aż będzie duży i oby ię powiększał szybciej niż w pierwszej ciaży! NIkola- dam znać jak po USG, ale to pewnie będize wieczorem, bo późno wrócę do domku :/ wkleję Wam fotę, bo wierze, ze na pewno jest ok! a teraz pytanie zagadkowe- jak liczycie te woje tygodnie od 1 dni cyklu czy od owulacji? bo są dwie szkoły i ja zawsze mam z tym kłopot :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzis chodzi
Po wszystkich możliwych forach i zmusza dziewczyny żeby przeszły na to forum a może one po prostu nie chcą tu przyjść bo jesteś wredna i niemila ? Jak widzisz oprócz ciebie i nikoli mało kto tu pisze. O czymś to świadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzis chodzi
Majówka brzuch ci urósł ? proszę cię zarodek może mieć 2 milimetry a ty piszesz o powiększającym się brzuchu rany boskie brzuch rośnie w 4,5miesiącu a Ty jesteś w drugim nie widziałam jeszcze kobiety w 2miesiącu ciąży z powiększonym brzuchem. Chyba wzdecia masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowka2013
do Zuzis chodzi - czemu piszesz coś na kogoś jeśli go nie znasz? nie kumam! wszystkie zapraszamy tu dizewczyny, które są w podobnej sytuacji, czyli spodziewają sie dzidziusia! co do mojego brzuszka to właśnie jest tak, ze on się zmienia i tak jak pisałam- powiększa sie na koniec dnia :) nie jest to mega brzuch ciążowy ale mi się podoba i czekam na większy :P i mam prośbę- nie psój nam dobrego klimatu rozmwó, jeśli kogoś nie lubisz czy ci sie tu nie podoba nie masz obowiazku czytać naszych wypowiedzi. miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowka2013
Zuzis- j ateż musze siedzieć z odpiętymi spodniami :) to mnei nie ciśnie przynajmniej :) mam tu na myśli jeansy ;) heh, czekam na wieści od Ciebie z USG, moze nam foteczke wkleisz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowka2013
no tak, tylko ja wracam do domku późno :/ i pewnie jak wrócę to mi dziecko i mąż żyć nie dadzą, takż ekompa nie dotknę :) ale moze napisze z tabletu :) hi hi no i jak po Tobie, bo na 10.30 a tak w ogóle- to jak to mozliwe, ze ty masz taki szybki termin na USG? ja mam abonament w pryw klinice- LuxMed no i tu terminy, ze ho ho... jakoś się wpasowałam :) ale do innej placówki niż chodze normalnie. bo w mojej to jak zapisywałam w piatek to był termin na 6 października :/ no a 26 idę na wizytę do mojej ginekolog- do niej to tez są terminy... ehhh ale wiem, ze poprowadzi dobrze i wszystko zplanuje! ja dziś byłam na pobraniu krwi na te wszystkie dzidostwa to przy okazji sobie betę dokupiłam :) i jutro zamierzam sprawdzić co i jak... także komplet będzie, juz sie cieszę! Nikola a do piątku to czas zleci jak z bicza strzelił! nie wiem jak uwas, ale u mnie te dni mijają pioruńsko szybko! dopiero co był 24 sierpnia i dowiedziałam się o ciaży a juz miesiac później! no i jak wy liczycie te tygodnie, cooooo? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowka2013
z tygodniami- moja @ przysżła 28 lipca i mam cykle 26-27 dni, czyli owulka koło 12 sierpnia. termin wg gina 5 maja 2013 która mi powie co i jak? dziekuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowka2013
i znowu ja :) bo znalazłam taką notkę: Jeśli nic złego się nie dzieje, wasze życie seksualne w ogóle nie musi ulec zmianie. Wiele kobiet jednak w początkach ciąży nie ma jednak ochoty na fizyczną miłość. To normalne; minie, gdy skończą się nudności i obrzęk piersi. no ja nie wiem czy jest brak ochoty bo u mnie, podobnie jak u Nikoli ochota jest:) no i jaka przyjamność! łaaa kończę już spamowanie Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja z brzuchem mam tak samo:) wieczorami musze odpinac spodnie bo mnie cisna:) a co do tych tygodni to hmm...ja licze wg ost miesiączki która mialam 24 07 ale wiem tez kiedy miałam owólkę byl to 6.08 i wtedy pewnie zaciązylam wiec generalnie teraz skończyłam 8 tydzień a wiek dzieci to ok 6 tygodni:) jakoś tak:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowka2013
Nikola dziekuję wg kalkulatora gazetowego ma 8 t 2 d teraz no nic, obaczymy co na USG się dowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowka2013
no ja właśnie nie bardzo wiem, kiedy była, bo się nie skupiałam na tym :) generalnie ta ciąża to niespodziewajka, tzn chcialiśmy i działaliśmy w tym kierunku w tamtym cyklu, ale z uwagi, zę dałam sobie kilka miesiacy to odpuściłam i nie wiem kiedy dokłądnie była. coś koło 12 sierpnia ale nie mogę być pewna.. no nic. dizękuję dziewczynki! jutro się dowiem i z bety i z USG jakoś to powinno się łaczyć w końcu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzis - tygodnie liczy się od ostatniej miesiączki, a nie od owulacji :-) Lekarze posługują się tą metodą, ciąża wg reguły Nealego (czy jakoś tak) trwa 10 miesięcy księżycowych (czyli 10x28 dni). chyba, że masz mega późne owulacje - po 21 dniu cyklu, to wtedy ta regula się nie sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowka2013
Dziewczyny, chciałam zaoponować wypowiedzi tej dziewczyny, która jednocześnie chciała oczernić jedna z nas!! :( przesyłam wam fotę mojego brzuszka z wczoraj i sprzed chwili ten po prawo jest z dzisiaj.. :) http://dl.dropbox.com/u/34271954/brzuszek7t3d.png Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie nowe mamusie:) Ja jutro na 20 wybieram się na pierwszą wizytę - zobaczymy co doktor powie. Dziś poza lekko wzdętym brzuchem nic innego nie czuję, nawet mdłości gdzieś się zapodziały. Ciekawe na jak długo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinguszka86
mnie tylko zgaga dobija, ogólnie nie mam nic szczególnego, bolą mnie piersi ale tylko wieczorem , i czasami bóle w dole brzucha. dziś po tygodniu zrobiłam testy < dla pewności albo z głupoty> i dziś pokazały 2 grube kreski , nie blade jak poprzednio :) teraz tylko czekać na usg. dziewczyny a jak ja mam to wyliczyć który tydzień i który dzień? wg internetowego kalendarza wypada na 13 - 18 maja poród, a że tydzień jest 6. ale jak policzyć że to np 5 tydz i 4 dni ... ja nie wiem , próbowałam na 1000 sposobów i nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinguszka86
znalazłam fajną stronkę o tym już mam , jak ktoś chce to może pogrzebać w niej: http://dziecko.haczewski.pl/index.php?cykl=28&dzien=10&miesiac=8&rok=2012&bg=000 albo typowo angielska z dokładnym całym przebiegiem ciąży :http://www.babymed.com/pregnancy-calendar-and-calculator-week-by-week?pc_calendar_type=Weekly%20Count%20Calendar&pc_event=Last%20Menstrual%20Period%20%28LMP%29&pc_event_date=1344556800&pc_lmp_cl=28&pc_ud_week=5&pc_ud_day=0&pc_ivf_day=1 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinguszka86
ostatni @ miałam 10 sierpnia '12 , wg kalkulatora to jest 5tc i 4d. dziewczynki dajcie znac jak na usg było, ja sie swojego doczekać nie mogę, a co do UU moje zawsze były wielkie więc jedyna zauważalna różnica jest taka że pokazały się dziwne jakby krostki, ale pamiętam że moja siostra miała takie same po zajściu w ciążę, ja przy poprzednich tego nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinguszka86
cykle mam 27 - 29 dni, nie miałam dłuższych cykli, owulke od kilku miesięcy sprawdzałam na testach owulacyjnych , ale po ostatnim poronienu stwierdziliśmy ze nie możemy popadać w głupotę i starać się na siłę, i tak szybko i dość niespodziewanie, odpuściliśmy wszystko i bardzo się cieszę że tak wyszło,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×