Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zocha33

maj 2013??

Polecane posty

Niespodzianka nie martw się...ja w pierwszej ciąży nic a nic nie mogłam przełknąć! Bylo mi troche nie dobrze ale nawet jak się czułam dobrze to nic a nic nie mogłam przełknąć zmuszałam się do jedzenia a nawet jak już zgłodniałam to wziełam tylko kilka kęsów i koniec...na początku to jest normalne...nie które kobiety nawet tracą na wadze w pierwszych miesiącach:) myslę ze nie ma powodu do nie pokoju nie dlugo ci to przejdzie i przybędzie kg:) ja teraz tez jakoś nie mam wilczego apetytu moje dolegliwosci się zmiejszają i przy tym apetyt:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Nikola przykro z powodu maluszka, ale teraz musisz dbać żeby druga dzidzia była silna i zdrowa. Wzrost ma już imponujący:) Ja od 3 dni regularnie co rano zwiedzam z bliska mój kibelek hehe. Już nie wiem było gorsze - poranne mdłości czy wymioty które się w ich miejsce pojawiły. Dziś czuję się jakaś "zdechła" ale może to przez tą jesienną pogodę:) No i uaktualniam tabelkę: Nick............cykl starań......liczba dzieci w brzuszku ........TP....... Nikola2008.............1...................1................ ........01.05.2013 Zuzis...................28..................1............ ... .........02.05.2013 Zafasolkowana.........?...................?................. .......02.05.2013 jodyna..................?...................1............ ... .........07.05.2013 kamelia majowa.......0...................?.......................10. 05.2013 AniaW...................2...................?............ ...........10.05.2013 madrenka..............0...................1................. .......11.05.2013 Strojecka..............2...................1............. ..........12.05.2013 kinguszka..............5 lat...............?.......................13.05.2013 madzia..glasgow......50.................1................ .......15.05.2013 majowamamusia.......3,5roku..........?................... ....16.05.2013 jusaa27.................ok27..............1.............. .........20.05.2013 lilith-marlie.............11.................?........... ............20.05.2013 agrataka...............1...................?............. ...........24.05.2013 TTO .....................4..................1................... .....27.05.2013 Luisamaj................1..................1............. ...........29.05.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niespodzianka28
Nikola dziekuje za słowa otuchy , mam nadzieje ze niedługo wszystko wróci do normy i zjem ze smakiem moje ulubione potrawy :) no i nabiore pare kilogramów jak na przyszła mamę przystało :):)jak narazie 3 kg na minusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agrataka i Nikola2008 - dzięki za odpowiedź :) ja w poniedziałek robię tarczycę - lepiej chuchać na zimne - moja mama coś miała ostatnio z tarczycą, więc lepiej sprawdzić. teraz nadganiam witaminki - nic nie brałam do tej pory, mam nadzieję że to nie będzie miało wpływu na rozwój naszego malucha... ja przez ostatni tydzień nie mogłam znaleźć nic do jedzenia co by mi pasowało. odkryłam, że pasują i świeże owoce (najchętniej malinki) z serkiem waniliowym i musli... i herbatka gorzka. Może Niespodzianka28 tak spróbuj? i się do tabelki wpisuję :) Nick............cykl starań......liczba dzieci w brzuszku ........TP....... Nikola2008.............1...................1................ ........01.05.2013 Zuzis...................28..................1............ ... .........02.05.2013 Zafasolkowana.........?...................?................. .......02.05.2013 8avis7..................1...................1.........................05.05.2013 jodyna..................?...................1............ ... .........07.05.2013 kamelia majowa.......0...................?.......................10. 05.2013 AniaW...................2...................?............ ...........10.05.2013 madrenka..............0...................1.............. ... .......11.05.2013 Strojecka..............2...................1............. ..........12.05.2013 kinguszka..............5 lat...............?.......................13.05.2013 madzia..glasgow......50.................1................ .......15.05.2013 majowamamusia.......3,5roku..........?................... ....16.05.2013 jusaa27.................ok27..............1.............. .........20.05.2013 lilith-marlie.............11.................?........... ............20.05.2013 agrataka...............1...................?............. ...........24.05.2013 TTO .....................4..................1................... .....27.05.2013 Luisamaj................1..................1............. ...........29.05.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a slychajcie w sumie to bardziej sie zwracam do tych dziewczyn ktore mieszkalu lub mieszkaja w uk...mam problem z osami:P cholery zagniezdzily się w kratce pod oknem w sypialni naszej córki moja sasiadka ją zamurowała ale skubane się przedzieraja przez sciane...i normlanie mam malej pokoj ''zabity dechami'' bo tam jest istny ul! czy wiecie moze czy straż pożarna zajmuje się tutaj takimi rzeczami? pisałam juz do agnencji z ktorej wynajmuje mieszkanie ale narazie bez odzewu:o juz normlanie mam dosc tych os pomijac fakt ze to nie bezpieczne:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje kamelia majowa za te słowa- ciągle tylko pisze o tych plamieniach bo strasznie mnie to stresuje i ciekawa jestem czy któras z was ma jakies doswiadczenie tego typu, ale skoro piszesz że dziewczyna krwawiła to ze mną narazie nie jest tak źle choc ciagnie się to juz tydzień. poza tym miałam dzisiaj pierwsze mdłości - nie wiem czy płatki z mlekiem same w sobie czy to to jakies dolegliwości ciazowe... w każdym razie bez wymiotów jak narazie. Mnie też czasem brzuch pobolewa ale rzadko- jeden raz w tym tygodniu. Kamelia majowa masz unikac skupisk ludzi? - jej to ja pracuje w takim właśnie skupisku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Zuzis - problem w tym że ja w poprzednią sobotę dzwoniłam do swojego lekarza - miałam w domu luteinę pod jezyk - kazał brac i w poniedziałek poszłam na wizytę. Dostałam luteinę dopochwową i tak się to ciągnie za mną tydzień.. nie krwawie tylko to takie brązowe jest, dlatego właśnie wypytuje dziewczyny... Lekarz powiedział że jak nie przejdzie to w poniedziałek się zgłosić wiec czekam na ten poniedziałek odpoczywając ile się da - dlatego taka zestresowana jestem tym wszystkim, bo dowiem sie czy moje maleństwo jeszcze tam jest i czy się rozwija. Mam znajomą która w pierszej ciąży też plamiła prze długi czas ale wiadomo każdy jest inny wiec czekam jak na skazanie - poza tymi plamkami brązowymi czuje sie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monitka1985
Witajcie witajcie :) Czytam wasze forum od 4 dni i chciałabym się dołączyć. Jest to moja pierwsza ciąża, planowana .. udało się w 3 miesiącu starań. Termin mam taki sam jak Nikola 1. 05 i nawet ten sam dzień owulacji był jeśli sie nie myle 06.08 :) Ostatnie USG 13.09 z którego wyszło że dzidziuś ma 1,08 cm i to był 7t2d. Usłyszałam wtedy razem z mężem pierwszy raz serduszko i było to najwspanialsze uczucie na swiecie:) Jednek lekaz znalazł cos jeszcze .. mały krwiaczek przez który wcześniej miałam brązowe plamienia :/ Trwały ok 5 dni i były skąpe ale muszę leżeć. Od czasu USG czyli od 13.09 prawie nie wychodze z łóżka. Dzidziuś jest najwazniejszy a mąż strasznie się złosci i pilnuje mnie żebym przypadkiem za duzo nie wstawała. Biorę nospe forte, luteine i takie czopki przeciw skurczom. Brzuch mnie czasem pobolewa, mdłosci ale rzadko, zgaga i ból piersi przy dotykaniu. Tyle o mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinguszka86
próba stopki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinguszka86
nikola jak dodalas stopke do swoich postow? ja staram sie i nie moge a uzywam tej samej stronki co ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś musiałam wcześniej z pracy wyjść dopadły mnie wymioty i spędziłam 30min w wc, myślałam że umre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzis dzieki wielkie za rade:) Mija ja cie rozumiem ze martwisz bo ja tez przez to przechodzilam i u mnie sie skonczylo jedno dziecko stracilam...ale ocxywiscie nie zawsze plamienia musza zwiastowac najgorsze jest masa powodw niski progesteron krwiaki nadzerka trzeba byc dobrej mysli...jesli sie tak bardzo nie pokoisz to jedz do szpitala mozesz nawet troche pokonfabulowac ze czujesz ucisk itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki co do straty maleństwa, to jest straszne przeżycie, zwłaszcza dla kogoś kto bardzo tego pragnie, ja bardzo żle się czułam po pierwszym razie, później po kolejnych niepowodzeniach i ostatnim poronieniu w lipcu stwierdzilismy z D że damy na luz, że pewnie z moim PCOS nie uda nam się i że nie będziemy mieli dzieci. teraz też mam straszne lęki i zbliżające się tygodnie po raz kolejny będą najgorsze, cięższe jest to że mój D jest daleko ode mnie i że nie ma mnie kto przytulać,może jak lekarz pozwoli to polecę do pl na Boże Narodzenie ale jak tam pojadę do już do uk nie wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz zestrachałam się jeszcze bardziej, mam generalnie od dobrych 2 tyg cos jakby ''upławy'' albo jak dziś śluz taki jak mam przy owu płodny, przed chwilą byłam w wc miałam 2 maleńkie kropelki jak główka szpilki, boję się że zaczyna się najgorsze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinguszka ja tez tak czasami mam łudząco podobny do tego przy owulce w pierwszej ciązy miałam taki sam...jesli nie ma zadnego niepokojącego koloru to nie masz się co martwic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niespodzianka28 podobno na początku ciąży takie wieczne mdłości, wymioty i niechęć do jedzenia nie zaszkodzą maluszkowi, bo on na prawdę dużo z nas nie czerpie, ale... takie nie jedzenie może doprowadzić do tego, ze Cię choróbsko podłapie, szczególnie w tym czasie teraz - a wtedy to już gorzej. Spróbuj może coś wartościowego przełknąć - choć niewiele, ale zawsze dobre i kilka kęsów. Ooo miło wiedzieć, ze jest tu też jakaś Hashimotka. A jak dawno u Ciebie to zdiagnozowano?? I czy oprócz problemów z wagą miałaś jeszcze jakieś inne?? Ja przy niedoczynności cały czas jestem na lekarz i będę już do końca życia, ale to nie jedyna choroba autoimmunologiczna którą mam ;) Viviana,monitka1985 gratuluję i witam :):):) lilith-marlie i dobrze zrobiłaś, że zerknęłaś na wyniki. Jest ok ;) 8avis7 sprawdź swoją koniecznie :) Hmm właśnie - dziewczyny bierzecie jakieś witaminy? Bo ja w sumie póki co jestem na podwójnej dawce foliku (wskazanie lekarza przed ciążą) i łykam vit C. Oczywiście jestem dopiero przed wizytą u gina, więc wtedy pewnie się dowiem czy już coś brać i co, bo moja siostra równo z początkiem brania witamin dla ciężarnych zaczęła mieć mdłości - jak odstawiła na trochę to mijało, a jak wzięła to po nich ją najbardziej mdliło :D Mija127 a dlaczego Ty jeszcze nie w tabelce?? wskakuj :) I nowe dziewczyny też zapraszamy :) kinguszka86 cieszę się, ze się ze stopką udało. PS Teraz widzę, ze jesteś równy tydzień przede mną, wiec... będę Cię śledzić, żeby zobaczyć co mnie czeka w przyszłym tygodniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrataka ja mam we czwartek usg więc dam wam znać co i jak. a powiedzcie mi dziewczynki w ktorym tyg po usg dostalyscie fotke? ja bym bardzo chciala dostac albo chociaz telefonem zrobic zeby mojemu D wysłac i pokazac mu ''co'' zmajstrował. a i dla siebie mieć pamiątkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie poki co nic sie nie dzieje... no moze z wyjatkiem brzucha ktory mi juz troche urósł... wiem ze to jeszcze za wczesnie .. .w pierwszewj ciazy pojawil sie duzo pozniej a tu widac juz roznice .. .mam nadzieje ze to sie unormuje bo jak tak dalej pojdzie to bede slonikiem ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×