Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zocha33

maj 2013??

Polecane posty

tak, czytam wasze wypowiedzi, i ja również nie mam nie wiadomo ile i jak silnych objawów, czasem zrobi mi się niedobrze, ale to rzadko, bolą mnie piersi i to by było na tyle. pewnie co kobieta i organizm tyle objawów ciaży. Myślę że nie ma sie co martwić na zapas, dbać o siebie, a będzie co ma być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majówka fajnny brzusio:) a ktory ty tydzien jestes? bo ja mam mniejszy troche najbardziej mnie wywala na wieczor:) i wszystkim jutrzejszym ultrasonografką zyczę powodzenia:) i trzymam kciuki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szela89
Hej :) Chyba moge do was dolaczyc, co... dzis rano 3 testy pozzytywne,:)))))))))))))ost @ 21.08.2012 ... dzien miesieczki przypadal na dzisiej ale jakos tak mialam test w domu i sobie mowie zrobie nic nie zaszkodzi... i prosze bardzo :) pobieglam po nastepne dwa :) bylam juz na bhcg jutro wyniki. trzymam kciuki za was i zycze powodzenia :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowka2013
Nikola no ja to już sama nie wiem:) wg Zuzis 7t3d :) jutro się okaże :) no i dziekuję za komplement- mi te się podoba, hi hi. chyba tym razem spełni się to, czego pragnęłam- bruszek szybciej niż później :) bo poprzednimk razem to w 19 tygodniu ledwo co było widać, ze jestem w ciaży- sąsiadka myślała, ze się najadłam :( pozdrawiam serdecznie wszystkie WAS i dobrej nocki życzę :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowka2013
witaj szela89! gratulacje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to się przyłączę do was bo ja też majowa jestem... widzę że nawet sporo nas jest... Jestem w 5tc i poza pęcherzykiem nic więcej nie widziałam...i własnie zastanawiam się kiedy powinnam iść na nastepną wizytę...bo moja pani doktor nawet mi nie powiedziała kiedy mam przyjśc....jak uważacie kiedy będzie dobrze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to się przyłączę do was bo ja też majowa jestem... widzę że nawet sporo nas jest... Jestem w 5tc i poza pęcherzykiem nic więcej nie widziałam...i własnie zastanawiam się kiedy powinnam iść na nastepną wizytę...bo moja pani doktor nawet mi nie powiedziała kiedy mam przyjśc....jak uważacie kiedy będzie dobrze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szela89
ja niestety nie odpowiem bo sama pierwsza wizyte mam 28go .. tragedia wg sie dostac do gin terminy za miesiac .. zal... juz keidys sie udzielalam na kafeterii probowalam rok temu ale jakos nie wychodzilo, w te wakacje tez jakos chcialam intensywnie a w tym miesiacu ani nic nie czytalam ani jakos sie nie napalalam i prosze.. jenka zeby sie wszystko poukladało;) i aby wyszla beta :( :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowka2013
witaj gabi84! wizyta u gin czy na USG? generalnie 7/8 tydzień- wtedy na USG powinno być widać serduszko :) ale u mnie to na USG potrzebujesz mieć skierowanie wiec wcześniej na wizytę. bo przecież potrzebujesz też skierowanie na badania krwi, oj dużo tego... generalnie na gazecie jst fajnie opisane badania w ciaży: http://www.edziecko.pl/ciaza_i_porod/1,79331,2095982.html Szela89- skoro ci wyszły 3 testy to beta na pewno wyjdzie!!! z terminami wiem coś o tym :/ hrr cierpliwość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi mi sie wydaje e w 6 tyg powinno juz widac zarodek choc to i tak do konca nie powiedziane...kiedys czytalam ze jedna babeczka w 7 tyg miala sam pęcherzyk a zarodek z bijacym serduchem ujrzala dopiero w 9..nie wiem od czego to zalerzy...a co do brzucha heh to ja w pierwszej ciazy miałam bardzo ubogi brzuch:D mogłam z pewnoscia całą ciae ukrywac bo nic nie bylo widac:d jak szlam juz do produ to moj brzuch odpowiadal wielkosci 5 miesiacowi:) a dodam ze jestem z natury bardzo szczupla:) ale powodem tego bylo ze dzidziunia byla mala no i malo wod plodowych bylo...jak na cc mi ja wyciagneli to momentalnie sie plaska zrobilam az lekarze sie zdziwili:d zobaczymy jak teraz bedzie... nie wiem czemu ale dalej mnie zastanawia skad to plamienie bylo:o teraz sluz jest normalny taki jaki powinien byc...mam tylko nadzieje ze z dzidziuniami wszystko ok...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowka2013
:) no ja jakieś 2 tyg. przed termine, czyli na początku maja usłyszałam pytanie: a termin to na wrzesień? oO! no ale przytyło mi się sporo :/ woda sie zatrzymywała w organiźmie i jak patrzyłam na swoje nogi.. to wolałam nie patrzeć :( 17 kg :/ za to 5 dni po porodzie miałam 5 kg wiecej niż przed ciażą i ujrzałam swoje nogi!:) p.s. u mnie te krwawienia/ plamienia ustały po 4 dniach i oby sie już nie pokazały. wierzę, ze taka moja natura, ze mam mało progesteronu... i luteina załatwia sprawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szela89
ja wlasnie te na nfz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majówka...wizyta ogólnie do gin.kiedy??? bo usg chyba też od razu zrobi...a szereg badań już dostałam do zrobienia...jakiś kosmos...w pierwszej ciąży na początku było mniej...ech... Zuzis...tak własnie myślalam żeby iść za jakieść 3 tyg. Bo juz się tak martwię samym tym pęcherzykiem...żeby tylko wszystko było dobrze i zebym mogła szybciutko zobaczyć serduszko... Dostałam Luteinę 2 tabl.na noc niby tak żeby wszystko było ok...ale ja i tak niespokojna... Wszystkim innym dziękuję za miłe powitanie tu i mam nadzieję że szybko sie wkomponuję w to milusie majowe towarzystwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:) bardzo bym chciała do was dołączyc, ale jeszcze dokładnie nie wiem na kiedy bedzie moj termin poniewaz ciagle czekam az uda nam sie go okreslic. Mam problem zreszta tak jak moj lekarz ponieważ miałąm bardzo długie i nieregularne cykle (ostatnia @ połowa lipca) a w poniedziałęk opiero pecherzyk było widac - do tego podobno dosyc mały, no ale trudno powiedziec czy mały bo sie nie rozwija czy poprostu jwst to, tak jak okreslił lekarz wczesna około 4 tygodniowa ciaza. test ciazowy (a nawet kilka) robiłam na poczatku miesiąca wszystkie pozytywne ale pecherzyk widoczny dopiero teraz. Najgorsze jest to że w sobote zaczełam plamic co mnie przeraziło. dostłam luteine i narazie jest ok - od czasu do czasu cos sie pojawi ale... jestem dobrej myśli. do lekarza za 2 tyg chyba że cos bedzie sie działo tfu tfu oby nie. No to troszke o sobie napisałam i mam nadzieje ze uda mi sie spokojnie dołączyc do was majówek ;) Piszecie bardzo duzo ale mysle że nadrobie zaległości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha, wlasnie nie zczailam o co ci z poduszkami chodzilo :-) Codziennie sie waze i ogladam w bieliznie z rana i jak patrze na te zdjecia, to mi naprawde ciezko uwierzyc, ze to ma mi sie stac za 2 tygodnie :-) A przytylyscie cos juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się rozpisałyscie:D heh u mnie jeszcze waga stoi w miejscu:d a co do badan to nie mialam jeszcze zadnych...jutro sie w sumie wszystkiego dowiem...wiem ze tutaj normalnie robia podstawowe z krwi hiv i te inne..zasypie chybe ta polozna pytaniami:d no nic dziewczynki lece mezowi pizze robic bo zaraz z pracy worci glodny a on jak glodny to marudny:d dobrej nocki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja melduje sie po pierwszej wizycie usg, i jest ok!!!!! Dzidzia ma 9mm, widzialam jak bije serduszko, czyli wszystko w jak najlepszym porzadku, termin na 6.07, jest to 7 tydzien i 1 dzien (czyli 8 tydzien). Kolejna wizytka na 09/10 z wynikami badan na ktore dostalam skierowanie i z plytka mam przyjsc bo bedzie lekarz usg nagrywal na plytke.. woow. Dziwi mnie tylko czemu nie zalozyli mi karty ciazy, lekarz powiedzial ze przy nastepnej wizycie.. no coz.. Spokojnej nocki zycze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
termin na 06.05.2013 co ja tam napisalam poprzednio, chyba jeszcze jestem pod wplywem emocji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinguszka86
Zuzis mi też strasznie przykro, wiem jak to boli. ale nie trać nadziei, wkrotce znów się uda :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzis strasznie mi przykro:(ale tak jak kinguszka napisała nie trac nadzieji uda sie napewno:) ale to juz wszystko przesadzone?? co ci lekarz powiedial? jesli ci ciezko o tym mowic to nie mów...jestem toba❤️ kinguszka heh ja te same testy robilam co ty (te na 2 fotcce) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzis no to dobrze ze sie trzymasz:) a wlasnie moze kto wie zdazy sie cud:) jak nie teraz to kiedy indziej sie napewno uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokladnie moze poprostu jest leniwy:) a jak sie nie uda to dzialajcie dalej a sie uda bo w koncu sie uda napewno...ciekawe co na tym moim usg wyjdzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzis - ja tak mialam 2 razy juz w tym roku - dzis zaczynam 6 tydzien, wiec juz mi sie lepiej udalo niz za pierwszym razem - musze przetrzymac jeszcze 2 tygodnie jakos w nerwach. Trzymajcie się - będzie dobrze :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najwazniejsze to przetrwac 1 trymestr a potem jakos to juz bedzie:) ja wlasnie sie szykuje na wizyte z polożna:) ciekawe czy karte ciązy mi juz zaloży...milego popoludnia dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowka2013
Cześć dziewczyny! ja takze po USG i nawet wizycie u gina, bo okazlo się, że już nie jestm w ciaży:/ popłakałam torchę męzowi w sluchawkę, potem teściowej w ramiona, ale wiem, ze to bylo poronienie samoistne takze najprawdopodobniej wada genetyczna plodu :/ no i u mnie macica jest czysta, czyli w trakcie poprzedniego plamienia to musialo nastąpić. w jajnikach są już jajeczka... ehhh a moje piersi i brzuch to co? :/ hrrrr jestem smutna i wściekla na cały świat!!! no i usłyszaałam, ze możemy się starać za 3 miechy a można wcześniej? od czego to zależy w ogóle? bylam pewna, ze mnie to nie spotka ale cóż :( pozdrawiam kochane i trzymam za Was kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×