Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zocha33

maj 2013??

Polecane posty

Witaj niespodzianka:* masz racje nie kazde plamienie zwiastuje najgorsze tak jak pisalam wyzej:) ja pocieszam sie tym co zuzis mi kiedys napisala ze mam dwie fasolki i pewnie jakos musialy tam dobre miejsce znalesc:) majowka ja bym na twoim miejscu poczekala az oganizm dojdzie do rownowagi az sie hormony ustabilizuja i wtedy przystapic na spokojnie do stran:) agrataka u mnie sie mdlosci zaczely jakos od zeszlego tygodnia a teraz jestem w 8 ale nie sa jakos tak szczegolnie nasilone ogolnie czuje sie dobrze...w pierwszej ciazy czulam sie ciut gorzej...fakt nie wymiotowalam ale czulam sie jak na porządnym kacu:D no i zemdlalam raz i czesto gesto robilo mi sie slabo... a procz tego to mam takie obajwy jak bolace piersi,wzmozone pragnienie i nie wiem czy to od ciazy:P-suche ręce no i o zgrozo cera mi sie pogorszyla:( to tyle z moich objawów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w piątek sie okąze:) ale dzieki zuzis:*** ja tez lece męzus zaraz z pracy wraca trzymajcie sie dziewczynki do juterka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niespodzianka 28
Kamelia jeżeli jest tak jak mówisz i te straszne mdłości to dobry znak to jakoś musimy przetrwać :) łatwo nie jest , ja oprócz tego ze nic nie mogę jeść to jeszcze nie mogę używać kosmetyków których uzywalam do tej pory , mój ulubiony krem tak śmierdzi ze szkoda gadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja używam nivea soft i to jedyny zapach, który mi się podoba:) perfumy odpadają, nie wiedziałam nawet,że takie mdłe ciężkie zapachy lubiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrataka na razie znikam z forum bo nie mam ochoty czytać wpisów złośliwej zuzis. Ktoś jeszcze nie dorósł do pewnych rzeczy i nie pozwolę się oczerniać pisze z telefonu a ona oskarża mnie że pisze z kompa. Będę śledziła Twoje losy i innych dziewczyn tutaj i mocno trzymam kciukaski za Was :-) mądrzejszy musi ustąpić. Eh.. Zawsze znajdzie się jakaś czarna owca na forum :-) Trzymajcie się kochane :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowka2013
Zuzis- zobaczymy, czy nam jest pisane spotkanie :) co do starań to sama nie wiem, bo tak jak mówię, mój organizm nadal jest w ciaży no i nie wiem czy to dobrze :) choć nie ukrywam, ze teraz to juz czekam na@ ale wiecie co? to wątek majówkowy, takze moze raz na jakiś czas bedę tu do was zagladać :) sprawdzać jak Wasze maluchy rosną :) pozdrawiam i ZUZIS koniecznie daj znać co z Twoim maluszkiem? :) dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że skoro temat forum to maj 2013 a nie spory kafeterii, to warto trzymać się właściwego tematu. Jak mawia mój kolega: złość piękności szkodzi, a tu nie ma czym szafować. Temat jest dla każdej babki z terminem majowym i nie warto sobie wytykać jakichś popierdółek. Dbajmy o siebie i swoje dobre samopoczucie. W końcu to już nie tylko wyłącznie nasze samopoczucie. Warto być ponad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki:) Jestem po wizycie, doktor już na mnie czekał. Bardzo kompetentny i miły starszy pan. No więc tak - Widoczny pojedynczy pęcherzyk z echem zarodka CRL - 6,6 mm; YS - 3,8 mm Odpowiada 6t 4 d. Planowany termin 11.05. Widziałam jak serduszko bije. Zapewne te wyliczenia jeszcze się zmienią, bo od OM aparat wyliczył 7t2d. Ale dzidzia jest o dobry tydzień młodsza mi wychodzi ok 5t 4 d Ale to pewnie zależnie od tego gdzie lekarz zaznaczył wymiar tak aparat wylicza. Na razie wszystko dobrze, kolejna wizyta za miesiąc - chyba że coś mnie będzie niepokoić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry:) jak wam nocka minela? mnie tak sobie budzilam sie troche...kurcze cos mnie piersi przestały bolec:O i znowu się zamartwiam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja od wczoraj wieczorem na duphastonie :-( mam brunatne plamienia.. W szpitalu na usg wyszlo, ze echo zarodka bez cech odklejenia, ale plamienie skads jest.. No i leze :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinguszka86
ja się dopiero obudziłam, strasznie krótko spałam, zasnęłam dobrze po 2, ból pleców mi dokuczał i zastanawiałam się czy to nie jest przypadkiem szkodliwe dla maleństwa. ale dziś mnie już mniej boli ale jak będzie nadal bolało to robię kurs na szpital. zastanawiam się tylko jak zmusić ich żeby mi przy badaniu usg zrobili, tu jest bardzo ciężko doprosić się o prawidłową pomoc, sam fakt zobaczenia na usg że nawet maly fasolek jest mnie uspokoi. Nikola2008 mnie piersi bolą tylko wieczorkiem jak kładę się spać. najbardziej dokucza mi zgaga, i ostatnimi dniami mam coś jakby ''wymioty'' rano ale to jest wodniste i to kilka sekund bardziej takie cofanie. ale nie chce mi się jeść. a wczoraj nawet mialam częstsze wizyty w wc bo lekka biegunka przyszła, też się martwiłam czy to nie jest zły znak. ale plamienia ani krwawienia nie mam, dziś znów dla pewności zrobiłam test ciążowy, kreski są coraz mocniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Dziewczęta:) Madrenka super, że jest ok. Nawet nie wiesz, jak cieszą takie informacje. Do jutro jajko zniosę. Siedzę właśnie w pracy i mnie mdli jak cholera, wyjdę sobie zaraz na dwór. Lilith-marlie - będzie dobrze, trzymamy kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz sama nie wiem raz mnie bola raz mnie bola:o mdlosci jako takich nie mam podobnie jak ty kinguszka cofa mnie czasem...rany jeszcze 26 godzin do usg...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikola ja mam tak samo przedwczoraj wcale nie bolały, wczoraj owszem, A dziś znów prawie nic:) I od rana mnie mdli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MADERKA myslisz ze nie mam sie czym martwic?? serduszka biły na ost usg:) oby biły teraz i zdrowo się rozwijaly...moje jak i wasze:) znowu mam gorszy dzien ech:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikola 2208 mnie dziś też nie bolą, chyba że dotknę to coś tam czuję Ale tak same z siebie to nie. Za to wczoraj myślałam, ze się wścieknę nawet stanik mnie wkurzał. Najważniejsze, że serduszka biją:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mocno trzymam kciuki za wszystkie kobietki, które jutro mają usg, żeby przyniosły same dobre wiadomości:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szela89
hej laski Kurcze jakies mam skurcze :( takie jak na okres juz 3 dni po terminie no i beta pozytywna wiec skad te bole.. nie sa one w ciagloscitylko takie po 5 min co jakies czas :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może weź jedną nospę i spróbuj się przespać. Ja też miałam takie uczucie jakbym miała zaraz okres dostać, ale jak się wyciszałam to przechodziło po jakimś czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niespodzianka28
Szela myśle ze nie masz powodów do zmartwień , ja miałam dokładnie tak samo . Jeszcze pare dni Po terminie@ miałam takie bóle , byłam przekonana ze dostanę @ . Ale pózniej wszystko minęło i teraz 7 t :):):) trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noirel
hej założyłam temat druga ciążą po niewydolności szyjki macicy,zapraszam tam z podobnymi doświadczeniami,a jak już tu jestem to zapytam,termin mam na 20 maja 2013,pierwsze usg 26 września,czy jest szansa tak wcześnie usyszeć bicie serca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niespodzianka28
Noirel myśle ze szansa jest , ja mam termin na 10.5 a serduszko tydzień temu już biło :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. Dziekuje Nikoli 2008 i Niespodziance za słowa otuchy odnośnie plamień. no dzis rano znowu było i około południa ale po pracy znowu łóżko i do teraz odpoczcywam i jest oki. Wizyte mam miec dopiero 1 piździenika ale lekarz powiedział że jak plamienie nie ustanie to mam przyjsc już w poniedziałek - wiec chyba pojde bo ten niepokój mnie zabija. Piszecie o objawach - u mnie jezeli wszystko dalej jest w porząsku to jest dosyc wczesna ciaza bo podobno około 4 tydzień ale objawów nie mam jako takich. pirsi mam tkliwe ale nie bolą mnie tak same z siebie, zrobiły się jędrniejsze ;) nie mam mdłości . Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikola2008 podobno przy bliźniakach ma się 2x mocniejsze mdłości i wymioty, więc może wszystko jeszcze przed Tobą ;) Ale ogólnie życzę, żeby jednak przeszedł ten czas łagodnie. A mi się coś lekka zgaga zaczyna po jedzeniu robić i... dziś przed całą drogę w busie do domu ziewało mnie niemiłosiernie! Senna nie byłam, ale ziewania nie mogłam opanować - i teraz też co jakiś czas ziewnę ;) Juwelka do zobaczenia więc na innym forum - postaram się skrzyknąć dziewczyny z pun i coś na pewno stworzymy :) PS Za Was też trzymam kciuki :) Ale... tak w sumie jesteś majóweczką, więc może tu pisz dalej :) majowka2013 trzymaj się tam i zaglądaj do nas oczywiście :) i dawaj znać co u Ciebie :) kamelia majowa popieram :):):) trzymajmy się MAJa'13 Ja np dziś odebrałam betę (we wtorek robiłam) i wyszło mi 1025, więc... teraz dopiero na prawdę uwierzyłam, ze jestem w ciąży :D Zrobiłam dziś drugą i teraz dmucham i chucham, żeby wyszła prawidłowa - jutro się przekonam. madrenka jak miło czytać Twoje wieści :D Aj ja już się nie mogę doczekać usg :D Nikola2008 ja tak swoje co chwilę dotykam i sprawdzam czy jeszcze bolą haha - dosłownie w obsesję popaść można! Nie martw się, ona tak lubią na pół dnia przestać podobno ;) Ajć Lilith-marlie to teraz się nie forsuj, pewnie zalecono Ci leżenie? szela89 mi też towarzyszą takie lekkie bóle - jak na okres, tylko delikatniejsze (bo przy @ miałam straszne) i po kilka minut, a potem spokój! To chyba oznacza, że "coś" się tam dzieje, może macica daje znać o sobie, że jest i że będzie się powiększać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agrataka no walasnie ponoc objawy sa nasilone a u mnie tak nie ma czuje się lepiej niz w pierwszej ciązy:o wiadomo kazda ciaza jest inna...heh ja z piersiami tez tak mam caly czas je dotykam czy bola:D no fakt przy dotykaniu bola:) ale wierz mi wolalabym wymiotowac dalej niz widziec wtedy bym byla pewna ze jest ok...no ale coz zobaczymy jutro trzymajcie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinguszka86
a czy wy też macie takie dziwne białawe upławy? czy tak ma być? w poprzednich miałam ale nie takie jak teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×