Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zocha33

maj 2013??

Polecane posty

dzieki za powitanie :-) do tabelki sie dopisze po wizycie u lekarza, bo pewnie on dokladniej okresli termin. na zaparcia, to ja polecam ruch i siemie lniane - zalac 2 lyzeczki siemienia ciepla woda, aby napecznialo i zjesc. Smak ma dziwny, ale idzie sie przyzwyczaic, pomaga i jest w 100% bezpieczne. u mnie zadnych plamien niczego nie ma. calkowicie sucho. w pracy rozkojarzona jestem za to, ale to z wrazenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) widzę, że Nasze grono się powiększa i że dobrze Wam idzie liczenie:) u mnie 6 tydzień i 4 dzień a wydaje mi się jakbym już ze 2 miesiące więcej była w ciąży na zaparcia może pomóc mięta też mi się wydaje, że jeśli chodzi o czas to jest idealny nie wyobrażam sobie mdłości i wymiotowania w upały, ani chodzenia z dużym brzuchem w duszny skwar jaki mamy zawsze latem a tak udało Nam się szczęśliwie uniknąć upałów:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowka2013
Justa27- teraz zobaczyłam, zę masz termin w urodzinki mojej OLiwki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowka2013
można mozna, dizewczyny ja sobie tu konto założę to sama srpobuję jak coś to Wam pomogę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suwaczkiem się chyba wstrzymam, nie jestem jakoś do tego przekonana, chociaż czyjeś lubię podglądać a czy któraś z Was zauważyła wypadanie włosów? mam wrażenie, że do świąt Bożego Narodzenia będę łysa jak kojak wszędzie leżą moje włosy a kucyk zmizerniał o 1/3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno tylko w pierwszym ale wypadają mi w tak zastraszającym tempie, że ten jeden trymestr wystarczy bym była łysa też mam długie i gęste i na kafelkach zostawiam po sobie dywan jak się rozczesuję zabieram ze sobą miotłę i szufelkę, żeby zgarnąć całe kłęby po sobie wygląda to jakbym tam jakiegoś futrzaka zamordowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z włosami mam to samo przed ciąza mi wypadały a teraz jeszcze bardziej:o bujnej czupryny nie mam bo moje włosy są takiej średniej grubości heh będę łysą mamuska:D znowu mnie ssie ranyyy ilez mozna jesc! Czekam na meza ma pizze przyniesc:d mmm mniam:D juz sie doczekac nie moge:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie mocnych mdłosci tez nie ma czasami mnie zemdli ale napije sie wody i przechodzi...zuzis jak tego suwaczka zrobilas? bo teraz masz ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojojoj, nie było mnie dzień a już 3 strony;) Synek dzisiaj tak dopiekł,że nie miałam kiedy wejść. Co do terminu 29 maj to taki mi wychodzi z internetowego kalendarzyka: http://www.edziecko.pl/ciaza_i_porod/0,79533.html W innym mi wyszło 17 maj, ale że w naszej rodzinie dzieci raczej "przenoszone", więc przychylam się do tego... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojojoj, nie było mnie dzień a już 3 strony;) Synek dzisiaj tak dopiekł,że nie miałam kiedy wejść. Co do terminu 29 maj to taki mi wychodzi z internetowego kalendarzyka: http://www.edziecko.pl/ciaza_i_porod/0,79533.html W innym mi wyszło 17 maj, ale że w naszej rodzinie dzieci raczej "przenoszone", więc przychylam się do tego... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaW.
Kamelia i Zuzis! mi tez nieziemsko wypadaja wlosy ;( mega wypadaly przed ciaza - zaczelam kuracje inneov i zaczeluy odrastac malutkie wloski, ale musialam odstawic no i teraz jest draaaamat!!! Gin. powiedziala zeby poczekac do 3 miesacia powinno sie zmienic... ale podobnie jak wy twierdze ze do tego czasu bede lysa albo z zakolami!!! ;(:(:( z innej beczki :) bnylam dzis na USG!!!!!!!!!!!!!!!!!! AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA serduszko tak slicznie bilo!!!!! oszalalam! ;) po raz pierwszy uslyszec serduszko... piekne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniaW o tak to jest nie zapomniana chwila:) ja wlasnie na meza czekac i mojego kebaba którego chyba pochlone razem z pudełkiem:p jestem tak glodna że az mnie żołądek rozbolał a w lodowce nie ma nic na co bym miała ochote:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniaW o tak to jest nie zapomniana chwila:) ja wlasnie na meza czekam i mojego kebaba którego chyba pochlone razem z pudełkiem:p jestem tak glodna że az mnie żołądek rozbolał a w lodowce nie ma nic na co bym miała ochote:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniaW, Ty też masz zwiększony apetyt? Bo ja ciągle bym jadła. I tak szybko bicie serca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaW.
OOOO ale narobilas ochoty na kebaba ;) ;) ale ja postanowilam nie jesc po 19 ;) bo bede wielka ;p ;) ja nie czuje glodu, nie czuje.. a potem nagle tai okrutny ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaW.
Nie wiem czy szybko czy nie ;) wg om rowny 6 tydzien zakonczylam dzis ;) a wg usg 5tydzien i 6 dzien ;) usg wykazalo 3mm i bicie serduszka ;) ale chyba faktycznie wczesnie ;) z tym ze test sikaniec tez bardzo szybo wykryl mi ciaze bo 12 dni po zaplodnieniu 2 wyrazne kreski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie mam ciagotek Zadnych, nawet bym rzekla, ze mam maly apetyt. Boje sie przytyc nadmiernie. Zawsze mi odchudzanie kiepsko szlo, wiec raczej sie bede kontrolowac. Dziewczyny a Wy pracujecie czy dzieci juz wychowyjecie, czy zwolnienia? Ja pracuje i z jednej strony mi sie nie chce chwilowo, a z drugiej strony, wiem ze sie zanudze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie nic nie boli, czasami cos tam w jajniku zakluje. Gorzej z puchnieciem w obwodzie stanika, znow dzis wieczorem stanik pod boustem wydawal mi sie mega ciasny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaW.
Mnie tez nic nie kłuje raczej :) Lilith- ja mam wrazenie ze niedlugo nie bedzie biustonosza w ktory wejde ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzis mnie tez od czasu do czasu jajniki bolą ale to normlane:) u mnie z cyckonoszem to samo:d juz po mału mi się wszystko zaczyne ''wylewac'':D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilith-marlie tak trafiły nam sie blizniaki:) ale jeden jest wiekszy od drugigo i oewnie dlatego mam w przeciagu 2 tyg drugie usg noo ale jestem dobrej mysli ze wszystko bedzie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tam dziewczynki porabiacie? ja wlasnie wróciłam z miasta,dosyc lezenia:),plamienie na szczescie ustało:D jakas ochota mnie naszła na pomidorówkę wiec stierdziłam ze dzis na obiad ja zrobie:d wogole ostatnio mam jakas dziwną faze na pomidory:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikolajka
Dziewczyny też niedawno zobaczyłam dwie kreski na teściie i odrazu na drugi dzień poszłam do ginekologa prywatnie żeby się upewnić czy to prawda. Nigdy nie byłam w ciąży wiec nie wiem czego powinnam się spodziewać po pierwszej wizycie może panikuje ale lekarz ani mnie nie zważył nie zmierzył ciśnienia i nie założył karty ciąży, wydaje mi się że powinno to nastąpić na pierwszej wizycie on zrobil mi usg i wydrukował zdjęcie i to wszystko . Mam przeczucie że ta wizyta powinna wyglądać troszke inaczej ???? Jak to wyglądało u was bo zastanawiam się nad znalezieniem innego ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×