Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zocha33

maj 2013??

Polecane posty

czekam na wiosne synek cudowny :) Ty juz masz za soba te cholerne twardnienia a ja ciagle sie z nimi mecze :( Dziewczyny to znaczy ze w Polsce podaja inne znieczulenie od tego co miala czekam na wiosne ? (epidural)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez mam asept:) Duze opakowanie i mozna nim tez psikac po ugryzieniu komarow...czyli dla starszej corki jak znalazl na lato. Czekam na wiosne synek boski! A taki duzy, wyglada tak "powaznie", zupelnie nie jak noworodek spod igly;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:) czekam na wiosnę - Dzielna Kobieto:) dobrze, że już poród potoczył się gładko super, że masz już przy sobie Synka, wiesz już, że jest zdrowy, jesteś już po III wysłałam meldującego maila przed chwilą - 12:44.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Martyna ja na pępek mam octenisept, dostałam od siostry która niedawno urodziła i jej synkowi pomógł na pępuszek *Czekam na wiosnę--- jaki fajny ten Twój synek, dzielny słodziak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na brzuszek mam ocenisept a co do znieczulenia to od stycznie w Polsce jest on bezplatny tylko nikt glosno o tym nie mowi. Dowiedzcie sie, u mnie w miescie powiedziala mi to polozna , ale jak ktos nie wie to niestety zdzierusy dalej biora kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
321 - zaloguj się na sam login bez @gmail, mnie z całego maila tez nie chciało zalogowac:) Filmik już tu kiedys wstawiałam, dawno temu;) piekny jest, zreszta wydaje mi się że każdy, nie tylko niemowlęta lubia taki spokojny, czuły, powolny dotyk:) Pamiętam jak pomarańcze mnie zjechały, że jak tak mozna dziecko topic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam na wiosnę - słodki ten Wasz przystojniaczek i taki duzy... zawsze mnie zadziwia jakim cudem te nasze dzieciaki się w nas mieszczą:) Fajnie, że nam relacjonujesz wszystko, łatwiej się przygotowac mentalnie:) a co do samego porodu - z ta krwią to róznie, byłam przy kilku porodach i są bardziej krwiste i mniej - pewnie zalezy ile naczyń krwionosnych popęka "po drodze" itp No i samo nacięcie krocza wygląda rzeźniczo - bo nawet jak niewielkie to samo miejsce jest meeega ukrwione...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzialam zdjecie, sliczny synek!! Wyglada jak urodzony o terminie, zadnych otarc, sliczny... Pisze z tel., wiec przeoraszam za ew. bledy. co do znieczulenia to prawda, jest w Polsce bezplatne, ale moja kolezanka zagrozila, ze wyskoczy przez okno podczas porodu jesli jej nie dadza i dopiero wtedy podali. coz, gnieniegdzie panuje chyba jeszcze martyrologia kobiety rodzacej w szpitalach. my rodzimy polprywatnie i znieczulenie biore na dzien dobry. na poczatku bylam przeciwna, ale po konsultacji ze swoim ginem, ktoremu bardzo ufam, zmienilam zdanie. Ech, czekam na wiosne, Twoj synek taki piekny, ze az mi sie oczy zaszklily ze wzruszenia, a siedze na lawce w centrum handlowym :p Teraz sobie mysle, ze moje malenstwo wyglada podobnie, bo jest mlodsza od synka czekam na wiosne o 1 dzien w wchwili narodzin. :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, skoro pierwsze dziecie już narodzone, to czy możecie mi napisać od kiedy takie jakby kłucie w pochwie/pęcherzu macie? Mam wrażenie, że od tego spacerowania w sobotę, to syn mi się jakoś tak ułożył, że czasami przy pochylaniu się odczuwam kłucie okropne, jakiś nacisk na nerw czy coś? też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam 14.49 :) x Czekam na wiosne tylko pozazdroscić, ze masz już poród za sobą i całą rodzinke w komplecie :) Rózwnież przyłączam się do podziękowań co do listy rzeczy do szpitala! Też mam w domu tantum rossa, więc dokupie atomizer i na pewno wezme do szpitala :) x Martyna89 - jeśli chodzi o rodzyneczki na allegro, to jest to samo co BABY POL - sklep internetpwy, ja właśńie z niego będę zamawiać jutro lub w środe. Jeszcze sobie tylko ceny porównam, bo czasem coś jest w promocji na allegro, a nie w sklepie internetowym i na odwrót :) tu masz link do allegro: http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=11612773 a tu do sklepu int. http://www.babypol.pl/ x Miłego dnia - u mnie jest pięknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilith-marlie mnie tak klulo w okolicach 34tc przez tydzien. Az tak zabolalo ze lazic nie moglam i pojechalam do szpitala. x katranka pewnie mnie jeszcze tu nie bylo jak ten filmik dawalas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha co jeszcze do zakupów przez neta to znalazłam jeszcze tańszy sklep niż rodzyneczki. Produkty na nim są od 1 do 4zł tańsze niż na rodzyneczkach, ale ma duże negatywnych komentarzy i chamskie odpowiedzi na nie, wiec jednak decyduje się na rodzyneczki= tzn baby pol. Może któraś z was ma doświadczenie z tym sprzedajacym lub jego sklepem internetowym? http://allegro.pl/listing/user.php/run?category=0&us_id=19243422

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilith - ja tak mam od jakiś 2-3 tygodni. Jak chodzę za duzo, albo za szybko, a szczególnie po schodach jak schodzę, to czuję takie jakby szpileczki mi ktoś wbijał. prawdopodobnie to nacisk dziecka na pęcherz ( szyjkę mam normalna, nic sie nie otwiera )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam na wiosnę ja również przyłączam się do podziękowań za listę rzeczy potrzebnych do szpitala. Fajnie że mamy tutaj już pierwsza mamusie która może doradzić co będzie potrzebne :-) ja rozejrze się za taka butelka z atomizerem w rossmanie może mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam na Wiosne Wlasnie widzialam fotke, ale slicznego masz syneczka, macie racje az lza sie kreci w oku tez bym chciala juz zobaczyc moja kruszynke. Wielkie gratulacje! Niech sie chowa zdrowo! Daj jeszcze inne fotki jak masz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny byłamw Rossmannie i nie było atomizerów :( Pójdę jeszcze do innych. Za to za 1,90 kupiłam buteleczki z dozownikiem do szpitala, przeleję tam płyn do higieny intymnej, żel pod prysznic i szampon do włosów. Szkoda mi kupować pełnowymiarowe kosmetyki i tak tam jesteśmy na chwilę tylko :) Lilith: ja mam podobnie z tymi kłuciami, przy większym wysiłku, ale dochodzi też ból spojenie łonowego i śmieszne zarzucam wtedy dupką, żeby móc iść dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja robie pranko poscieli, czekam na lozeczko i jak przysla to zaczynam ubieranko. A jak u Was? lozeczka gotowe juz stoja???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spojenie mnie bardziej rwie niz kłuje:)ale niech się rozluźnia w sumie bo ja do szerokobiodrowych nie nalezę;] Smiac mi się chce z siebie samej, jak czasem wstaję z łożka i idę jak paralityk ( zdaniem męza "jak pingwin z madagaskaru;))", zanim rozruszam kręgosłup... Cóz, takie uroki ostatnich tygodni:) Buteleczki z atomizerem powinny być w hurtowniach fryzjersko-kosmetycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewentualnie, wiem że któraś z dziewczyn pisała, że rozpuszczała saszetkę w wodzie w takim małym spryskiwaczu, kupionym w OBI, takim na pół litra wody - tez powinny byc ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tez wyslalam meila czekam na odp:) a mnie cos dzis podbrzusze boli i plecy i nie wiem czy czasem cos po malu sie dziac nie zaczyna ale jeszcze w panike nie wpadam moze porpstu przegielam ze sprzataniem...czekam na wiosne a w domku juz jestescie czy w szpitalu jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa jeszcze jedno co kupujecie do pempka? ja przy corce mialam spirytus ale teraz sobie zamowilam taki spray zobaczymy co to takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Kobietki:) Wysłałam maila o 17.11 z gmail. Czekam na wiosnę podpatrzyłam na Twoją listę i w zasadzie muszę zdobyć butelkę z atomizerem i będzie wszystko. U mnie dziś szlifowanie łóżeczka, żeby na nowo je polakierować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szyszka daj znać jak znajdziesz gdzieś taka buteleczke z atomizerem bo też chciałam zajrzeć do rossmana. Ja do pepka nic nie kupuje tak jak pisała czekam na wiosnę wystarczy zadbać aby po kąpieli pepuszek dobrze osuszyc i nie moczyc mocno przy kąpieli. Moja znajoma mówiła że niczego nie używała i było ok. Chociaż jak coś zacznie się dziać to na pewno trzeba będzie coś kupić żeby przyspieszyć gojenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wyslalam maila :) czekam na wiosne- strasznie sie ciesze, ze mialas tak dobry porod. no i dalas nadzieje, ze mimo ciezko przechodzonej ciazy porod lekki i bez komplikacji :) ja wlasnie z tego znieczulenia pamietam te wklucie jakby mi ta igla wbil sie gdzies w nerw cos jak u dentysty gdy boruje zeby i nagle trafi na wrazliwe miejsce. tak do odczuwalas? i mam pytanko gdzie rodzilas? i wielkie dzieki za liste. super sprawa z tym atomizerem, musze meza wyslac po takie jednorazowe na podroz buteleczki. tym tantum rosa psikalas bedac jeszcze w szpitalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bede_mama-u mnie bedzie kolyska,teraz czekam az ciocia skreci lozeczko dla corki i wtedy juz bede miala ta kolyske,mam nadzieje ze bedzie to w miare szybko zeby sobie to wyprac i zeby juz czekalo;) a lozeczko bede kupowac jak maly bedzie mial ok 5miesiecy. ** a czego wam jeszcze brakuje dla siebie czy dziecka?czy macie juz wszystko i tylko(i az) czekacie na pojawienie sie malenstwa?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×