Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a bo miałam taka syt

co byscie zrobuły gdyby w sklepie była mokra podłoga i wasze dzecko sie przewróc

Polecane posty

Gość a bo miałam taka syt

iło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaajjjka
a jak się na podworku przewróci to też robisz aferę? trzeba dzieciaka pilnować i uczyć by szanowało czyjąś pracę i nie łaziło po mokrej podłodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na przyszlosc bardziej bym
na nie uwaza;a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pilnuj dzieciaka niech sznuje czyjas prace a co sie spodziewąłs że powiemy, ze [powinnas opeiniczyc sklepowa że dba o czystoc i sciera podłoge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama w sukni1992
a jak klatka schodowa jest mokra / jest lód na dworze, ślisko / jesteś na basenie to co robisz?!?!?!?!??! jakby ta podłoga nie była umyta to byłby temat "co byscie zrobily gdyby wasze dziecko bawilo sie w sklepie na brudnej podlodze z kurzu" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frytownica
Nie wchodziłabym z dzieckiem na mokrą podłogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja zwróciłabym uwagę
to zależy jak mocno się przewróciło, czy coś się stało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre bo ja miałam taka sytuacje ato nie wiesz że w sklepach myją podłogi jak klienci nabrudzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina7821
dokladnie nie zob afery z mokrej podlogi! Juz nie przesadzaj nog tam sobie nie polamal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a bo miałam taka syt
a jakby połamał ? co ? jakies ciezkie złamanie reki albo nogi ? ciekawe czy bylybyscie takie serdeczne dla p.sprzedawczyni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może zacznij pilnować bachora zamiast czepiać się, że ktoś wykonuje swoją pracę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poroocznikova
Gdyby sie przewrocilo i nic,to bym tylko sie wkurwila,moze powiedzialabym przy kasie,zeby ktos starl,bo ktos sobie zeby wybije. Jakby cos sie stalo,to bym im zrobila kolo dupy. To ich zadanie,dopilnowac takich rzeczy. mokra podloga w sklepie.nie ma racji bytu i to co innego niz mokry chodnik czy mokra kaluza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, że niech dziecko szanuje czyjąś pracę. Ludzie to puszczają dzieci w marketach same sobie, gdzie biegają, szaleją i wygłupiają się a potem robią aferę, że coś spadło na dziecko itp. Dziecko to dziecko i trzeba je pilnować a nie puszczać samopas żeby robiło co chce. W domu owszem, ale w sklepie nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyp
pilnuj dzieciaka niech nie lata po sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokro mokro
pewnie że nie może byc w sklepie mokrej podłogi podczas otwarcia, podłogę powinno się myć po zamknięciu sklepu. a jeśli jest mocno brudno i trzeba wytrzeć podczas pobytu w sklepie klientów, to trzeba wytrzeć na mokro i od razu na sucho. BHP się kłania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poroocznikova
Jakie spaslo? podloga nie spadla na dziexko,to dziecko spadlo na podloge. zwalenie czegos z polki a poslizg na mokrej podlodze to dwoe zupelnie rozne sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaajjjka
a jakby walneło łbem o witrynę, albo lustro, półkę????? Nawet o wózek sklepowy to co też powinny to usuwać ze sklepów po panicz na zakupy przyszedł>?? DZIECI SIĘ PILNUJE I WYCHOWUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poroocznikova
Jak.cos sie rozleje w sklepie i musi byc mokro,to sie ustawia osyrzegacze -takie zolte czy jakies tam inne stojaki,gdzie jest napisane uwaga mokra podloga. ah jakie wy tolerancyjne. ciekawa jestem czy ktorakolwiek z was ma dzieci. A jakbyscie sie same wypieprzyly na mokrej podlodze,w sklepie,to jeszcze byscie.przeprosily,nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo krotka chwila..
nie wiem jak w Pl,ale w Irl czy Uk musi byc pelno znakow "uwaga,mokra podloga" bo jesli ktos cos sobie zrobi,to na 99% pozwie dany sklep czy jakiekolwiek inne miejsce i dostanie odszkodowanie. Co ja bym zrobila? Zwrocilabym uwage,ze przydaloby sie wlasnie jakies takie ostrzezenie,ze podloga jest mokra,bo o ile dziecku przy upadku nic sie nie stanie,to starszej osobie,czy ciezarnej w zaawansowanej ciazy juz moze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgrtssssssssssssssssssss
Oczywiscie ze podczas otwarcia sklepu podloga nie moze byc mokra.no chyba ze w polsce bo u was to wszystko jest mozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dokładnie tak jak mówisz
jeśli trzeba zetrzec na mokro to póżniej sciera się na sucho. A że dziecka trzeba pilnować to już inna sprawa. Bachory biegaja po sklepie, piją jakiegos kreta, a póżniej sprawa w sądzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale masz problem ogromny...
co byśmy zrobili? Zastanowili się dlaczego nie pilnujemy własnego dziecka w sklepie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale masz problem ogromny...
bo ty jakoś się nie przewróciłaś na tej samej mokrej podłodze? Widocznie nie latałaś po tym sklepie tak, jak twoje dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miecho mark
Tu polskie kobiety pokazuja jakie z was zawistne podle babska,podloga podczas otwarcia nie moze byc mokra czy to polska irlandja czy francja.pozywasz taki sklep i dostajesz odszkodowanie,jesli ty lub dziecko zrobilosobie krzywde podczas wejscia na nia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektóre dzieci się strasznie wydurniają w sklepie. Szarpią za ekspozycję, jeżdżą na wózkach, biegają i wpadają na innych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgrtssssssssssssssssssss
Ciesze sie ze nie mieszkam w pl,widzac ten jad poskich kobiet.dla mnie to cos okropnego.dlatego ciesze sie ze w pl jest jak jest i nic nie zmierza do lepszego.moze w koncu ten narod zawistnych polaczkow wyginie.ja wtedy zapale swieczke.wstretne ludziska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownica sklepu
u nas jeśli jest już konieczność umycia podłogi w trakcie otwarcia sklepu to mamy obowiązek wystawić ostrzeżenia o śliskiej podłodze jak tego się nie zrobi to klient jak się przewróci to może puścić cię z torbami więc jak była mokra a nie było ostrzeżeń to masz prawo żądać zadośćuczynienia tylko że w Polsce rzadko kto pójdzie do sądu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poroocznikova
A czy to jest cos,czego dziecko nie moze robic -chodzic po podlodze? Jak ja rozchlapie wode w czasie kapieli,to tez sie na tym nie wypieprze,a dziexko to i owszem. to tak,jakby powiedziec,ze plac budowy niezabezpieczony siatka,dziecko wpadlo do dziury i winne ono albo mama,bo powinni uwazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgrtssssssssssssssssssss
w wielu miejscach na siwci bylem,ale tak podlych ludzi jak pl nie spotkalem.zal mi was,biedne zawistne polaczki.nie mam dzieci ale wychowalem sie w kraju gdzie ludzie na ich widok usmiechaja sie.tylko w pl kiedy widza dziecka to wyzywaja przeklinaja i ich mordy wykrzywiaja sie.tak to wlasie polacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak spytamm
a już to widzę jak wasze dzieci czytają taką tabliczę, że mokra podłoga i nie szaleją hehehe. Dziecko powinno wiedzeić, że jest w miejscu publicznym i ma się zachować, a matka ma je pilnować bo tylko dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×