Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mariamaj

Mój facet wyjeżdza sam na wakacje.

Polecane posty

Gość hafskajin55
no i o to chodzi niech się okaże czarno na białym, niech ma argumenty inne niż to, ze sam pojechał na wakacje. Musi się przekonać jak to działa w nieszczęściu, jaki będzie. A może jednak się mylimy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaNIEM ona juz sama to wszystko przechodzi operachja to tylko jeden z elementow jej ciezkiego polozenia skoro on ma juz ja w dupie to potem tez tak bedzie moze z dzien bedzie mial przeblysk, tak jak po tej rozmowie co to tyle miala zmienic i zmienila moze na dwa dni a potem on znowu wrocil do swojego prawdziwego ja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziecinna29
setunia faceta autorki objeżdżasz, bo się nią nie opiekuje, a jak mój facet codziennie gotuje mi obiadki i podstawia pod nos to stwierdziłaś ze to prowokacja! :( to jak to jest z tymi facetami? opiekują się=źle, nie opiekują się=źle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość setunia jesteś alkoholiczką
która przechlała na melinach swoje życie, jakim prawem ktoś tak ochydny jak ty udziela porad życiowych , piszesz jakieś bzdury , jesteś non stop nachlana i przez to mieszasz innym w zyciu , ogarnij się , spity ryj udajacy psychologa , śmiechu warte!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziecinna no pamiętam;) bo trzeba we wszystkim znaleźć złoty środek;) ale jeśli Wam to odpowiada to sobie tak żyjcie:) a do tej drugiej pomaranczy- neizle mnei rozbawiłOŚ:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze i racja żeby teraz nie odchodziła. Wiecie, operacja to operacja, zawsze potrzebny jest ktoś, kto przyniesie to czy tamto. lub zabierze ze szpitala po wszystkim. Na opeację pieniadze bym wzięła, a czy bym oddała...? :P Jak już będzie po wszystkim, i nabierze sił - może odejsć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhujkjkff
i dobrze poczekaj do operacji,wez kase i wtedy sie wyprowadz! bardzo ci współczuje,facet jest beznadziejny,wykorzystaj go tyle możesz miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko jestes denna
jaka autorka okazala sie zalosna... za jakis czas zaloży nowy watek pod tytułem: jestem chora a on mnie zdradza i nie wiem jak odejsc albo : "jestem w ciazy a on mnie nie szanuje i nie wiem co zrobic pomocyy" współczuje choroby i naiwności :D no i gratuluje wytrwalości w znoszeniu ponizania przez partnera ciekawe czy to nie jest jedna wielka sciama bo jak nie to az strach pomyslec ze niektóre kobiety sa takie glupie!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko czy napewno wiesz
co zrobisz?jak wygląda teraz u ciebie?uważam,że powinnaś odejsc od niego po operacji,nie bądz naiwna on sie nie zmieni,sama sie niedługo przekonasz,nie pomoze tobie,zostawi cie sama jak zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×