Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karolina23WaWa

Kto powinien placic?

Polecane posty

Gość dormicum
Ona chce żeby nie było głupio a on nie chce zapłacić więc niech da mu 60 zł i będą pozory że to on zapłacił. Proste. Jakieś obiekcje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość embr_
ku%%a, ale problemy macie Z Twojego chłopaka to zwykły skąp i burak, tyle na jego temat.. Ty zaś jesteś głupia,że to tolerujesz, niedługo będziesz robisz wszystko co on każe, albo w ukryciu.. 30zł? Przecież to drobniaki. Jak dla Was to dużo, to jesteście zajebiści materialiści. Żyjecie z kartką i ołówkiem w ręku i liczycie się co do 1gr. Tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina23WaWa
eulalcia widze ze doskonale mnie rozumiesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam do oddania
ZAL normalnie wielki zal dziewczyno.. nie wiaz sie z takim liczykrupa, centusiem zakichanym, tacy nigdy nie licza sobie tylko komus, sama ten sam blad popelnilam, bo chcialam byc samodzielna i takiego sobie pasozyta sprowadzilam na glowe jakich malo, problemy narastaja w miare uplywu czasu, a gdy bedziecie juz rodzina i mieli dzieci czeka cie PIEKLO, ja je przeszlam i nikomu tego nie zycze, ciagle wyliczanie, zalowanie.. sama kiedys zmadrzejesz i przyznasz mi racje, zakoancz to poki czas..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dormicum Chyba nadal nie rozumiesz albo jestes taki sam jak on.. Co za ludzie.. Złamanego grosza nawet nikomu by nie dal.. Karolina, pewnie ze tak. Moze i lepiej ze takie cos przezylam, bo to mnie czegos nauczylo. Tacy ludzie beda zapatrzeni tylko w siebie i czekali na korzysci ze strony innych nie dajac nic od siebie, bez okazji nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co najlepsze było to kupowal sobie ubrania same firmowki ;> Dla mnie nie liczylo sie i nadal nie liczy w czym czlowiek chodzi. Wazne by dobrze wygladal i zachowywal sie w porzadku co do ludzi.. Widac teraz o to jest bardzo ciezko dla niektorych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina23WaWa
Powiem tak- 30 zl i drobniaki i nie drobniaki. Dla mojego faceta raczej to kupa kasy ale nie dlatego ze nie ma tylko ze tak pieniazki trzyma i tak je "ściubi". Dla mnie nie bylo by problemu kupic te cholerne bilety dla wszystkich ale wiem jak by na to patrzyli moi rodzice a z kolei nie chce zeby oni zaplacili za nas bo glupio bym sie czula bo dosc ze codziennie daja nam jesc to nawet za glupie bilety nie zaplacimy, oni by napewno tak nie powiedzieli ale mi by bylo glupio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×