Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość załamanajestem

Za tydzien trace pracę nie wiem co robić

Polecane posty

Gość załamanajestem

Mam zobowiązania, mieszkanie na kredyt . Męza pensja nie wystarczy na opłaty a co mówić na życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może zdążysz szybko coś znaleźć. Popytaj znajomych, bo największa szansa na zlalezienie pracy to po znajomości. Ogłoszenia znajdziesz też w internecie, lokalkej prasie. Nie wiem gdzie mieszkasz, ale jeśli masz w okolicy jakieś łąki możesz do czasu znalezienia pracy dorabiać zbierając zioła. Skupują skrzyp, mlecze. Moja ciotka w ten sposób dorabia, mieszka w małym miasteczku otoczonym wsiami, łąkami. Dziennie sama zarabia tak około 100zł ale musi sie napracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanajestem
Mam wrażenie że do żadnej pracy się nie nadaję. Cięzko jest mi utrzymac się w pracy. Jestem osboą zakomleksioną inni wchodza mi na głowę, gdy tak się dzieję nie mogę skupić się na pracy robię wtedy i gadam głupoty. Zazwyczaj w każdej pracy jestem popychadłem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smuteczek234
To nie dobrze. Nie wiem jakie masz kompleksy, ani skąd się u ciebie wzięły, ale nie pozwól, aby zabierały Ci życie. Marnujesz je! Wiem, że to banalne, ale zaakceptuj siebie. Ze sobą samą żyjesz 24h na dobę przez x lat. Kto cię pokocha najbardziej i zadba w 100% o Twoje potrzeby jak nie Ty sama? Weź do ręki kartkę i zapisz sobie wszystkie swoje zalety. Na pewno jakieś masz i to nie mało. Postaraj się spojrzeć na siebie obiektywnie. Nikt nie jest idealny! Ja od x lat walczę z nieśmiałością. Nie widać tego po mnie, bo nie daje jej możliwości, aby mną rządziła. Był czas kiedy miesiącami się jąkałam i też byłam popychadłem, ale powiedziałam dość i nagle całe moje życie nabrało rozpędu. Teraz bezrobocie mnie dobiło i przygwoździło do podłogi, ale się podniosę. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanajestem
Dzięki za pozytywne słowa. Ostatnio los mnie i moją rodzinę trochę skrzywdził,a teraz jeszcze dowiedziałam sie że tracę pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfdsfdg
jak mozna byc tak glupim i brac kredyty w tak niepewnych czasach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasieniaabc...
taa...:O dzieki radom Wiesia doniesiesz sukces...bedzie mial sukces z dostawa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanajestem
A no mozna kredyt bralismy kilka lat temu kiedy nasza sytuacja finansowa była o wiele lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smuteczek234
Jasne tylko się dorób w PL czegoś bez kredytu. Oczywiście możesz mieszkać na wynajętym i płacić tysiąc zł wynajmu, bo ktoś się "nachapał" mieszkań wykupując np. na preferencyjnych ulgach od spółdzielni (bo był taki czas, gdy można było tanio kupić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kunta___kinte
a skąd jesteś załamana? chodzi mi o województwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×