Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nnmjn

aborcja 20 tydzien

Polecane posty

Gość nnmjn
a kto sie o tym dowie ? zawsze moglabym powiedziec ze dziecko przestalo sie rusac i obumarlo np na usg bylo widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz prawdopodobnie czujesz ruchy dziecka i chcesz je zabc? Nie radze. Zjedza Cie potem wyrzuty smienia. Pozwol zyc kruszynce, na pewno sie ulozy, Zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :Sranie:
W 5 miesiacu aborcja? PRzeciez to na wczesniaka sie nadaje, geezzz te ludzie teraz to naprawde popaprancy mamusie powinni "abortowac".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uno_dos_tres
"dowiedzialam sie o ciazy w 14 tyg" nieźle!oplułam monitor hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laloli
nie rozumiem Cię Jest tyle par, które nie mogą mieć dzieci, chcą adoptować, mają warunki, żeby stworzyć normalną rodzinę, a Ty wolałabyś ZABIĆ 5-miesięczny płód? Dziewczyno, wiem, ze Ci ciężko, ale jeśli byś o zrobiła, nie porafiłabyś o tym nigdy zapomnieć. Sytuacja jest ciężka, jeśli nikt by nie chciał adoptować, maleństwo trafiłoby do domu dziecka - to też trauma, ale mimo wszystko chyba mniej by cierpiało, niż gdyby miałoby być "skubane po kawałku"... A może się jeszcze wszystko jakoś ułoży. Nie dziwię Ci się, że targają tobą emocje, dlatego właśnie odczekaj, donoś, potem się zobaczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jodejodw
Autorko :) ja mam 21 lat i jestem w 18 tyg ciazy, na poczatku ciazy dostalam od ojca dziecka w twarz "bo zasluzylam" :) sama sie w to wpakowalam, bylismy razem 6 lat i doskonale wiedzialam jaki jest- niestety zaliczylam z nim wpadke. od tamtego czasu ciagle sie klocimy, nic inneg nie robimy, pieniedzy to ja od niego zadnych nie widze, a mam juz ubranka, lozeczko, rozek i inne bajery dla bobaska, w sumie zostaly mi tylko smoczki, butelki i kilka pierdolek i juz bym mogla rodzic :) damy sobie rade- nie ty pierwsza i nie ostatnia. aha i ten debil tez ma 27 lat, a gada mi teskty np "zjedz snicersa bo za bardzo gwiazdorzysz". brak slow na niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnmjn
naprawde dowiedzialam sie w 14tyg. odchudzalam sie cwiczylam duzo , nie mialam zadnych objawow ciazy, gdy zanikl mi okres zrobilam test po m-cu od stosunku wyszedl negatywny wiec stwierdzilam ze ciazy nie ma. po 3 miesiacach matka sila zaciagnela mnie do ginekologa a ta mi z tekstem ze to juz 14tydz, bylam zdziwiona nie mialam zadnych objawow! ginekoloszka powiedziala ze tak czasem sie zdarza , myslalam ze okresu nie mam od jakis zaburzen zwiazanych z odchudzaniem . Nawet mowilam gin o tym tescie negatywnym to sie zaczela smiac twierdzac ze testom sikanym nie nalezy zawierzac w 100 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnmjn
jeden ginekolog mi odpisal z gdanska lecz gdy mu napisalam ze to 20 tc powiedzial ze nie pomoze - w sumie nic dziwnego. to nie holandia. Gdyby nie 'zlewka' mojego faceta nie mialabym takich glupich mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelina :::::
20-tydzień ,przeciez to juz dziecko a nie jakis embrion. Urodź w szpitalu i oddaj do adopcji,to najlepsze rozwiązane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jodejodw
debilna prowokacja. niestety zaden ginekolog by ci na maila nie odpisal ty tempa dzido. tssss... i czytaj tu jakis temat na kafeterii, wszedzie tylko klamia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inolkia
ty juz chyba raz zalozylas tu temat..przed kilkoma dniami.. tak samo jak wczesniej..kazdy napisal ci, ze nie ma takiej mozliwosci...jest juz za pozno..w chinach i brazyli ponoc usowaja bez wzgloedu na tydzien ciazy...nawet w 8 m-cu. pisalas, ze wszystcy na wiosce wiedza,ze jestes w ciazy...myslsiz, ze nie wydaloby sie, ze mialas skrobanke?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasz radę dziewczynotuacji
z czego piszesz to widać,że chcesz tego dziecka tylko boisz się przyszłości,masz wsparcie matki a to bardzo ważne,wiele dziewczyn jest w takiej sytuacji,wszystko się ułoży tylko odrzuć czarne myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnmjn
inolkia - nie bo przecie nikomu bym o tym nie powiedziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnmjn
nie jest to zadna prowokacja , jakis gin podal swoj nr na necie tzw pelen zakres uslug wiec napisalam do niego smsa! i tępa to ty jestes!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inolkia
jak wyglada usuniecie ciazy w 8 m-cy?...nie wiem i nie chce wiedziec, bo to barbarzynstwo..ale czytalam kiedys artykow, ze w brazyli usuowana jest ciaza do 8 m-ca..a w chinach to juz w ogole dzikusy...tam jest wszytsko mozliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssSami
w Chinach jest aborcja przymusowa, jeśli ktoś ma już jedno dziecko, to każde kolejne oznacza dużą opłatę, którą trzeba uiścić już jak kobieta jest w ciąży, a większość ludzi na to nie stać. Więc zdarza się, że ktoś widzi i donosi, że kobieta jest w ciązy, zabierają ją siłą do szpitala i nawet jeśli jest 8 miesiąc, to lekarz wbija strzykawkę kobiecie w brzuch, żeby dziecku wstrzyknąć truciznę. No i wypuszcza się kobietę, a ona chcąc nie chcąc musi kilka dni później wrócić, bo dziecko nie żyje i trzeba usunąć. Do tego zmusza się, żeby podpisała dokumenty, że sama tego chciała. Barbarzyństwo w Chinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melissska
JESTES IDIOTKA I TYLE!!!!!!!!!!! TYLE PAR STARA SIE O DZIECKO LATAMI A TY CHCESZ ZABIC SWOJE DZIECKO !!!!!!!! ;/ TRZEBA BYLO MYSLEC ZANIM DALAS DUPY......... NIE LEPIEJ URODZIC I ODDAC ?? WTEDY Z PEWNOŚĆIĄ USZCZESLIWILAL BYS NIEJEDNA PARE.. a tak po zatym 5 mc ??? Boze to juz mozna stwierdzic ,czy bedzie corcia czy synek.... juz plod jest mocno rozwiniety... ZASTANOW SIE LEPIEJ !! NIZ ZABIJESZ SWOJE DZIECKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uno_dos_tres
jeżeli to nie prowokacja to przyjmij do wiadomości, że już pozamiatane w kwestii skrobanki.kropka i koniec! teraz skup się na tym żeby donosić i urodzić w terminie, zdrowe dziecko będzie miało większa szanse na adopcję, dbaj o siebie! chyba chcesz mieć w przyszłości chciane dzieci? i niech ludzie gadają! powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty głupia kretynko!! chcesz usunac ciąże w 5 miesiącu tylko dlatego ze nie ułozyło ci sie z ojcem dziecka?! nie ty pierwsza nie ostatnia widocznie koles jest nie odpowiedzialny sory ale dla mnie jestes tepa do granic możliwości!!1 Chcialas tego dziecka a teraz nie chcesz bo facet cie zostawil ku***wa dziewczyno az pięści sie same zaciskaja, zreszta w 5 miesiacu nikt ci nie usunie dziecka. Wiesz ile jest ludzi co chca a nie moga miec maleństwa aty tak poprostu chcesz je zabic bo jakis frajer cie zostawił, Brak mi słów na ciebie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasz radę dziewczyno
a Was co pogięło? jakim prawem dziewczynę tak wyzywacie,przecież po jej wpisać widać,że nie chce zabić tego dziecka tylko jest zagubiona,a czy nogi rozkłada i kiedy to guzik wam do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co usuwasz czy nie
skoro nogi rozklada to powinna liczyc sie z ciązą :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańczowaaa
przestancie tak na nią naskakiwac, nie wiecie jaka ona jest.. moze ma slabą psychike i poprostu sie zagubiła.. rozumiem, ze wiele par sie stara o dziecko, a ona poprostu chce je usunąc, ale nie naskakujcie na nią odrazu z wyzwiskami tylko normalnie jej doradźcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsafsfsafsfsasfafsf
zycze ci,abys nie usuwala ciazy. mi sie tez nie ukladalo, zalowalam nawet dziecka ale teraz jestem szczesliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnmjn
od razu nogi rozkladalam ... jezu nie rozumiecie w jakiej jestem sytuacji , nie wiem jak to bedzie wygladalo nie widze siebie w roli matki. Do tego chlopak smieje mi sie w twarz ze jak go podam o alimenty to sobie wyjedzie za granice i g**no dostane. Nie wiecie jak to boli? myslalam ze pomoze mi a tu mam zostac sama a co matka ma mi dziecko utrzymac pomoc moze i pomoze ale szczerze sama mi powiedziala ze NIE wyobraza sobie MNIE I DZIECKA chowac na stare lata, To co mam zrobic ? wszystko sie wali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani michalina
Ja kompletnie nie rozumiem takiego gadania, że niby "tyle par się stara i nic", a co to w ogóle ma do rzeczy? a niech się starają kogo to interesuje??? ja na 100% usunęłabym niechcianą ciążę i doprawdy to czy ktoś pragnąłby być na moim miejscu nie miałoby żadnego znaczenia. Ja mam inne cele niż te "staraczki". Dziękuję za uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani michalina
nnmjn - To usuń i się nie oglądaj na nikogo, te świętoszki zawsze namawiają kobietę do urodzenia, a później gardzą nią jako samotną matkę, weź wejdź na takie topiki. Jadą po tych kobietach a te ich dzieciaki wyzywają od bękartów, do tego faceci raczej mają opory przed związkiem z samotną matka, i ja się im nawet nie dziwię. Mam nadzieję, że dobrze wybierzesz, powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnmjn
pani michalina - a twoim zdaniem jest mozliwe usuniecie ciazy w 5 miesiacu? mam mętlik w głowie , nie wiem ile moze to kosztowac na czym ta aborcja by polegala skoro to dziecko jest juz wyksztalcone to nie jest kawalek embrionu, boje sie ze nawet gdyby to cos pojdzie nie tak. Nie wiem co zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zygizygiduna
ale ty głupia jesteś,wolisz życ ze świadomością że zabiłas dziecko niż że gdzies sobie zyje,litości bredzisz jak nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani michalina
nnmjn - Spokojnie, w Holandii aborcja jest przeprowadzana do 24 tygodnia ciąży, a nawet jeszcze później, ja Cię naprawdę rozumiem, jeśli jesteś pewna to zrób to, bycie samotną matką nie jest usłane różami, a jeśli do tego nikt Ci nie pomoże, a chłopak śmieje Ci się w twarz, że on i tak nie poniesie żadnych konsekwencji, to ja bym się nie zastanawiała tylko ciążę usunęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×