Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nnmjn

aborcja 20 tydzien

Polecane posty

Gość zygizygiduna
weź zostaw je w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnmjn
tyle ze ja nie mam 10tys zł by wyjechac do holandii i legalnie dokonac aborcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani michalina
nnmjn - Kochana ale o czym Ty piszesz? Jakie 10 tysięcy? Za aborcję w Holandii zapłacisz od 250 do 300 euro (1150 do 1400 złotych). A ten Twój ojciec dziecka Ci w tym nie pomoże? Przecież nie chce go mieć, więc to by było mu na rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani michalina
nnmjn - Aha, w Anglii też jest do 24 tyg. ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnmjn
dostalam email w sprawie wyjazdu do holandii i napisali ze za usuniecie w 17-22tyg to 1780 euro (koszt wyjazdu wliczony) ojciec dziecka jest biedny jak mysz koscielna i chyba tak samo jak ja nie jest na dziecko gotowy. Powiedzial ze jesli bym usunela to by mnie zabil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani michalina
nnmjn - To trochę dziwne, że zabrania Ci usunąć ciążę, ale alimentów po ewentualnym porodzie nie będzie płacić, tylko zwieje za granicę, trochę to żałosne i niedojrzałe z jego strony, skoro ma gdzieś i Ciebie i tę ciążę to niech Ci da wolną rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnmjn
tez tego nie rozumiem , niby ma nas gdzies bo z jego toku rozumowania wynika ze teraz to TYLKO ''MOJ PROBLEM'' a nie kaze mi usunac , oddac do adopcji tez nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnmjn
na kase zreszta tez nie mam co liczyc. Nie dal mi nawet złotówki od kad jestem w ciazy, leki , wyprawka itd o wszystko ja sie musze martwic a nie mam dochodow wiec nie wiem chyba z d**y wyciagne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani michalina
nnmjn - Faceci tacy są, nawet jak mają w dupie swojego dzieciaka to i tak masz się nim zająć, kiedyś słyszałam fajne powiedzenie, że gdyby to mężczyźni musieli rodzić dzieci to aborcja byłaby świętością ;) No ale ja bym Ci radziła przede wszystkim zostawić tego nieszczęsnego ojca dziecka, bo to jakiś cwaniaczek, do tego chyba nie dorósł do bycia mężczyzną, a co do ciąży to moje zdanie na ten temat znasz. A 1780 to trochę ponad 7 tys. a dokładnie 7241zł, ale poszukaj zapytaj jeszcze w UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lcd mcc
ale ty też jesteś dobra jak pajac się kręcił to ok będziemy mieli dziecko pajac wyparował to już o jej po co mi ten brzuch idź i usuń po co komu taka durna matka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daaaaaaa
nie jestem przeciwniczka aborcji, ale 20 tydzien to juz gruba przesada. przeciez to dziecko juz czuje, to juz jest maly czlowiek. pisalalas, ze kazdy w wiosce wie ze jestes w ciazy i jakbys usunela to byc powiedziala, ze dziecko umarlo. a nie mozesz tak zrobic przy porodzie? urodzisz dziecko, zrzekniesz sie praw, a wszystkim powiesz, ze dziecko mialo powazna wade genetyczna i umarlo kilka godzin po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnmjn
lcd mcc - zawsze mi mowil ze jakby bylo dziecko to by super bylo , pomogl by mi i mieszkanie wynajal. tylko skad powiedz mi moglam wiedziec ze gdy dowie sie o ciazy to nagle skuli ogon?! Podłamałam sie , nie tą ciążą a tym ze nie mam wsparcia od nikogo (a najbardziej od niego ojca dziecka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daaaaaaa
kazda decyzja bedzie dobra (oprocz aborcji). do porodu masz jeszcze troche czasu, trzeba wierzyc, ze przez ten czas wszystko sie ulozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnmjn
daaaaaaa - latwo powiedziec , tyle ze moja matka ma dlugi jezyk jeszcze sama by sie chwalila do ludzi ze ''bachora'' zostawilam w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daaaaaaa
lepiej przeciez zniesc kilka miesiecy gadan sasiadow niz miec w glowie przez cale zycie to, ze zabilo sie swoje dziecko. ja usunelam bardzo wczesna ciaze, byl tylko pecherzyk ciazowy bez zarodka. wydawac sie moglo, ze to nic takiego, a ciagle o tym mysle. dlatego radze ci nie popelniac tego bledu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość v xvxv xv x
tyle roin chce dziecko, zabieaja po urodzeniu... płacą za nie, dziekują... dzizys kobiecino wez sie w garsc, urodzisz i oddasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po pierwsze gdzie ty byłaś
wczesniej? 14 tydz to koncówka 3 miesiaca a teraz jestes w 5, dlaczego dopiero szukasz???? kto ci usunie takiego ''wczesniaka''? po drugie chcesz wydac 7-10 tys na usunięcie? wiesz na ile m-cy starczyło by ci to na dziecko? a tak poza tym nie wierze że jakis gin odpisał ci na meila czy sms że usunie ciąże, przecież taki dowód wiąze sie z więzieniem:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsdfsff
no ale sama sie zastanow po co dawalas dvpy jak nie stac cie na dziecko??? za glupote sie placi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani michalina
po pierwsze gdzie ty byłaś - W innych cywilizowanych krajach aborcja jest legalne, więc gówno ich obchodzi, że w jakiejś zaściankowej Polsce aborcja jest nielegalna. A te 7-10 tys. wystarczy na ile? I co potem? Bez sensu piszesz, przecież w końcu te pieniądze się skończą, a ona będzie klepać biedę jako samotna matka na jakiejś wiosce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgłosiłam temat na policje
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daaaaaaa
pani michalina- usunelas kiedys ciaze? wiesz z jakimi konsekwencjami psychicznymi to sie wiaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani michalina
daaaaaaa - A Ty wiesz, skoro już piszesz o konsekwencjach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani michalina
zgłosiłam temat na policje - Mam rozumieć, że polska policja pojedzie za tą dziewczyną za granicę i zabroni jej aborcji w kraju w którym ona jest legalna?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daaaaaaa
wlasnie jestem swiadoma jak to sie konczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani michalina
daaaaaaa - Znam wiele dziewczyn po aborcji, żadna nie żałuje, to nie był ich czas i tyle, nie słyszą żadnych głosów dziecka czy coś w tym stylu. Zresztą jeśli kobieta jest słaba psychicznie i przymuszana do aborcji przez innych to różnie może być, ale jeśli WIE, że nie chce mieć dzieciaka, nie nadaje się do tego i jest tego świadoma, to po wszystkim czuje tylko ulgę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daaaaaaa
moge sie z tym zgodzic, ale gdy abrocja zostala przeprowadzona bardzo wczesnie. nie wierze, ze normalna kobieta czujac dziecko, ktory juz sie rusza, gdy zobaczy je na usg widzi malego bobasa, moze je zabic i zapomniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnmjn
sdsdfsff - teraz to po co dawlas dupy hahaha :) daruj juz sobie takie komentarze na poziomie plebsu - mleko sie rozlało. po pierwsze gdzie ty byłaś - tak dowiedzialam sie w 14tyg nie mialam zadnych ZADNYCH objawow ciazy! zreszta pisalam juz o tym wczesniej na tym poscie to sobie poczytaj. I czytaj ze zrozumieniem jeden gin mi napisal ze mi nie pomoze dlatego ze to juz półmetek ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnmjn
daaaaaaa - wlasnie moje sie rusza i pewnie po usunieciu siadla by mi psychika , nie oszukujmy sie po oddaniu pewnie tez. I tak z kazdej strony wielka dupa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani michalina
nnmjn - A Ty w ogóle masz skąd wziąć pieniądze na ewentualną aborcję? A ta ciąża w ogóle była planowana czy to zwykła wpadka była?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daaaaaaa
na pewno oddanie swojego dziecka jest trudne, ale przynajmniej wiedzialabys, ze dalas temu dziecku szanse. jak bys od razu zalatwila wszystkie formalnosci, dziecko by szybko znalazlo dom i mysle, ze byloby szczesliwe. a jesli myslisz, ze psychicznie nie podolasz sprobuj je wychowac. moze tylko teraz wszystko jawi sie w takich czarnych kolorach, moze to horomony buzuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×