Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nnmjn

aborcja 20 tydzien

Polecane posty

Gość daaaaaaa
jesli nie jestes zdolna do wychowania to je oddaj. nikomu nie wyrzadzisz przez to krzywdy. dasz jedynie szczescie rodzinie, ktora wezmie twoje dziecko. do porodu masz jeszcze 20 tygodni, moze w twoim zyciu jeszcze sie ulozy przez ten czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani michalina
daaaaaaa - No właśnie w normalnych krajach jest pomoc psychologiczna dla takich kobiet, zabiegi są sterylne i przeprowadzone fachowo, a w Polsce? To śmiech na sali. Przecież kobiety i tak i tak to robią, a przez naszą zaściankową władzę mogą trafić na jakiegoś rzeźnika zamiast fachowca, to się w głowie nie mieści, kobieta ma prawo mieć wybór, to niech jej to umożliwią, a nie udają ślepych, a statystyki znają, wystarczy spojrzeć na pacjentki klinik aborcyjnych naszych sąsiadów, ile tam jest Polek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daaaaaaa
taka jest niestety prawda. wprowadzenie takiej mozliwosci w polsce rowniez wiazaloby sie z pieniedzmi, a jak wiadomo w budzecie takich nie ma. zreszta panstwo jest mocno zwiazane z kosciolem, a ten wiadomo, ze nigdy do takiego czegos nie dopusci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daaaaaaa
nawet jesli w polsce aborcja bylaby legalna na pewno nie chcialabym zeby to bylo do 24 tyg jak jest w anglii. do 8-9 tyg to maksymalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani michalina
daaaaaaa - Dla mnie mogłoby nawet być tak liberalnie jak jest w Holandii, po prostu podoba mi się ich podejście, oczywiście chodzi już nie tylko o aborcję, ale o ogólny stosunek do człowieka jako jednostki odpowiedzialnej za swój los, która to sama może decydować, a państwo daje jej wybór. No ale tak to chyba nigdy nie będzie w naszej zabobonnej Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daaaaaaa
podchodzac do tematu polski ogolnie, to co tu duzo mowic, ciezko tu sie zyje. ludzie sa zadowoleni jak nie pada na glowe i jest czym zoladek zapchac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani michalina
daaaaaaa - Dokładnie, zresztą wszystkie kraje postkomunistyczne są na niskim poziomie, na dodatek wszystko drożenie aby dorównało do "standardów Unii Europejskiej", a płaca jest wciąż taka sama, toż to kpina!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani michalina
*drożeje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daaaaaaa
ostatnio mam troche stycznosci z ludzmi, ktorzy mieszkaja w anglii. pracuja w jakis pizzeriach czy supermarketach. stac ich na wynajecie mieszkania, kupienie jakiegos samochodu, kupienie jedzenia na normalnych poziomie, wyjscia do restauracji, stac ich zeby pojechac na wycieczke zagraniczna. a u nas co? taka osoba zarobi 1300zł i tak musi mieszkac u rodzicow bo samemu by sie nie utrzymala.kupi piwo, siadzie przed telewizorem i tak rozrywka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani michalina
daaaaaaa - No dokładnie, moi znajomi tutaj klepali biedę, z trudem wiązali koniec z końcem, a za granicą trochę popracowali i już pokupowali samochody, planują wycieczki itp. W polce mogliby jedynie pomarzyć o takich luksusach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po pierwsze gdzie ty byłaś
pani michalina- ty masz z głową dużo gorzej skoro namawiasz dziewczynę w 5 miesiącu by usunęła jeszcze tabletkami ciążę... walnięta jesteś i skoncz juz pisać bo żałosna jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani michalina
po pierwsze gdzie ty byłaś - Jeszcze raz - naucz się czytać, bo ja ją przede wszystkim na zabieg namawiam, ale Ty i tak jak widać nie możesz przyswoić żadnego mojego postu, a przecież piszemy w tym samym języku, dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnmjn
to była prowokacja, zamykam temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnmjn
zadna prowokacja - ktos sie podszywa pode mnie, swinie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekaj na policje....
sama jestes plebsem dziwko skoro nie masz warunkow a nogi rozkładasz i skaczesz na kutasie :O prowo niby? ktos sie tu chyba policji przestraszyl, bo wlasnie ustalają twoje ip. aborcja i to niestety jeszcze w 5 miesiącu :O jest w Polsce zakazana a ty ewidentnie pisalas, ze cchesz zamordowac to dziecko... juz dosc dobrze wyksztalcone, to juz nie jest zarodek ani komorka, to juz jest dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani michalina
czekaj na policje.... - Nie strasz dziewczyny, nawet jeśli to prowokacja, to i tak musisz się dokształcić, bo matki się nie karze za dokonanie aborcji tylko lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekaj na policje....
"oczywiście chodzi już nie tylko o aborcję, ale o ogólny stosunek do człowieka jako jednostki odpowiedzialnej za swój los, która to sama może decydować, a państwo daje jej wybór." oczywiście każdy jest odpowiedzialny za swoj los, zatem jesli nie cchesz dziecka to sie po prostu nie pier...dol, proste :O taka dziwa daje dvpy a potem jęczy na forum, ze w ciąży, czemu zanim dalas dvpy o tym nie pomyslalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani michalina
czekaj na policje.... - Ja się nigdy nie pierdole, jak już to kocham :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laksdj
mój syn w 20 tyg ciązy ważył 750 g i miał ok 21 cm.... mam płytę z USG własnie w 20 tyg.. ciężko było go zmierzyć tak fikał..lekarz robił zbliżenia na stópki, rączki, kciuk w buzi... Naprawdę umiesz zabić małego człowieka, który beztrosko czeka w twoim brzuch na narodziny. On już poznaje twoj głos, czuje sie u ciebie bezpiecznie, a ty chcesz po prostu go zabić!!?? Jeżeli tak to za automatu powinni cie wysterylizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnmjn
czekaj na policje.... dziwa to jestes ty i ty mozesz dawac dupy. strasz mnie policja mozesz sie co najwyzej zesrac do teczki. lubisz leciec na 2 baty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nnmjn
Stało się.Nie usuwaj ciąży,jest mnóstwo ludzi chcących adoptować niemowlaki.Po porodzie możesz zgłosić w szpitalu,że chcesz oddać dziecko do adopcji,zrobisz przy okazji dobry uczynek:D.W moim towarzystwie są dwie pary ,które adoptowały dzieci i wierz mi mają u nich prawdziwe ,dostatnie i wesołe życie.Nie wspomnę już ile lat jedni i drudzy czekali na małe dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnmjn
do nnmjn - a bo wkurza mnie gdy osoby na forum nie znajace mnie twierdza z gory ze jestem dziwka i jedyne co umialam to dac dupy. a takie 15nastki to co swiete dziewice sa niby? juz mleko sie rozlalo i to nie powod do wyzwisk , zreszta jak bym usunela w 7tc tez bym byla zerem co nie ? Pisze tylko o takiej mozliwosci a nie ze JUZ USUNELAM to dziecko nie jest mi obojetne czuje jego ruchy wiem ze ono slyszy moj glos. Jestem w rozsypce , nie mam na kogo liczyc , i nie wiem czy to tylko moje hormony czy ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Białe wino.
W takiej sytuacji najlepiej zostaw w szpitalu, podpisz dokumenty, niech ktoś adoptuje. Ty zaczniesz nowe życie a dziecku może trafi się fajna rodzina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdhfninfif
Wychowaj. Dziecko to radość mimo trudów. Jak je zabijesz nie zaznasz spokoju do końca życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdhfninfif
Gdzie mieszkasz? nie masz pieniędzy na wychowanie? nie zabijaj swojego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnmjn
Białe wino. - ''dziecku może trafi się fajna rodzina.'' no zajebiscie tak pol na pol nie ? moze beda je kochac a moze katowac . ? zalosne. hdhfninfif - gdzie mieszkam to nie Twoja sprawa. tak, nie mam pieniedzy na wychowanie choc bardzo bym chciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańczowaaa
ja rozumiem ze jest Ci trudno i wogole.. ja na Twoim miejscu musialabym uciec z kraju (serialnie) chociaz mam 18 lat i mature przed soba.. ale urodzilabym to dziecko.. a ty masz i tak dobra sytuacje bo wszyscy wiedza i jakos z tym zyja, a ty juz jestes w 5 miesiacu i jeszcze te 4 bys donosila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my wiemy,że jest
makabra te filmiki,mnie po kilku sekundach zemdliło,sama planuję 3 dziecko i nie dałam rady tego obejrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×