Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nnmjn

aborcja 20 tydzien

Polecane posty

Gość Czekanie...
Boze dziewczyno ja tez miałam taka sytuacje !!! Nie rób tego!!! Mam wspaniała córkę która kocham nad życie !!! Spotkałam w końcu wspaniałego faceta który zaakceptował moja ksiezniczke i naprawdę jesteśmy szczęśliwi !!! Dodam ze jak zaszłam w ciaze to nie pracowałam ! Pomogła mi mama i państwo !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfegr
jak się skończyła ta historia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myskafff
jak sie nie chce dzieci to trzeba sie zabezpieczac!!!! przed ew niechciana ciaza... a jak juz zajdziecie trudno sie mowi, jak nie chcecie tych dzieci zostawcie je w okienku zycia lub w szpitalu!!!! jest tyle rodzin ktore chca miec dzieci i nie moga i chetnie zaopiekuja sie dziecmi wyrodnych matek!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Polsce bardzo dużo dużo małżeństw nie może mieć niestety dzieci, i czeka z utęsknieniem, aż będą mogli zaadoptować maluszka. Donoś tą ciążę, urodż dziecko i jeszcze w szpitalu zostaw i zrzeknij się praw. Dziecka nie zabijesz, będzie miało na pewno fajne życie, uszczęśliwisz jakieś fajne małżeństwo, a i sumienie będzie spokojne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli to nie prowo to na prawdę widać, że autorka ma poważne zaburzenia. Pisze, że nie była by w stanie oddać dziecka po porodzie ale teraz była by w stanie zabić 5 miesięczne dziecko (dla zwolenników aborcji płód). Ja w 16 tygodniu czułam już ruchy..jak jestem jeszcze w stanie może nie zrozumieć ale poniekąd nie osądzać kobiet które usunęły farmakologicznie bardzo wczesną ciążę, to już czegoś takiego nie potrafię. Myślę, że autorka jest zagubiona i przerosła ją sytuacja, ale jeśli podda się aborcji będzie po tym cierpieć i to pewnie długo- wnioskuję to z tego, że sama pisała "chciałam tego dziecka ale to juz mnie przerasta".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinka87111
Najlepiej w Holandii do 22 tygodnia legalnie i bezpiecznie. Tutaj pomagaja www.legalna-aborcja.nl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
legalna-aborcja.nl chodzi o Holandię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×