Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nnmjn

aborcja 20 tydzien

Polecane posty

Gość nnmjn
nie mam skad wziac kasy , to byla wpadka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani michalina
nnmjn - To planujesz aborcje, a nie masz na nią pieniędzy? A ile masz lat? Bo ojciec dziecka 27, a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnmjn
pani michalina - 21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daaaaaaa
ona nie planuje aborcji, jesli by byla zdecydowana nie pisalaby na zadnym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po pierwsze gdzie ty byłaś
to chyba ty jesteś lekko niedorozinięta, skoro nie rozumiesz, piszesz ''I czytaj ze zrozumieniem jeden gin mi napisal ze mi nie pomoze dlatego ze to juz półmetek ciazy'' ale gdyby nie półmetek to by zrobił to? polsce wogóle nie jest to możliwe... Michalina- taa znasz wiele dziewczyn co dokonały aborcji... - więcej pytań nie mam, jak ty sie takim towarzystie obracasz. Ja osobiście nie znam zadnej, a może poprostu nie ma się czym chwalić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani michalina
nnmjn - To młoda jesteś, współczuję Ci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnmjn
mam pare groszy nie wiem 500zl , myslalam by jakas pozyczke chwilowke wziac bo gin mi pisal ze dwa rodzaje potrzebne tabletek do aborcji farmakologicznej i to by kosztowalo 700zl. takie pierdolenie o szopenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani michalina
po pierwsze gdzie ty byłaś - Widocznie jesteś trochę ograniczona, skoro oceniasz nieznane Ci osoby, to są świetne dziewczyny, a nawet nie napisałam w jakiej sytuacji były, ze zdecydowały się na aborcję, no ale Ty wiesz lepiej, pewnie się puściły z nieznajomym na jakiejś dyskotece, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnmjn
po pierwsze gdzie ty byłaś - sama jestes niedorozwinieta skoro jeden gin mi pisze ze nie. A drugi ze koszt tego to 700zl. masz niedowlad mozgu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daaaaaaa
w polsce aborcja jest tylko pozornie nielegalna. nawet nie trzeba sie mocno postarac by znalesc lekarza, ktory wykona zabieg. niektorzy nawet specjalnie z tym sie nie kyja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnmjn
daaaaaaa - wiec dlaczego myslisz ze sciemniam ? pelno jest na necie ogloszen typu ginekolog - pelen zakres uslug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po pierwsze gdzie ty byłaś
nikogo nie oceniam, ty je określiłaś, ja odebrałam, tak jak każdy normalny człowiek:) rozumiem, że są wyjatki, że się zdaża ale jeśli prawe wszystkie toje koleżanki to zrobiły to wybacz.... pod latarnią pracują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daaaaaaa
nie watpilam, ze znalazlas takiego lekarza, musialby ci sie posty pomylic. wiem, ze takie zabiegi sa wykonywane za odpowiednia sume, ale w tak poznym tyogdniu na pewno nikt tego sie nie podejmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daaaaaaa
co do tabletek, predzej uszkodzisz plod niz usuniesz. wtedy dopiero sobie klopoty sciagniesz na glowe, nie dosc, ze nieplanowana ciaza to jeszcze niepelnosprawne dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani michalina
po pierwsze gdzie ty byłaś - Ty naprawdę masz coś z głową, gdzie ja napisałam, że "prawie wszystkie" moje koleżanki usunęły ciążę, to że znam takie przypadki nie oznacza, że stanowią one większą część moich znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnmjn
daaaaaaa - no jest taka mozliwosc - a teraz dziecko jest zdrowe. Poza tym nie wiem jak lekarz moglby to zrobic . Dac tabletki dopochwowo dziecko by sie rozpadlo na kawalki i by kazdy kawalek czesci ciala wyciagal .? usuwal lozysko itp? jak sobie pomysle , to jest obrzydliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani michalina
nnmjn - Tabletki są bardzo bezpieczne i skuteczne do pewnego momentu ciąży, no ale jeśli zrobisz to pod okiem ginekologa to chyba nie będzie tak źle. Zresztą czytałam o przypadkach kobiet, które w 4 czy 5 miesiącu usuwały same za pomocą tabletek i się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daaaaaaa
w polsce niestety nie sa prowadzone statystyki bo to niby nielegalne, ale mozna stwierdzic chociazby o klientkach klinik na slowacji, gdzie co druga jest polka, ze wiele kobiet to zrobilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani michalina
nnmjn - A nie możesz wziąć pożyczki na normalny sterylny zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnmjn
pani michalina - jak skoro nie mam pracy , stalych dochodów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daaaaaaa
tabletki pewnie musialbys przyjac sama w domu. plod bys wydalila w calosci i wtedy bys zobaczyla na wlasne oczy jak to wyglada. tabletki moze i sa bezpieczne, ale w szpitalu, gdzie sie jest pod ciagla obserwacja. takie tabletki rowniez stosuje w przypadku ciazy obumarlej w szpitalach. i wlasnie czesto zawodza, wtedy juz wykonuja łyzeczkowanie macicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani michalina
daaaaaaa - Przy granicy Niemieckiej to samo, zresztą trochę to smutne, że polskie kobiety muszą jeździć gdzieś za granicę żeby się poddać aborcji, bo nam prawo zabrania, chociaż dobrze wie, że podziemie aborcyjne kwitnie. Byłoby o wiele lepiej gdyby polski mogły dokonać ten zabieg w normalnych warunkach, a nie kombinować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani michalina
nnmjn - Bo w poście z godziny 16:05 wspominałaś coś o ewentualnej pożyczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnmjn
mi chodzilo bardziej o taki zabieg gdzie bylabym w szpitalu choc ta jedna dobe i tabl. a potem wylyzeczkowanie . Tak miala moja kuzynka tylko ze ona byla w 11tyg ciazy i sam lekarz mial obawy bo mowil ze to juz ''duze dziecko'' a co dopiero mowa o mnie w 20tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnmjn
pani michalina - myslalam zeby te tabl. 700zl , tyle ze nie ze biore je i koniec wolalalabym tez wylyzeczkowanie i byc pod kontrola lekarza niz mialo by cos sie stac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te dzieci((
Te dzieci ida do nieba. stracilam kiedys ciaze w 3miesiacu i to byl straszny bol psychiczny,nie moge uwierzyc,ze matka nie kocha dziecka,ktoremu juz bije serce,ktore zna juz jej glos...Boze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yukki
zastanó się, czy dasz radę żyć ze swiadomością, że zabiłaś dziecko? Zanim się ogarniesz i do tego dojdzie będiez 22 albi i dalszy tydzień - w tym wieku lekarze potrafią już uratować dziecko jeżeli rodzi się zbyt wcześnie. Aborcja w ciagu pierwszych 3 miesięcy mnie nie przeraża, ale potem... Widziałaś zdjęcia 20 tygodniowych płodów? Jesli obejrzysz to chyba nie dasz rady zabić dziecka. Lepiej urodzić i oddac do adopocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daaaaaaa
w polsce kiedys bedzie zlegalizowana aborcja, ale to jeszcze sporo lat musi minac. zreszta jak mozna walczyc z problemem jakim jest aborcja skoro nie wiadomo z jak duzym zjawiskiem ma sie doczynienia. w przypadku legalnej aborcji powinna byc obowiazka poradnia psychologiczna, pewien czas na zastanowienie i oczywiscie panstwo powinno proponowac pomoc finansowa na utrzymanie dziecka jesli kobieta niebylaby pewna tej decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnmjn
te dzieci(( - to dziecko nie jest mi obojetne , nie wiem co zrobic , mam je po urodeniu zostawic w szpitalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×