Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość to jak to jest z tym??????

Z czym facetowi trudniej się pogodzić???

Polecane posty

Gość do ziutekk
2 partnerow to nie problem. ale 15 i to przygodnych? w tym arabowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jnsdlkj
W końcu ktoś normalny się wypowiedział, człowiek ze zdrowym podejściem (mówię o Ziutku:) ), bo reszta to chyba jakieś stare zakompleksione dewoty, te teksty o tym jak to facetom przeszkadza przeszłość seksualna partnerki to chyba w średniowieczu:o Ja też nie spotkałam żadnej dziewicy od czasów szkolnych i nie spotkałam faceta, któremu przeszkadzałoby, że jego dziewczyna miała wcześniej innego partnera. Przecież to normalne. Jesteście jacyś dziwni z tymi poglądami, takie rzeczy to tylko na kafe, bo w realu ludzie nie mają takich wydumanych problemów:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutekk
nie znam takich kobiet, podajesz jakies skrajne przypadki:) zreszta nie chodzi o ilosc, tylko w jakich okolicznosciach:) dla kobiety 30 to wcale nie az tak wiele te 15, jesli jest singielka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jnsdlkj
hahhahahahhahahahahahahahahhahah oplułam monitor!!!!! Co to za tekst kurwa :" w tym Arabowie" Nie no rozjebał mnie:D:D:D To się rasizm nazywa idioto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak kobieta uprawiala seks
bez zwiazku to jest puszczalska. a najgorszy jest przygodny anal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutekk
nie widze zwiazku z tym czy w zwiazku czy bez zwiazku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jnsdlkj
Macie ograniczone myślenie. Dla mnie nie ma takiego słowa jak puszczalska, nie wiem co by ktoś musiał robić, żeby na takie miano zasłużyć, chyba masowo lody w toalecie, jakby się kolejka ustawiała, to może wtedy bym tak pomyślała. Ale przecież jak dziewczyna jest wolna i sypia z kimś od czasu do czasu, bo ma ochotę, bo facet jej się podoba, nikomu przy tym krzywdy nie robi, to to jest NORMALNE! Dlaczego miałaby sobie odmawiać? W imię czego odmawiać sobie przyjemności? Żeby tacy ograniczeni umysłowo ludzie nie gadali? Żałosne. Człowiek powinien żyć według własnych zasad i dążyć do tego, żeby życie spędzić jak najciekawiej, jak najpełniej, żeby mieć co wspominać na starość i być szczęśliwym, a nie sobie odmawiać przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutekk
popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja jako wolny
a nie mam powodzenia będę sobie z pań z odlotów czy z agencji korzystał bo czemu mam sobie przyjemności odmawiać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutekk
znow podajesz jakies skrajne patologiczne sytuacje, nie pisalem o irowkach, przeciwnie - wyraznie zaznaczylem ze decydujace sa okolicznosci w jakich uprawiala seks. Co innego stac przy drodze albo obciagac na imprezie, a co innego po prostu randkowac i uprawiac normalny, zwyczajny seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutekk
z chęcią dziele się z kolegami moimi kobietami co w tym złego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutekk
jak mozna dzis nie miec powodzenia? laski same sie prosza i wpychaja do lozka jak nie smierdzisz i ci z nosa nie leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jnsdlkj
Ziutek, popieram Cię w 100%:) Jedyny normalny na tym wątku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutekk
dzieki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jnsdlkj
Ziutek, a w jakim jesteś wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutekk
rowne 30:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jnsdlkj
Tak podejrzewałam;) Reszta wypowiadających się to chyba jakieś dzieciaki i stąd ich poglądy;) Albo ludzie, którzy głównie siedzą w domu przed kompem i tv i życia nie znają;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja jako wolny
ziutekk jak mozna dzis nie miec powodzenia? laski same sie prosza i wpychaja do lozka jak nie smierdzisz i ci z nosa nie leci Wyobraź sobie, że wystarczy być porządnym, kulturalnym facetem. Tacy niestety w 99% procent przypadków nie są dziś chciani. A ponieważ kobiety wymagają doświadczenia seksualnego to agencja dla kogoś takiego to jedyne miejsce do zdobycia tego doświadczenia dodatkowo jest to przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutekk
powod twojego braku powodzenia lezy gdzie indzies niz w braku doswiadczenia, ktore zreszta mozna szybko zdobyc, seks to naprawde nie jest az tak skomplikowana sprawa;) nie wiem jak jest w mlodszych latach obecnie ale kobiety 25-30 a zwlaszcza te po 30 sa baaaardzo dostepne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutekk
a jesli juz musisz i nie szkoda ci kasy to idz kilka razy na panienki, niech cie naucza wszystkich sztuczek i sprawa zalatwiona, wiecej robic mniej gadac - to stara maksyma w temacie seksu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja jako wolny
ziutekk Jestem młodszy od Ciebie i powiem CI, że w moim pokoleniu to szambo anie kobiety w większość właśnie z tymi 25-30 to nie mam problemu tylko co 25+ latka która zwykle chce już jakiejś stabilizacji mogła by widzieć w 20+ latku jest na początku studiów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutekk
to poczekaj troche, przeciez nie musisz sie wiazac na poczatku studiow, korzystaj z zycia, odwiedzaj akademiki, za moich czasow w akademikach takie zycie sie toczylo ze mi sie goraco robi na samo wspomnienie, nie wierze ze nie znajdziesz tam zadnej fajnej laski;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jak to jest z tym??????
Podsumowując: - wyższe zarobki, status majątkowy - przeszłośc seksualna kobiet są najtrudniejsze to zaakceptowania dla mężczyzm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutekk
ze wskazaniem na sprawy zarobkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małolata basenowa
kurva, dobijacie mnie. moj pierwszy raz mialam z facetem, ktory rok o mnie zabiegał, skakał - podobał mi sie, był miły i dobry. zadbał o wszystko, zebym sie dobrze czuła itd. ale co z tego? w łóżku był do bani, kompletnie beznadziejny... byłam z nim od tego czasu jeszcze rok. Skąd wiem, że do bani, skoro byłam dziewicą? :) Wchodził we mnie i nie wyciągał członka, tylko będąc w całości w środku bardzo delikatnie sie ruszał, nie wyciągając nawet na jeden mm. Seks przeważnie trwał 5minut, może ze 3 razy było znacznie dłużej.. ale to też katorga.. beznamiętny, jedyne co mówił "a jaka pozycja teraz?" "moge już?" :o :o :o kurva, żałuje że to on mnie rozdziewiczył :o a teraz, po 3 miesiącach od rozstania z moim pierwszym zdarzyło mi się, że facet wykorzystal mnie po alkoholu w swoim mieszkaniu... dla mnie tragedia, dwa tygodnie nie mogłam sobie spojrzeć w oczy w lustrze, strasznie się wstydziłam tego co się stało, czułam się jak jakieś zero i dno.. bo nie jesteśmy w związku. SEKS Z NIM BYŁ CUDOWNY. Więc czemu w naszym chorym społeczeństwie wykształtowały się jakieś idiotyczne ideologie, które teraz rujnują moją psychikę przy okazji :D czuję się emocjonalnie przywiązana do tego, który mnie wykorzystał, tęsknie ze jego dotykiem... MIMO iż potraktował mnie jak szmate :o i oddałabym wszystko za powtórkę tych szeptów... :D tego spojrzenia i pocałunków... :) za ten mocny, delikatnie brutalny, ale zdecydowany i pewny dotyk, mocne ruchy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutekk
wspolczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×