Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość szukającasłońca

Praca w KRUS-ie

Polecane posty

Gość gość
wszędzie tak jest, startowałam do gminy, test zdałam, a czytam uzasadnienie pani... bardzo dobrze zdała test + odbywała staż w urzędzie... ustawiony konkurs pod stażystkę, żal, bo szkoda czasu na to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też byłam na tej rekrutacji w Kluczborku. Faktycznie nie powiązałam faktów z tą Panią W. Zresztą nawet wiem która to, bo miałam test o tej samej godzinie co ona. Sama jestem ciekawa jak to się zakończy...Tylko nie wiem czy do do tych osób które się nie dostaną też przyjdzie jakaś informacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do gość z Kluczborka
Pisałaś test z Panią W. A Tobie jak poszło na tym teście, bo ja liczę, że powinnam mieć jakieś 15/20 punktów? Najlepsze było to, że wszyscy siedzieli przy okrągłym stole i ściągali, a mnie posadzili przy biurku przy oknie i jeszcze kierownik mówi, że można ściągać, ale jak tu ściągnąć. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurcze, tyle się rozpisałam i nie przeszło...To jeszcze raz. Ja się doliczyłam ok 4 błędów ale biorę pod uwagę że było ich więcej. Nie można było ściągać bo u mnie było bardzo kameralnie, ok 6 osób. Zresztą i tak nie miałam z czego. Niestety w sprawiedliwy wybór nie wierzę, ale zależało mi żeby chociaż zobaczyć jak taka rekrutacja wygląda. Zawsze to jakieś nowe doświadczenie... Mam taki jeden pozytywny wniosek z tej przygody: moje zdolności przyswajania wiedzy nie są takie złe, bo raz przeczytałam ustawę i przejrzałam stronę i udało mi się na większość pytań dobrze odpowiedzieć. A twoje refleksje po tym teście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do gość z Kluczborka
Ja nie przeczytałam całej ustawy, a test nie był trudny. Zauważyłam, że na teście nie wszystkie pytania były z ustawy jak np. jak wylicza się hektar przeliczeniowy lub to pytanie z tymi dziećmi do kiedy mogą pobierać jakieś świadczenia gdy umrze rodzic. Wiem, że zawaliłam z tym pytaniem o przedawnienie składek, bo aktualnie jest 5 lat, a ja zaznaczyłam, że jest 10 lat, bo jak pracowałam w prywatnej firmie to wtedy według ustawy było jeszcze 10 lat i tak to zapamiętałam, a niedawno wyszedł nowy zapis w ustawie, że jest 5 lat. Najgorsze jest to, że nic nie wiem, ile miałam punktów i czy wezwą mnie jeszcze na rozmowę czy nie. Daj znać jak Cię o czymś powiadomią. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam podobne błędy...:) Jak coś będę wiedziała dam znać. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do gość z Kluczborka
Witam! Ja dłużej nie wytrzymałam i zadzwoniłam do Krus Opole. Tam Pani powiedziała mi, że kadrowa dzwoniła już do osób, które zakwalifikowały się do drugiego etapu i jeżeli nie dzwoniła do mnie tzn., że nie przeszłam. A jak zapytałem, ile mam punktów to Pani powiedziała mi, że nie wie i nie poda mi, bo od tego jest kadrowa, a jej nie ma i tyle. Rozmowy z kandydatami są w czwartek. Pozdrawiam, powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do gość z Kluczborka
Ten serwis to coś nie działa, więc muszę pisać jeszcze raz. Witam! Ja dłużej nie wytrzymałam i zadzwoniłam do Krus Opole. Tam Pani powiedziała mi, że kadrowa dzwoniła już do osób, które zakwalifikowały się do drugiego etapu i jeżeli nie dzwoniła do mnie tzn., że nie przeszłam. A jak zapytałam, ile mam punktów to Pani powiedziała mi, że nie wie i nie poda mi, bo od tego jest kadrowa, a jej nie ma i tyle. Rozmowy z kandydatami są w czwartek. Pozdrawiam, powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja będę na rozmowie w czwartek.dam znać jak było i czy ten konkurs jest rzeczywiście rozpisany pod konkretną osobę(jak 99% konkursów w tym kraju) czy też nie..zobaczymy jaki będzie wynik?!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za informacje. Nie fair że nie podają ile kto zdobył punktów... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, czy na rozmowie zpotkaliscie sie z pytaniami z Ustawy o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto został wybrany w tym Krus-ie w Kluczborku. Wiecie coś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam na rozmowie w czwartek. to była jakaś masakra.test z wiedzy to był pikuś w porównaniu z tym jaki deszcz pytań spadł na mnie na tej rozmowie.ze mną były jeszcze 2 dziewczyny ale wśród nich nie było p.W. więc nie wiem czy była na inną godzinę umówiona czy jak..zobaczymy co dalej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A powiedz jakie pytania zadali Tobie na tej rozmowie kwalifikacyjnej w Kluczborku, bo sama jestem ciekawa czy bym odpowiedziała. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- pana mocne strony, - słabe strony, -jak pan sobie organizuje pracę, - jak radzi ze stresem, - czy woli pan pracować w grupie czy sam (dlaczego?) - głupie scenki sytuacyjne.. jak by sie pan zachował w takiej sytuacji... (scenki z kosmosu i nie wiadomo jakiej odpowiedzi oczekuja bo żadna nie jest dobra) - co by pan zmienił w swojej poprzedniej pracy i dlaczego, - jak widzi relacje pracownik-kierownik? Ciągle trzeba mowić o swoich cechach i każdą drążą. Miałem wrażenie, że osoba z komisji jest psychologiem. jak wyszedłem czułem jakby mi przetrzepali mózg :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam na moją stronę poświęcisz dwie minuty, a w zamian dowiesz się czegoś pożytecznego. www.pieknoiuroda-fm.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Ja kiedyś byłem na rozmowie kwalifikacyjnej w Zakładzie Energetycznym w Łodzi, a dokładnie PGE ZEŁT. W rozmowie padły takie pytania, które w ogóle nie powinny paść jak na przykład: Czy w przyszłości planuję założyć rodzinę, czy mam dziewczynę, historia zakładu od 2000 roku, a co było konkretnie w 2004 roku. Przeszedłem te pytania bez większego problemu i nie przyjęli mnie dlatego, jak czytam w swoim uzasadnieniu, bo powiedziałem w rozmowie, że interesuję się polityką. A osoba, którą wybrali jak się okazało to jego mama była kiedyś księgową tego zakładu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto został wybrany na tego referenta w Kluczborku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to kto został wybrany w krusie jest na razie wielką tajemnicą: w opolu wiedzą że ktoś został poinformowany ale kto to nie wiedzą w kluczborku kierownik też wie że ktoś został wybrany ale kto to tego już nie wie- jakaś paranoja. powiedzieli mi że informacja na ten temat będzie na stronie krus wraz z zatrudnieniem osoby-ale kiedy tego też nikt nie wie. ponadto dowiedziałam się że do rozmów zostały wybrane 5 osób dlatego na 99% typuję wygraną p.W.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiś burdel na kółkach...nikt nic nie wie? Ten kto zatrudnia też nie wie...jasne! Ja też obstawiam Panią W.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, czy ktoś z kandydatów z Kluczborka moze napisać jakie były pytania na tescie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, a jakie pytania moga sie pojawic na stanowisko ds. obsługi interesantów w KRUS-ie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SoniekK
Ja również aplikowałam w Lublinie, nie zaproszono mnie na rozmowę a na liście osób zaproszonych było ok 70 osób! Więc i tak nic by z tego nie wyszło ale zastanawiam się dlaczego nie zostałam zaproszona skoro spełniałam wszystkie konieczne warunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marjolkas
ponawiam pytanie: witam, jakie pytania moga sie pojawic na stanowisko ds. obsługi interesantów w KRUS-ie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do mariolkas
Witam! Przeczytaj ustawę o ubezpieczeniu społecznym rolników, to będziesz umiała odpowiedzieć na 80%-90% pytań jakie będą na teście albo rozmowie kwalifikacyjnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam! czy ktoś wybiera się na rozm.kwalif. do Lublina? stanowisko w wydziale świadczeń. Jakie mogą być pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy na rozmowach kawlifik.bardzo wałkują? wszystko trzeba wyśpiewać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odp. Trzeba się przygotować na każdą ewentualność, a najlepiej na tą najgorszą, czyli, że będą bardzo maglować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po przeczytaniu ustawy o ubezpieczeniu rolników będziesz w stanie odpowiedzieć na jakieś 50% pytań a nie 80%!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim razie skąd nabyć pozostałą wiedzę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×