Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość szukającasłońca

Praca w KRUS-ie

Polecane posty

Gość gość
Sa ju wyniki z Lublina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krusowiczka
a no właśnie...już obrzydnie wchodzić i sprawdzać- a tu nic, napisali by coś dla świętego spokoju(naszego) X_X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem wyniki juz sa a osoba dawno juz pracuje-tylko z publikacja sie nie spiesza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krusowiczka
wyniki już są.............. ciekawe czy gra była watra świeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to Ty krusowiczko zdobyłaś posadę ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krusowiczka
właśnie w tym problem że nie ;/ ale właśnie zastanawiam się jakie jak tam się pracuje...no i za ile :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pensja zapewne wygórowana nie jest jak na takie stanowisko.. W każdym bądź razie gratulujemy tej Pani która wygrała konkurs i liczymy na to, że napisze z czasem jak tam się pracuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2000
Czy ktoś był ostatnio na testach i rozmowie w krusie w Olsztynie? Głównie chodzi mi o stanowisko w oparciu o umowę na zastępstwo do placówki w Giżycku. Lista kandydatów ogłoszona a wyniku naboru nie ma, za to rozpisany jest kolejny konkursy na to samo stanowisko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wracając z rozmowy kwalifikacyjnej z Olsztyna postanowiłam opisać jak to wszystko wygląda. Może uda mi się uchronić kogoś przed błędem, który popełniłam ja i osoba która razem ze mną dała się nabrać. Więc tak to wszystko jest z góry ustawione! Ja o rozmowie kwalifikacyjnej dowiedziałam się dzień wcześniej jak i pozostali więc ostatecznie było nas aż trzy osoby. Oczywiście bez testu pisemnego od razu rozmowa z każdym indywidualnie. Zanim poproszono nas miałyśmy chwilę aby wymienić się informacjami kto gdzie pracuje i ..... jedna z Pań oznajmia , że od 5 lat pracuje w placówce, w której ogłoszono konkurs. Zastępuje osobę, która już do pracy nie wraca i dlatego tworzy się wolny etat. Gratuluje dla tej Pani i cieszę się, że po pięciu latach ma pewne miejsce pracy. Chodzi o to aby szanować czas i pieniądze pozostałych osób . Za koszty podróży nikt nam nie zwróci. Zastanawiam się jak takich sytuacji uniknąć. Podobno bez takiego konkursu nie mogą nikogo zatrudnić nawet Pani pracującej na zastępstwo. Może powinni rozbić najpierw konkurs wewnętrzny i w chwili braku kandydata ogłaszać to dalej. Nauczka dla mnie. Ostrzegam innych w większości wypadkach to ustawka szkoda czasu i pieniędzy. Pozdrawiam Panią, która w tym dniu dała się wrobić jak ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracuje w zusie i u nas oferty na etat są wewnętrzne. ale na oferty zewnętrzne czyli na zastępstwo tez czasami aplikują osoby ,które już kiedyś pracowały w zusie ale np zaszły w ciąże ,a ze nie miały umowy na etat to po macierzynskim jesli chca dalej pracowac to musza zaczynac od nowa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość córka urzednika
Moja mama pracuje w krusie od kilkunastu lat i mówi, że kazdy nabór wygląda tak samo jak piszesz. Jest sporo stażystów i osób zatrudnionych na zastępstwo i wyglada to tak.... jak szukają kogoś na zastępstwo, do konkursu startuje stażysta, jeśli szukają na stałe - wtedy idzie osoba z zastępstwa. Rozmowa odbywa się w oddziale regionalnym i jesli startujesz do placówki terenowej musisz czasami dojechac nawet 150 km a z góry wiadomo kto wygra konkurs. Wynagrodzenie też WSTYD wielki WSTYD. Gdyby nie miała dodatku stażowego dostawala by minimalną pensję. Ale pracuje tam bo kobiety po 50-tce nie chcą nigdzie zatrudnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy może ktoś startował na stanowisko ds. ubezpieczeń? jakie są pytania? Ile zarabia teraz w KRUS-ie referent i starszy referent?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma w kurs referentow. Najniższe stanowisko inspektor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie o sposób sprawdzania znajomości Mc Office, jak to wygląda i co trzeba zrobić, o co pytają??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najczęściej pytają z exela: sumowanie, kopiowanie, jak zmienic tekst z poziomego na pionowy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale są też pytania z Worda np. jak wstawić ramkę w ramkę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odnosząc się do powyższych wpisów: - są stanowiska referent i starszy referent - wynagrodzenie inspektora 2300-2400brutto - to nie prawda, że można się dostać tylko po znajomości ( choć w większości przypadków tak jest), bo w niektórych placówkach nie dochodzi do zatrudnienia m.in. z powodu braku chętnych lub z braku odpowiedniego kandydata - na egzaminie jest zazwyczaj 5 pytań z ustaw, w tym dwa z KPA i ochrony danych - zazwyczaj o decyzje, terminy, odwołania i dane osobowe - z Ustawy o u.s.r. pytają o wszystko począwszy od daty ustawy ;-) - zasiłek chorobowy, macierzyński, wymiar składek, formy ubezpieczenia, definicje, fundusze - trzeba umieć wszystko, bo są też pytania do pytań - reszta pytań jak w standardowej rozmowie kwalifikacyjnej - opowiedzieć o sobie, mocne i słabe strony z uzasadnieniem, dlaczego mnie mają wybrać itp.itd. Mam nadzieję, że trochę pomogłam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego co mi wiadomo to taka instytucja jak ZUS znajomości i plecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako inspektor zarabia sie najniższa krajowa. Ogólnie mówiąc jeden wielki wyzysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I przyjmuja bez znajomości bo nikt znajomemu nie chce zgotować takiego losu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy za urodzenie dziecka domownikowi cos sie nalezy? moja zona pracuje i otrzyma macierzynskie a ja? kilka lat temu dostalem chyba 3tys. a teraz cos dostaniemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od 1 stycznia 2016r. zasiłek macierzyński przysługuje tylko matce. Nie ma już jednorazowej wypłaty z tytułu urodzenia dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikulek
Witam Czeka mnie rozmowa kwalifikacyjna z wiedzy merytorycznej na stanowisko inspektora w wydziale świadczeń ale związane z emeryturami i rentami. Stąd moje pytanie jakie mogą być pytania czy ktoś był na takiej rozmowie? Materiał do ogarnięcia obszerny a czasu mało. POMOCY!!!!!! Już zaczynam obgryzać paznokcie ze strachu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościowka
nie jest ważne czy masz stanowisko referenta czy inspektora. W tej instytucji te widełki płac wyglądają tak, że zawsze mogą ci dac minimalną i oczywiście tak robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, też startowalam w krusie w lublinie- masakra jedna wielka stawka . Pytali z kpa, ustawy o ubezp rolników. Konkurs był ustawiony a info o wynikach pojawiło się po upływie 1.5 miesiąca. Jak zadzwoniłam po 4 tygodniach i pytałam o wyniki to okazało się ze już od w tygodni ktoś tam pracuje- żenada i dopiero po moim telefonie za jakiś tydzień były wyniki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
państwowa praca ok , ale stawki najniższe ze wszystkich stanowisk budżetowych , szału nie ma , trzeba mieć znajomości żeby się dostac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 dni temu byłam na rozmowie kwalifikacyjnej, pytania były z innej dziedziny niż było podane w wymaganiach. Konkurs dotyczył wydziału ogólnego , w wymaganiach podani konieczność znajomości z Ustawy o ubezp. rolników, o pracownikach urzędów państw. i kodeksu pracy a na rozmowie pytano mnie o kpa. Wniosek konkurs pro forma bo stanowisko już obsadzone po znajomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temat rzeka , praca tam jest tylko po znajomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy dzwonią po rozmowie kwalifikacyjnej i czy do każdego oddzwaniają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×