Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość szukającasłońca

Praca w KRUS-ie

Polecane posty

Gość Elizabet589
Czy w rekrutacji do KRUSu do obslugi interesantow zawsze jest test zamkniety czy zdarzylo sie zeby byly pytania otwarte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli jak wiadomo referentem w Krus Kluczbork została Pani Gabriela Wiśniewska. Konkurs został ustawiony pod konkretną osobę. Gdzie jest prokuratura?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela5896
Czy moglabys/moglbys napisac pytania ktore pamietasz z testu sprawdzajacego? proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trutka na chomiki
krus tak jak zus , nawet na staż trzeba mieć znajomości :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tran z osmiornicy
Niestety widzę ,że tak samo jak wszędzie w KRUS-ie :O Rzeszów nowy dyro wziął swoich ludzi a innych pozwalniał, zastępca kierownika pewnego działu nowy ale człowiek dyrektora.Każda instytucja , KRUS ZUS NFZ itp mają swoich ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnjhuytreeee
wszędzie tak samo , wina tuska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość Skąd wiesz że w Kluczborku została wybrana Pani G.W? Nie można otworzyć strony, odmowa dostępu. Jeśli to prawda to jaja jak berety! Jak sobie przypomnę co ona tam mówiła na tym teście to żenada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wenus0
Pracuje w tej instytucji długoooooo i wierzcie mi szukam non stop pracy, dość że zarobki jak w sklepie to naprawdę trzeba się na wszystkim znać, być dyspozycyjnym i nadawać się na wszystkich stanowiskach. Pracuję tam nadal bo nic nie znajduję ale moje zdrowie psychiczne zostało mocno nadszarpnięte. Wszystko też zależy od ludzi kierownictwa,u nas horror. Dobrze mają znajomi, a z przyjmowaniem jest tak jak piszecie, trzeba mieć znajomości.Mi się udało i na razie dopóty nic lepszego nie znajdę ( bo nie po to kończyłem studia) to b ędę tam robić, ale nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracowałam także w KRUS - masakra. Płaca żenada , teraz mam inną pracę i jestem szczęśliwa. Szukajcie innego zajęcia do szkoda czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie praca w tej firmie to jakis cyrk. Zarobki jak w sklepie . Caly czas wprowadzaja nowe systemy. Jakbym spotkal tego co Wprowadzil SODE to bym mu przyp....Siedze juz w tym Bagnie ponad 8 lat i z kazdym kwartalem jest coraz gorzej. Wiecznie pretensje o wszystko. Terminy wskazniki ile nie zrobisz to i tak malo Gwarantuje wam ze jak zaczniecie tam pracowac to bedziecie zalowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a myślisz, że gdzieś jest lepiej? zus - 1600 zł brutto, rozliczenia to magia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam,czy moze ktos z Was mial w ostatnich miesiącach testy/rozmowę o pracę w krusie i moglibyście się podzielić swoimi pytaniami,doświadczeniami?? z góry dziękuję za pomocne odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj ktoś tu startuje do krus z wlkp widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie słyszałam , aby w KRUS-ie były przyznawane 'renty szkoleniowe'. Nie ma takich rent.....są tylko chorobowe i wypadkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś idzie na test do Krusu w Opolu 20.03.2014?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, do tej chwili się wybierałam ale im dłużej to czytam to mam coraz większe wątpliwości. Wydaje mi się, że szkoda nerwów ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra 2342
Szukasz pracownika? Skorzystaj z PlanPraca.pl - nowoczesnego i przejrzystego portalu, odwiedzanego przez tysiące wykwalifikowanych specjalistów !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tak jak ja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej Kto z nas nie szuka pracy... Wydaje mi się, że dużo osób .. Znalazłam stronkę, gdzie można podnieść swoje szanse na znalezienie pracy. Po zarejestrowaniu na wwwPlanPraca.pl możesz otrzymać poradnik dotyczący pisania dobrego CV. Możesz ustawić sobie powiadomienia o nowych ofertach pracy. Otrzymasz je na e-mail, gdy tylko się pojawią. Dzięki temu możesz błyskawicznie wysłać CV. Powodzenia dla wszystkich :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jusssia
....ja idę na egzamin w Opolu. Ciekawe czy to jest test czy opisowy egzamin..? Czy ktoś wie jaki to jest rodzaj egzaminu Opolu? Test czy opisówka? Z góry dziękuję za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nietstety potwierdzam nepotyzm i kolesiostwo w krusie, szkoda czasu na nauke ustawy i szkoda kasy na paliwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, a czy ktoś pracował w krusie w warszawie - jaka atmosfera, zarobki itd ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu tak jest że wszyscy wiedzą kto się dostanie i nic nie można z tym zrobić Tak też było we Włoszczowie że wybrano pana Jacka Ś. z Rogienic pod którego stworzono nowe stanowisko I to jest właśnie Polska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A we Włoszczowie wygrał Jacek Ślęzak i wszyscy o tym wiedzieli Jak zwykle wszystko ustawione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
startowałam w Lublinie do KRUS-u dziwnym trafem rozmowa kwalifikacyjna odbyła się 30 lipca w terminie miesiąca ma być ogłoszenie wyników. wczoraj czyli 21 sierpnia o godz. 12 poszłam zapytać się o wynik naboru (bo na BIP-ie nic nie ma ) do placówki terenowej w odpowiedzi usłyszałam że od 13 sierpnia mają przyjętą dziewczynę; po godzinie na BIP-ie ukazało się rozstrzygnięcie z dnia 21 . Wszystko strasznie dziwne. jak może placówka terenowa wcześniej przyjąć osobę niż ogłoszenie wyników??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
krus zadnych podwyzek w Placowkach Terenowych 7 lat premia około 100 zł miesiecznie,swieta zadnego talonu...dziadostwo przy tym prezesie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1111
Po dzisiejszym naborze do Krus, który odbył się w Warszawie, potwierdzają się wcześniejsze wpisy na forum, wynik jest z góry znany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rekrutacyjnarewolucja.pl! warto zajrzeć i spróbować, strona z wieloma ofertami z myślą o was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z krusu
Pracowalam w krusie do ubieglego roku przez kilkunascie lat,dostalam sie za czasow kiedy liczylo sie jeszcze co sie ma w glowie a nie kogo sie zna. Od kliku lat nie pamietam rekrutacji,zeby nie trzeba bylo zatrudnic kogos z czyjejs rodziny,znajomego dyrektora,kierownika albo polityka. Pensja to smiech na sali i niby premie tez. ciagle kontrole,stres i kierownictwo chore na choroby psychiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×