Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość szukającasłońca

Praca w KRUS-ie

Polecane posty

Gość gość
nikomu normalnemu nie polecam, pracuje tam 5 lat i ciągle zarabiam minimalną krajową. Praca w kilku systemach, zostajemy po godzinach za free jak się nie wyrabiamy. Każdy tylko trzęsie portkami bo ciągle straszą kontrolami które szukają do póki nie znajdą jakiejś pierdoły żeby się wykazać a ciebie szaraku ukarać. Tępe kierownictwo z PSLu zatrudnia tylko swoich tępych znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuje w krusie 15lat i powiem tak praca dobra dla kobiety bo wraca się do domu po 8 godz. Rzadko zostaje po godzinach i w zasadzie jest na utrzymaniu męża bo placa na pograniczu minimalnej krajowej z premiami równie zalosnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylam dzisiaj na teście kwalifikacyjnym w Kielcach, pomimo tego że przygotowywalam sie solidnie uwazam ze pytania byly trudne a nawet bardzo znajomość ustaw trzeba mieć w jednym palcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, i jak wynik testu w Kielcach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wykulas sie pytan a to byla ustawka :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś z forumowiczów może napisać jakie ostatnio były pytania na teście a jakie na rozmowie kwalifikacyjnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracowałem w Centrali KRUS kilka lat - ukryte bezrobocie. Przerosty zatrudnienia. Dużo luzy miałem. Płacili też możliwie. A do pracy przyjmowali na ogół po znajomości -nie ważna wiedza, ważne plecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja żona po 20 latach pracy w Krusie zarabia 1850pln netto .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam czy może ktos powiedziec jak sytuacja wyglada w gdańsku? złozyłam dok aplikacyjne i czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak rekrutacja w Lublinie? Jak atmosfera? Jakie pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie też chciałam zapytać o Lublin.. Czy na stanowisko Inspektora również będzie przeprowadzany test? Czy tylko rozmowa kwalifikacyjna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krusowiczka
tylko rozmowa? nie wiem co lepisz ale chyba test, jak zaczną pytać o niestworzone rzeczy na rozmowie (ustawy) to powodzenia. A zapewne coś takiego się szykuje - bo przecież byłoby za łatwo ^^ciekawe ile dają jak nie pęknie 2k to nawet nie warto się stresować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chodziło mi o rozmowę na temat znajomości ustaw tylko o taką ogólną kwalifikacyjną, gdzie trzeba gadać głównie o sobie... w zasadzie stanowisko Inspektora to nic innego jak siedzenie w biurze, takie coś w stylu sekretarki, więc ciekawa jestem czy zrobią teścik, dlatego pytam czy ktoś może startował na takie stanowisko i moze się wypowiedzieć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krusowiczka
poczytaj o wymaganiach koniecznych na to stanowisko, pewnie będą chcieli jakoś to zweryfikować ale niech wypowie się ktoś kto już startował w Lublinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie jest coś o znajomości przepisów ustawy o ubezpieczeniu społecznym rolników, kodeksu postępowania administracyjnego, ustawy o ochronie danych osobowych i ustawy o pracownikach urzędów państwowych, wiec trzeba się chyba na ten teścik nastawiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ogłoszeniu jest napisane i/lub rozmowa kwalifikacyjna watpię aby na stanowisko sekretarki wymagali specjalistycznej wiedzy na starcie, najważniejsze aby nie było załatwiania pracy po znajomosci wtedy niech dostanie sie najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krusowiczka
racja...fajnie by było jakby nie ustawki. Ale kurczę jakoś nie wierzę że nie będą maglowali ...zobaczymy. do mnie już dzwonili, myślicie że będą brali osobno no rozmowę czy grupkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do mnie również dzwonili, zapytałam na wszelki wypadek czy będzie jakiś test a pani odpowiedziała że będzie to rozmowa kwalifikacyjna, ale skoro w wymaganiach jest podana znajomość ustaw to można się w zasadzie wszystkiego spodziewać. A najprędzej tego że już ktoś ma tą posadkę w kieszeni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby była ustawka to szkoda fatygi aż 40 osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile płaca? Wie ktos mo to stanowisko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o KRUS w Lublinie to będzie to rozmowa kwalifikacyjna polegająca na przedstawieniu swojej osoby i odpowiedzi na conajmniej 5 pytań z zakresu wymaganych ustaw. Wiem, bo już byłam na takich rozmowach, a z testem nigdy się nie spotkałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A rozmowa jest pojedyncza czy wchodzi sie grupkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A bardzo maglowali z tych ustaw czy raczej wymagali takich bardziej ogólnych rzeczy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie kwalifikacyjnej na wydziale ogólnym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czy wszystkich przesłuchają jednego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślicie że rozmowa przeprowadzana jest z każdym osobno? był ktoś dziś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę ze powinna być przeprowadzana osobno ale nie wiem.. Ja idę jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto był dzisiaj? Jak było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Był ktos dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmuminka
W Olsztynie w KRUS konkurs, konkursem a i tak dostają sie mierni ale po znajomości... Konkurs jest bo takie są przepisy a w rezultanie jest juz pracownik na to stanowisko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×