Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość lepsza_ja

dr Osuch - Warszawa Lasermed

Polecane posty

Dnia 3.01.2020 o 12:36, Gość Gość napisał:

jestem kaleką po operacji plastycznej wykonanej przez Piotra O. Ostrzegam przed tym człowiekiem, nie użyję określenia lekarz Zrujnował mi życie. Wielokrotnie myślałam życzeniowo ; aby doświadczył takiego cierpienia jakie mi zafundował, od permamentnego bólu nie sposób uciec


 

Co się stało? Jaką część ciała operowałaś u doktora? Czy udało się coś z twoją sytuacją zrobić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.06.2017 o 15:08, Gość gość napisał:

Witam, kilka lat temu podjęłam decyzje o korekcji nosa u dr Osucha, wydawał się w porządku... miły, wytłumaczył jak będzie przebiegać operacja itd. niestety po operacji za dużo nie powiedział. Okazało się że za dużo nie poprawił wręcz przeciwnie mój nos nie wygląda lepiej niż wcześniej...Byłam trochę zniesmaczona, gdy już wszystko wróciło do normy. Nos wyglądał nie ładnie z lewego profilu, był krzywy nie równał się prawej stronie, nawet z przodu był krzywy... Nie polecam, warto wybrać lepszego specjalistę i nawet więcej zapłacić i poczekać dłużej, niż później żałować tak jak ja do tej pory...:(( Proszę również zwrócić uwagę na katalog zdjęć przed i po, zmiany nie są inwazyjne!!! Nie powinien nawet pokazywać tych zdjęć pacjentom...Żałuje bardzo, gdy bym wybrała lepszego specjalistę teraz cieszyła bym się ładnym noskiem. Pozdrawiam S.

Udało się to poprawić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×