Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość lepsza_ja

dr Osuch - Warszawa Lasermed

Polecane posty

Gość gość
Lasermed ok, ale obecnie ma swoją klinikę - nie polecam. Lepiej wybrać lekarza, który pracuje u kogoś. To większa pewność, że będzie pracować sumiennie, anie dyktuje warunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verenica
Że co? Chyba jak ktoś pracuje na swoje nazwisko, to bardziej dba o renomę niż u kogoś, gdzie w zasadzie nie obchodzą go żadne konsekwencje, poza utratą pracy. Miałam okazję poznać dr Osucha i uwierz, że jest profesjonalistą w każdym calu. Już od pierwszej konsultacji wiedziałam, ze albo on się zajmie moim nosem, albo nikt inny. Przyznaję, że dość długo czekałam na termin operacji, no ale to mnie tylko utwierdziło w przekonaniu, że jest najlepszy, skoro są takie kolejki do niego. Teraz, pół roku po zabiegu stwierdzam, że było warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madamagdallena
To prawda. Też operowałam nos w Dr Osuch Clinic i powiem że faktycznie warto czekac na termin. Coś wspaniałego co wyczarowali z moim nosem :) Spełniło się moje marzenie o ślicznym nosie! A nos to cos co rzuca się w oczy od razu , wiem coś o tym, więc warto wybrać 100% profesjonalistę, który wygląd nosa poprawi, a nie byle kogo. Nie ma co ryzykowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam tego lekarza mi spieprzyl nos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie nie nos ale piersi w klinice dr Osucha wyczarowali niesamowicie piękne :) Wychwalać ich będę zawsze i każdemu bo efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w Dr Osuch Clinic sie operowałam , a raczje nie się tylko mój nos, likwidowałam garba i krzywa przegrode przy okazji. Wyszło pieknie i dobrze bo też lepiej oddycham opróz tego że wspaniale wygladam :) Marzyłam o nosie bez garba ale efekt jaki lekarz osiagnał mne zachwycił :) zakochałam sie sama w sobie :) hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja u dra Osucha robiłam piersi i powiem, że bardzo jestem zadowolona, wszystko poszło bez większych trudności. Chociaż stres przed operacją był, ale na szczęście rozmowa z drem Osuchem pomogła mi się uspokoić. Polecam tego lekarza, bo jest naprawdę świetnym specjalistą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ci operował? Może nie jest tak źle?Gdzie mieszkasz?.Chcesz się spotkać?Pogadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy to było?Czemu nie zgłosiłaś sprawy na prokuraturę? Nie założyłaś sprawy cywilnej? To co piszesz brzmi jak horror.Ja ci wierzę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ci współczuję. Wiem ,że jednej z dziewczyn ,która pisała prawdziwe ale negatywne opinie na temat innego chirurga/mimo że ubezpieczyciel uznał jej szkodzę i wypłacił odszkodowanie/ lekarz ten założył sprawę karną w sądzie .Trzymaj się dziewczyno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odbierasz wiadomości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zachwyconapacjentka
A ja to bym dr Osuchowi kwiaty wysyłała codziennie za to co zrobił z moimi piersiami. Odzyskałam siebie i kobiecość , tak pięknie mi piersi poprawił, dla mnie to cudotwórca , wspaniały człowiek wręcz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wysyłaj te kwiaty codziennie,wysyłaj a nie gadaj na darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zachwyconapacjentka
Nie gadam na darmo. Szczerze Go chwale bo na to zasługuje. Kwiaty dostał , żebyś wiedziała. Taka byłam wdzięczna, bo z piersi, które wykarmiły bliźniaki i potem ( bo jeszcze dużo schudłam) wyglądały jak ....nie piersi a zwisające pomarszczone woreczki zrobił piękne jędrne naturalnie wyglądające piersi. Przepłakiwałam noce bo sie wstydziłam męża :/ a teraz po operacji patrze w lustro z wielkim uśmiechem! Więc każdemu mówię jakim dr Osuch jest wspaniałym chirurgiem, to chyba najlepsze podziękowanie dla niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam te opinie i jakos nie moge uwierzyc... Sama u doktora Osucha mialam przeprowadzona korekte nosa i jestem zachwycona efektami. Juz od konsultacji bylam przekonana, ze doktor Osuch to jest ten czlowiek. Wszystko mi wyjasnial, cierpliwie odpowiadal, tlumaczyl i uspokajal. Nie mialam zadnych problemow z rekonwalescencja, a efekty sa naprawde niesamowite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się w klinice Osucha operowałam , żadnych problemów, efekt super, a i opieka bardzo dobra. Tylko dobre słowa i nim i jego pracownikach moge napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bereniczka778
dla mnie dr Osuch jest bardzo dobrym chirurgiem plastycznym, mialam korekcję powiek u niego robioną w klinice- Dr Osuch Clinic. Co do zabiegu i efektu jestem super zadowolona. Jeszcze tego samego dnia wróciłam w domu. Po około tygodniu ściągnięto szwy, no wiadomo siniaki jeszcze były, ale w sumie szybko wróciło wszystko do normy. Jako że miałam plastykę powiek górnych blizna mało widoczna bo w tym załamaniu wypadła. a efekt super, no i nie ukrywam lepiej widze . Złego słowa nie powiem bo warunki w klinice super nowoczesne, personel jak i dr bardzo pozytywni. Także jak dla mnie to dobry chirurg. Aż mi się nie chce wierzyć w to co czytam wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez się zastanawiam nad operacją powiek u Osucha, słyszałam że jest w tym bardzo dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziolpa
Kurcze no nie fajnie to brzmi... choć znając już doktora Osucha jakiś czas ciezko mi to sobie wyobrazić. Ja miałam już wykonywane u niego dwa zabiegi i naprawdę bylam zachwycona, bo za pierwszym razem naprawił błąd innego lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatryczze
no dla mnie szok, aż nie chce mi się wierzyć w to co czytam. Do dr Osucha trafiłam z polecenia osoby która operowała się u niego. Sama miałam operowany nos własnie i wszystko poszło ok, nosek ma dzis ładny, w końcu normalnych rozmiarów. Mój koszmar dzieki dr się skończył. Także ja akurat mega wdzieczna mu jestem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie doktor Osuch bardzo pomógł, poskładał mi nos po wypadku i doprowadził moją twarz do normalnego wyglądu, bo wyglądała fatalnie. On potrafi to zrobić i jest w tym znakomitym fachowcem a jako człowiek tez jest wspaniały.... tyle z mojej strony i nim moge powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja widziałam na własne oczy osobę po operacji robionej przez Osucha, widziałam i przed i po, poprawiał efekty nieudanej operacji innego lekarza. To mistrz wg mnie. Nie wyobrażam sobie żeby taki fachura mógł sie pomylić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 00:47 "kontratak" zadwolonych klientek co za zbieg okoliczności że nagle znalazło się ich tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może nie kontratak tyko temat aktualny to się kobiety wypowiadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe tylko dlaczego dopiero po wpisie osoby okaleczonej nagle tyle zachwyconych klientek, przypadek, ja nie wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azaliii
a ja bym chciała zdjęcia zobaczyc, bo sama miałam stycznosc z dr Osuchem , dla mnie wspaniały chirurg, pomógł wielu osobom , bo widać ile ośób do niego się zapisuje na operacje, widać na stronie opinie klientów łacznie ze zdjęciami. Od lat pracuje w tym zawodzie na swoje nazwisko...a skąd tyle odpowiedzi...skoro wątek sie pokazuje na forum jako świeży osoby komentują. Po to fora sa , by wyrażac opinie . sama wiele razy szukałam informacji w róznych sprawach na forach, od osób które mają wiadomości w interesującym mnie temacie. I w sumie dla mnie szok, bo to jedyne forum gdzie jedna osoba tak szarga nazwisko Pana dr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Azaliii Nie chciałam się udzielać w wątku doktora ale nie wytrzymałam czytając twój wpis. Jakie "szarga" Dziewczyna pisze o swoich przeżyciach.A ty ,że 'szarga nazwisko".Zero empatii, zero zrozumienia dla drugiej osoby.Ty jesteś kobietą?Niemożliwe.Taki atak na pacjentkę ,która pisze ,,że została okaleczona.Może ty nie pacjentka tylko asystenka.No bo skąd masz taką pewność swojej opinii? .Dasz głowę?Nie ryzykuj.Nie wiesz,że "w życiu pewna jest tylko śmierć".No" i podatki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Straszna historia, choc ja po zabiegu w Osuch Clinic zlego slowa powiedziec nie moge.. Ja bylam bardzo zadowolona z opieki i kontaktu z panem doktorem, nie wiem co musialo sie stac, zeby tak to wygladalo. Wspolczuj***ardzo, ze nie uzyskalas odpowiedniej pomocy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisałam jako gość 2018.11.12 że "nie wyobrażam sobie żeby taki fachura mógł się pomylić " i zostałam skrytykowana przez Panią Okaleczoną , ze mam się niby wstydzić? A niby czego? Rozumiem rozgoryczenie po nieudanej operacji i współczuję - jesli Pani historia to prawda... ale prosze wybaczyć- kazdy ma prawo wypowiedziec swoje zdanie szczególnie, gdy zna osobe zoperowaną przez dr Osucha i wie jak bardzo tej osobie pomógł, jakiego cudu dokonał. I mam się wstydzic tego, ze to pisze? Chyba powinna Pani opanować emocje i nie atakować innych tylko czytać ze zrozumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okaleczona
Doktorze Osuchu moze Pan sobie tu usowac mój wpis .do końca życia bede tu opowiadać jak zmarnowal Pan mi zycie wykroić i twarz i zostawił na pastwe losu .Moja trzecia rekonstrukcja buzi która odbędzie się Los Angeles bedzie kosztowała 200 tys kto pokryje te koszty za Pana bezmyślność. Zmarnowal Pan zycie całej mojej rodzinie a mnie Pan żywcem pochwal w grobie .Pozdrawiam Malgosia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×