Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość lepsza_ja

dr Osuch - Warszawa Lasermed

Polecane posty

Gość gość
Doktor Osuch to taki dobry lekarz i Człowiek równocześnie, miałam z nim do czynienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madi
Dnia 28.11.2018 o 17:25, Gość Okaleczona napisał:

Doktorze Osuchu moze Pan sobie tu usowac mój wpis .do końca życia bede tu opowiadać jak zmarnowal Pan mi zycie wykroić i twarz i zostawił na pastwe losu .Moja trzecia rekonstrukcja buzi która odbędzie się Los Angeles bedzie kosztowała 200 tys kto pokryje te koszty za Pana bezmyślność. Zmarnowal Pan zycie całej mojej rodzinie a mnie Pan żywcem pochwal w grobie .Pozdrawiam Malgosia.

Witam bardzo proszę cię Okaleczona o kontakt ponieważ zastanawiam się nad operacja u dr 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madi

Bardzo proszę cię o kontakt planuje operacje powiększania piersi i nie wiem czy pan dr jest ok po tym co przeczytałam . 510812976

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 9.12.2018 o 20:16, Gość Madi napisał:

Witam bardzo proszę cię Okaleczona o kontakt ponieważ zastanawiam się nad operacja u dr 

A gdzie  wpisy "okaleczonej".Pozostały tylko odpowiedzi do niej.

Dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okaleczona

Doktorze Osuchu dlaczego Pan mnie tak skrzywdził.!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mayczak

Ja zdecydowałem się na przeszczep włosów u dr. Osucha i z efektów jestem bardzo zadowolony. Wcześniej miałem nieestetycznie wyglądające zakola, które wciąż się powiększały, a teraz to przeszłość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia.listwan

Ja w klinice dr Osuch miałam robiony lifting twarzy i powiem wam że efekty są takie jakich oczekiwałam, wyglądam naturalnie i młodziej. Także moje opinia jest taka że polecam, dbają o pacjenta i są profesjonalistami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Co prawda byłam tylko w Lasermedzie u dr Osucha na konsultacji ,nie operowałam się ,ale  nie wiadomo co się stało z moją dokumentacją ważną dla mnie  w innej sprawie.Zamiast kopii dokumentacji otrzymałam  odtworzenie dokumentacji  z Lasermed ,zupełnie innej treści niż rzeczywisty  przebieg wizyty u dr Osucha.Napisałam ponownie o kopie i cisza.Chyba zapomnieli ,że dostałam od dr Osucha  oryginał kwalifikacji do zabiegu,z którego zrezygnowałam.I gdzie tu uczciwość i etyka lekarska? Strach.Odradzam bo uczciwość zawodowa  to najważniejsza cecha lekarza i kliniki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanda

Ja chciałam odmłodzić twarz i dr ISuch polecił mi plastyke powiek tylko. Zdziwiłam się  bo myślałam o jakimś liftingu.. ale .. spróbowałam. Powiem szczerze, że miał racje, jednak co oko doświadczonego chirurga ... Sama korekta powiek a i ile twarz młodsza i bardziej promienna. dla mnie świetny chirurg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania

Byłam na konsultacji w klinice dr Osucha w sprawie operacji nosa. Miło mnie zaskoczyli bo oakzuje sie że bede miała tylko operacje części chrzęstnej ( taniej szybciej i mniej inwazyjnie) , a powiem szczerze byłam wcześniej w innej klinice i proponowali tylko powazną operacje też na częsciach kostnych. Dr Osuch stwierdził że nie ma potrzeby, ze do tego co chcę osiągnąc wystarczy tylko operacja czubka nosa:) Super że tak sie da! Mam operacje w czerwcu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dann891

nie wiem o jakim konkretnie zabiegu szukasz opinii, ale ja u doktora Osucha miałam robione piersi rok temu. polecam, jest dobrym lekarzem, nie naciska, dobrze doradza, patrzy fachowym okiem na piersi i dzieki jego poradom dobralam odpowiedni rozmiar implantow. fajnie, ze pracuje na implantach-mentor - popularnych, dobrych, wybieranych przez celebrytki. ja sobie wybralam anatomiczne o wysokim profilu- sa uniesione, ale nie tak mocno jak w przypadku okraglych. a ksztalt łezki wyglada mega naturalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Korekta nosa

W maju zrobiłam całkowitą korektę nosa u dr Osucha.

Konsultację miałam w lutym. Od razu ustaliliśmy termin. Nie musiałam zadawać pytań bo wszystko jasno wytłumaczył. 

Nos miałam duży i garbaty.

Po operacji nie bolało nic. Wyjęcie drenów było nieprzyjemne, ale nie bolalo- a spodziewałam się, że będzie. Nie potrzebowałam środków przeciwbólowych po wyjściu z kliniki. Twarz zaczęła puchnąć następnego dnia po operacji. Siniaki też były spore. 10 tego dnia miałam zdjęty opatrunek. Wyjmowania szwów również nie mogę nazwać bólem. Wiadomo, spa to nie było. 

Po zdjęciu opatrunku nos wyglądał dziwnie, jak nie mój. Bo nie był mój. Mój był garbaty i wielki, ale do nowego musiałam się kilka godzin przyzwyczaić. Był jeszcze opuchnięty więc nie wiedziałam, czy jestem zadowolona. Miałam również siniaki pod oczami, które zniknęły do powrotu do pracy. Wróciłam równo po 2 tyg od zabiegu.

Dziś jestem już miesiąc po zabiegu i każdego dnia nos jest coraz mniejszy. Nie muszę go zasłaniać okularami, co robiłam przez lata. Jest prościutki. Na czubku lekko zdrętwiały, co może trwać jeszcze kilka tygodni, ale zupełnie mi to nie przeszkadza. 

Podsumowując: 

Bałam się zabiegu, bo bałam się bólu, ale się miło zaskoczyłam. 

Wybór lekarza był mega ciężki, ale nie żałuję, że wybrałam doktora Osucha. Wie, co robi. Wszystko dokładnie tłumaczy. Moje oczekiwania spełnił i jeżeli kiedyś jeszcze będę potrzebowała operacji plastycznej to na pewno wybiorę tę samą klinikę. 

Nie wspomniałam o najważniejszym: panie pielęgniarki to anioły. Niesamowicie miłe kobiety. Po operacji obsługa na najwyższym poziomie. Gdyby ktoś nie wierzył w prawdziwość tego posta-mam zdjęcia przed i po i z każdego dnia do zdjęcia opatrunku. 

Szczerze polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Gościu  od nosa z maja

 

Jak się ma brzydki nos  jak ty, to każdy nos  bez garba i mniejszy- lepszy.

Odezwij się po 6 miesiącach-jak obrzęk chociaż częściowo ustąpi.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 28.11.2018 o 17:25, Gość Okaleczona napisał:

Doktorze Osuchu moze Pan sobie tu usowac mój wpis .do końca życia bede tu opowiadać jak zmarnowal Pan mi zycie wykroić i twarz i zostawił na pastwe losu .Moja trzecia rekonstrukcja buzi która odbędzie się Los Angeles bedzie kosztowała 200 tys kto pokryje te koszty za Pana bezmyślność. Zmarnowal Pan zycie całej mojej rodzinie a mnie Pan żywcem pochwal w grobie .Pozdrawiam Malgosia.

Bardzo proszę o informacje co sie stało? Jak lekarz moze usunac wpisy? O co tu chodzi? Co sie Pani takiego przytrafiło?

Pytam bo chce wykonać liplift w „ dr osuch clinic „ jak tu pisza same zachwycone panie i teraz jestem nieco zaniepokojona. Fakt, wiekszosc tych wpisów wyglada na sztuczne -trudno- ale juz to, ze jakies negatywne opinie sa usuwane jest bardzo niepokojący. 

Bede wdzięczna za informacje. Pozdrawiam, z życzeniami zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iksa

Nie sądze aby lekarz mogł dobie z forum usuwać jakies wpisy, są moderatorzy przecież , ty czy ja sobie sama wpisu stąd nie usunę. Jakoś nie chce mi się wierzyc.  A co do dr Osucha to profesjonalista, nie dziwię się więc pozytywnym wpisom zadowolonych pacjentek, sama go chwale i chwalic będe jak ktos pyta, bo pomógł mi zmienic życie na lepsze poprawa wyglądu mojego nosa. A to co ta pani pisze że jej coś wykroił i zostawił to dla mnie brzmi jakos bardzo niewiarygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masztarka

nie masz co byc zaniepokojona , Osuch ma dobre opinie bo jest dobry w tym co robi . tyle w temacie. sama też doswiadczyłam  choc kilka lat temu. co do tego wpisu to on trąci nieprawdą- jak stać kobiete na poprawke w Los Angeles za te 200 tysicy to zrobiła by lekarzwo sprawe, dostała odszkodowanie a nie pisała na forach bo co to da?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Oczywiście, że lekarz może usuwać wpisy. Wystarczy, że skontaktuje się z administratorem strony. Na jednym znanym forum o operacjach plastycznych nie wymienia się nawet nazwisk niektórych lekarzy, bo się na to nie zgadzają i szczują prawnikami. Nazwiska są usuwane z nowych wpisów przez moderatorów. A wygrać jakikolwiek proces jest prawie niemożliwe. A 200 tyś, to nie jakieś miliony, bogata nie jestem, ale też bym chyba uzbierała jakbym była zmuszona. Zresztą znam osoby, które się procesują bez skutku i nie są to osoby z nizin społecznych. Ogólnie guzik zrobisz jak Ci ktoś źle zrobi lift. Radzę też umowę przeczytać, bo zazwyczaj zgadzasz się na wszelkie możliwe komplikację i niezadowalający efekt kosmetyczny.. Osucha akurat nie znam, ale ja bym poszukała kontaktu z prawdziwymi pacjentkami, można poznać przez internet choćby. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Może  zadowolone pacjentki wklejcie  zgodę na lip lift jaką podpisałyście przed operacją  u dr Osucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margaritka

Osuch to bardzo dobry Człowiek i Lekarz przez wielkie L , miałam przyjemność i to dużą być jego pacjentka. Świetny specjalista od poprawy wyglądu nosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita

Chciałabym wszystkich przestrzec przed tym partaczem. Rok  temu miałam u niego robioną plastykę nosa, chciałam go tylko trochę zmniejszyć. Po zabiegu się załamałam, nos jest jeszcze większy a dziurki krzywe. Szczerze nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia

Hej myśle nad operacja nosa u dr , prosze o kontakt panie które u niego robiły mój email  sylvia365@wp.pl lub może znacie innego lekarza godnego polecenia? Pozd

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikka

Znam dr Osucha, rok temu ponad operowałam u niego w klinice opadająca powiekę. |Podziwiam za profesjonalizm, cierpliwosc bo zadałam chyba z setkę pytań...Bardzo miły człowiek i wpsaniały chirurg plastyczny, który pomógł mi pozbyć się mojego koszmaru jakim była własnie opadająca powieka. Bezboleśnie, blizna niewidoczna a efekt piorunujący

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Odradzam kłamie na konsultacji, mój nos jest przez niego zdeformowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

jestem kaleką po operacji plastycznej wykonanej przez Piotra O. Ostrzegam przed tym człowiekiem, nie użyję określenia lekarz Zrujnował mi życie. Wielokrotnie myślałam życzeniowo ; aby doświadczył takiego cierpienia jakie mi zafundował, od permamentnego bólu nie sposób uciec


 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okaleczona

Ja również jestem kaleką  od 3 lat po operacji u Dr Osucha,  jaka straszna krzywda Pani wyrządził? Bardzo współczuję bo sama zyje w koszmrze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytam i nie dowierzam. Sama jestem po operacji u dr Osucha, miałam plastykę powłok wykonywaną. Klinika nowoczesna, super profesjonalne podejście do pacjenta. Sam dr Dla mnie anioł nie człowiek. Ma tyle zadowolonych klientów, lata doświadczenia...Miałam zabieg, blizna niewidoczna, ja jestem mega zadowolona . Cos mi się wydaje, że konkurencja przepłaca ludzi i piszą bzdury. a to człowiek wspaniały i wybitny chirurg plastyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Gościu  od nosa z maja

 

Jak się ma brzydki nos  jak ty, to każdy nos  bez garba i mniejszy- lepszy.

Odezwij się po 6 miesiącach-jak obrzęk chociaż częściowo ustąpi.

 

Niestety to była prawda. 

Obrzęk schodzi a nos wygląda nie tak jak na początku. Widać, że nie jest prosty. Mam wrażenie, że Pan doktor lubi niewielkie do usunięcia garbki. Patrząc po zdjęciach na stronie nie są to duże zmiany. 

Wierzę, że ma wielu zadowolonych pacjentów. Moim oczekiwaniom niestety nie sprostał. A nie wybrałam sobie nosa aktorki, tylko usunięcie garba i podniesienie czubka. 

A obecne ceny to już przesada. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2018 o 16:07, Gość gość napisał:

Nie polecam tego lekarza mi spieprzyl nos

Czy mogłabyś napisać o tym coś więcej? Jest już lepiej, mam nadzieję? Boję się że mam identyczną sytuację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2018 o 17:25, Gość Okaleczona napisał:

Doktorze Osuchu moze Pan sobie tu usowac mój wpis .do końca życia bede tu opowiadać jak zmarnowal Pan mi zycie wykroić i twarz i zostawił na pastwe losu .Moja trzecia rekonstrukcja buzi która odbędzie się Los Angeles bedzie kosztowała 200 tys kto pokryje te koszty za Pana bezmyślność. Zmarnowal Pan zycie całej mojej rodzinie a mnie Pan żywcem pochwal w grobie .Pozdrawiam Malgosia.

Gosiu, co u Ciebie? Jak się czujesz? Poddałaś się tej operacji poprawkowej? U kogo się operowałaś? Doktor poczuwał się do odpowiedzialności, zwrócił Ci przynajmniej poniesione koszty, żebyś mogła opłacić (choć częściowo)  zabieg poprawkowy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.03.2020 o 16:50, K88 napisał:

Niestety to była prawda. 

Obrzęk schodzi a nos wygląda nie tak jak na początku. Widać, że nie jest prosty. Mam wrażenie, że Pan doktor lubi niewielkie do usunięcia garbki. Patrząc po zdjęciach na stronie nie są to duże zmiany. 

Wierzę, że ma wielu zadowolonych pacjentów. Moim oczekiwaniom niestety nie sprostał. A nie wybrałam sobie nosa aktorki, tylko usunięcie garba i podniesienie czubka. 

A obecne ceny to już przesada. 

I jak sytuacja u Ciebie wyglada na ten moment? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×