Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smekta400

40 plus...i sami lub samotni a w związku , są?

Polecane posty

Gość do nicniewarta..
cześć Ada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ,mnie pupa nie rośnie jeno brzusio, a jak ma juz ze trzy cm wiecej to w panike wpadam ;)ale na plazy to jeszcze całkiem całkiem , tak w sam raz jak na przełom 40-50 ;)foxy . od czasu jak piekne fotki dostałem od straży za kilka stów i punkty których w TESCO nie wymieniają , to w du.szy mam . jest znak 40 jade 40 , znak 50 jade 50... zbyt duzo mam do stracenia , mam na szybie nakleić ..jade wolno bo mam punkty na granicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo, a co sie stało Adaa? Mnie się kusało te ponad 30 lat przeżyc bez gipsowego obuwia, więc nie mam pojęcia co sie wtedy cierpi, pewnie swędzi i nie mozna sie podrapac, bo nie ma dostepu... Ja niestety jestem pirat... ukrzyżujcie mnie, ale przekraczam prędkość wszedzie, gdzie sie da i nie ma fotoradarów... kazdy polecony odbieram z lekiem, czy to nie fotka - pamiatka z podróży :( ale staram sie piracic mądrze, mam respekt do przejść dla pieszych, rzadko wyprzedzam i piekielnie boje sie rowerzystów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nicniewarta..
panom brzuszki , kobietom pupy zwykle rosną :D A ja jeżdżę zwykle szybciej, bo tak według ograniczeń to strasznie niepłynna ta jazda i powiedziałabym nawet mało bezpieczna przez to :( No co innego po mieście, wtedy te 50 - 60 bo pasy, ludzie itd. Ale czasem można się załamać na bezpodstawne ograniczenia w trasie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie na szczęście nic nie rośnie, chociaz mogłoby troche pójśc w cycki ;) Staram sie dopasowac rozmiar michy do bieżącej ruchliwości. Wiecej auta, mniejsza miska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skręciłam kostkę w górach:O Tyle dobrze,ze w przeddzień wyjazdu.mam bucik gipsowy na 3 tygodnie:O Juz tak mam,ze co roku wracam z gór z kontuzją:D:D Co do kierownicy....prawko mam kupę lat.Jeżdżę jednak bardzo mało i jak jestem zmuszona:P Nie lubię prowadzić i nie czuję się dobrze za kierownicą:classic_cool: Śmigam dużo na rowerku i to chyba plus,bo mi dupsko nie rośnie:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nicniewarta..
na pierwszy rzut oka też nie jestem za gruba :D ale wiem, że stosunek pupa a pas mam nieco zaburzony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pod zestawy i przecinaki?? Nie do konca kumam... jak sa dwa pasy do jazdy na wprost to sie podstawiam na lewy i cisne ile fabryka dała, żeby zdążyc sie wepchnąć przed pierwszego z prawego do momentu zwężenia :) w 90% przypadków sie udaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zboczony ...wierze , ale co ja mogę ? raz na trasie 10 , potem druga 10 i jestes na granicy;)ja tez myslałem , ale dupki w tym TVN Uwaga Pirat;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nicniewarta..
Adaa bardzo popieram ten wybór rower :) lub piechotka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem, z czego mi zrobili kości i stawy, ale na szczęście jakos sie nie łamia i nie skręcaja... A co do ścigania, to chyba mam za dużo męskich hormonów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotnosc we dwoje
Bry wieczor Panstwu:D Przepraszam ze tak wtrace do Maxyma slowko. Z tym rocznikiem 1966 to bym polemizowala ze najlepszy. No chyba ze w waleniu fochow i udawaniu Belmondo -slowem zjebany rocznik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś się staram kondycje utrzymać.Rower i trochę biegam;)latem uwielbiam po górach łazić i mocne nogi się przydają:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ... a od kokurencji to przymujeta do tego kluba ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotnosc we dwoje
47 a to wszystko zalezy od wpisowego :) Z wiekiem baby interesowne sie robia hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotnosc we dwoje
maxym to 43 to rozmiar buta rozumiem ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nicniewarta..
jak rocznik 67 to foch na bank !:D Cześć 47 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w sumie w tym klubie to tak sie wcisnełam bez uprawnień, bo kapke mi do 40 brakuje, ale po zaokragleniu mnie przyjeli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×