Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smekta400

40 plus...i sami lub samotni a w związku , są?

Polecane posty

Tak dla relasku opowiem wam anegdotkę. Jakis czas temu kolega mi sie zwierzył, że pokłócił sie z zona o wieszanie prania... ona chciała, żeby wieszał ręczniki tylko za sam brzeg, a on twierdził, że w zupełności wystarczy wpół, wtedy nie trzeba przypinać klamerek. Mówie mu, że pranie powieszone wpół dłużej schnie i zonka miała rację. On na to "nie miała... przecież jak powieszę wpół, to ściekająca woda bedzie miała połowę krótszą drogę, zdodnie z zasadami grawitacji. Podaj mi choc jeden powód na to, że nie mam racji". Ja mu na to... prosze bardzo, woda z odwirowanego prania juz nie ścieka i nie kapie, bo ma za mało wilgoci, a w wiekszości paruje. Wieszając pranie wpół o połowe zmniejszasz powierzchnie parowania". On pomyslał, powiedział, że to sie trzyma kupy i pewnie zonka juz nie kłóci sie z nim o system wieszania prania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nicniewarta..
haha i to jest mężczyzna ! Potrafi przyznać rację kobiecie, a nie głupioupierać się przy swoim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxym, podaj kilka dowodów na swoja idealnośc, bo nie mam jak potwierdzic ani zaprzeczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nicniewarta..
mój kogut wieszałby na cztery złożone, zeby tylko na jego wyszło (były ufff) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obowiazki mozna podzielic,ale trzeba sie dogadac.normalnemu mezczyznie nie straszne pranie,gotowanie,sprzatanie i robienie zakupow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wieszam prania wpół , i jeszcze odwracam na lewą stronę od czasu kiedy na t-shirtach powieszonych wpół na słońcu pośrodku zrobiła sie pręga...kiepskie barwienie , ale teraz wole nie ryzykować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nicniewarta..
a sznureczki szmatką przecierasz ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nicniewarta..
bo ja się muszę przyznać, że wieszałam na nieprzetartym sznurku do momentu gdy pod biustem na koszulce mialam linię o nieciekawym zabarwieniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha, no proszę... a nie mówiłam, że wszystko się zmienia? Za 20 lat mąz mojej córki nie dopuści do pralki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nicniewarta..
ok :) jak będziesz wieszał, to wytrzyj wilgotną i zobacz w jakim środowisku mieszkasz :D może akurat nie masz potrzeby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nicniewarta..
za 20 lat mężczyźni wyginą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj w drodze do pracy zdałam sobie sprawe z tego, że to nie baby za kółkiem mnie najbardziej denerwuja, ale faceci... jak jadą sami, to jeszcze znośnie, starają się ruszyc na skrzyzowaniu w przyzwoitym czasie, ale jak maja kogos u boku, to ja już nerwicy dostaje, bo zanim toto sie kapnie, że zielone, to 3 auta by przejechały. Dajcie mi auto z silnikiem dwa litry, a bede bogiem, choć w sumie nawet z 1,4 mamałygi łykam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foxy to Ty zasuwaj do pracy z buta tak jak ja od początku wakacji;)3,5 kilosa w jedna strone , to jak juz dotrę do pracy to nie mam siły by kogokolwiek opierdzielać;)a jak mi sie swiatopogląd poprawia szczególnie w centrum mego miasta przez które przechodze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Adaaaa :)\ No dobra, to nie jest wrażenie, troszke pyskata jestem. A kilkanascie kilosów do pracy nie chce mi sie pokonywac perpedesem. Odkąd jestem zmotoryzowana mam okazje sie przekonac, że nie tylko baby na drodze to pisdy, mężczyźni to też cielepy, obiektywnie oceniająć :) I to nie tylko dziadki w daewoo, młodzi z pasażerką bywaja także zawalidrogami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nicniewarta..
za dużo korzystamy z takich środków lok. jak auto to prawda ... A potem się dziwimy, że pupa rośnie :( No a gdzie te kalorie mamy zbić, jak praktycznie w kapciach do sklepu mozemy i jest to jeden sklep, bo wszystko w nim dostać można :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nicniewarta..
a ja niestety mam inne obserwacje :( i tu muszę powiedzieć (też jestem kobieta) , że prawie nigdy się nie mylę jak jadę za "dziwnie" jadącym autem, że użytkowniczką jest kobietka albo starszy pan :) Niestety mężczyźni jeżdżą mądrzej a my kobiety przepisowo :) Nie mówię o piratach drogowych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foxy:) Pustawo u mnie na temacie,to sobie po innych skacze :classic_cool: Uziemiona jestem:O mam gipsowego bucika na nodze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×