Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość staraczka .......:)

Żel dla starajacych się Conceive Plus

Polecane posty

Gość gość
Mi również pomógł conceive. Oprócz tego wyznaczałam sobie jeszcze dni płodne mikroskopem owulacyjnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla wszystkich wypowiadających się! ten żel stosuje się przede wszystkim żeby zastąpić braki w śluzie płodnym. przepisał mi go lekarz gdy długo starałam się o dziecko. w dni płodne miałam mało śluzu przenikliwego co było widać nawet na usg. myślę że ten preparat ma mało wspólnego z "dokarmianiem" plemników. to dla nich taka ślizgawka jak dla sanek;) żeby miały szanse dostać się do jajeczka gdy kobieta ma za mało śluzu. jak ktoś nie ma problemów ze śluzem to faktycznie kupowanie żelu to strata pieniędzy. ale są Panie którym się przyda. pozdrawiam. ellaewella

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona_lu
Nie jestem biologiem ani ginekologiem, ale mnie Conceive pomógł- a w każdym razie zaszłam w drugą ciążę właśnie w tym cyklu, w którym go użyliśmy. Więc jak dla mnie to on działa. Zdecydowałam się na niego, bo śluzu miałam mało, więc dodatkowo używając go zrobiłam przyjemność sobie i mężowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez zaszlam w ciaze z żelem ale czy to jego zasługa tego nie wie nikt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaszlam w pierwszym cyklu z tym żelem i jednocześnie Castagnusem, więc nie wiem, co bardziej pomogło ;) Oczywiście współżycie w dni płodne było. Na pewno spróbować nie zaszkodzi. Ja miałam bardzo skąpy śluz oraz podejrzewałam podwyższoną prolaktynę przez duży stres w pracy. No i już leci mi czwarty msc ciąży-wszystko w porządku z dzieckiem jak na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widze,ze duzo pozytywnych opinii,chyba sie skusze:-)piszcie opinie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam absolutnie nie pomógł, pojawiła się też u mnie infekcja. :-( Nie wiem czy bezpośrednią przyczyną był żel, ale niestety nie mam dobrych wspomnień z tym preparatem. I cena też dosyć wysoka, u nas ok. 100zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strasznie drogi..juz sama nie wiem co myslec o nim:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaMiaMa
Witam! Staramy się już 4 lata. Udało się zajść w ciążę po 2 latach, ale ciąża obumarła. Po kolejnych 2 latach bezowocnych starań postanowiłam kupić żel CONCEIVE PLUS. Udało się za pierwszym razem. Ale niestety nie utrzymałam ciąży....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypróbowałam Conceive Plus i PreSeed. Jak na razie bez efektów 3 cykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam do oddania opakowanie żelu conceive plus, są to 3 porcje po 4 gramy wraz z aplikatorem ( całe opakowanie). Data ważności do maja 2016. Jestem już w ciąży a nie chcę żeby się zmarnował. Więcej info na mail justynamaliszewska@gmail.com. Odbiór Warszawa Wola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati riud
Cześć dziewczyny. Staraliśmy się o 2 dziecko od września i nic się nie działo.... nawet zaczełam robić badania by sprawdzić czy wszystko ok...w przychodni natknęłam się na ulotkę o żelu Conceive Plus...kupiłam w lutym zastosowałam 1 raz i zaszłam w ciążę...Może to zbieg okoliczności może okazał się pomocniy...polecam na pewno nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maks86
po kilkunastu miesiącach starania po pierwszym użyciu żelu żonie udało się zajśc w ciąże... może przypadek a może jednak nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poprosze o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uzywa ktos tego zelu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Ja zaczelam uzywac w tym cyklu wiec na efekty musze jeszcze zaczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez uzywalam w 1 cyklu za kilka dni dam.znac 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekam na informację i trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze jak ktos ma slabe plemniki to moze pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, dajcie znać czy żel Wam pomógł. Zastanawiam się nad jego zakupem... 6 miesięcy starań bez efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SmutnaX
Zaszłam za pomocą tego żelu (w 2 cyklu z żelem), a ogólnie był to mój 19 cs. Wiec trochę czasu minęło. Niestety moje szczęście nie trwało długo... w 8 tyg. poroniłam ;( zastanawiam się czy przypadkiem, ten żel właśnie (nie podtrzymał sztucznie plemników) i doszło do obumarcia ciąży;( ponieważ tyle czasu starań i nic, a tu nagle z żelem zaszłam - Ok jest plus bo zaszłam, ale teraz po tych przykrych wydarzeniach właśnie zastanawiam się czy przypadkiem to nie było powodem straty :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marinej

jeszcze kilka miesięcy temu szukałam opinii na temat tego zelu a teraz sama chce się podzielić swoja. kilka miesięcy temu postanowiliśmy starac się o dziecko. Przy stosunku towarzyszył mi lekki ból z racji tego, ze jestem tam trochę ciasna i z tego powodu nigdy nie potrafiłam sie do końca zrelaksowac. stosowaliśmy lubrykant durexa który pomagał i bolu raczej nie było, ale przeczytałam, ze ten zel ma działanie plemnikobójcze, wiec prxy staraniu o dziecko oczywiście go odstawiliśmy. Jak wiadomo stres i bol nie pomaga w zajściu w ciaze wiec szukałam innego lubrykantu bezpiecznego w trakcie staran. tak trafiliśmy na conceive plus, stosowaliśmy go przy każdym stosunku. Zaszłam w ciaze w drugim cyklu, przy pierwszych staraniach się nie udało. Dzis jestem mama prawie dwu miesięcznego synka. Dodam, ze uzywalismy tego zelu przez cała ciaze i jest bezpieczny, czy pomógł przy staraniach - nie wiem, na pewno spełnia swoja funkcje i nawilza. Dziewczyny wszyscy mówia, żeby się nie stresować przy staraniach, ale wiadomo jak się nie udaje to każdy się stresuje, mi tez towarzyszył stres, ale starałam się maksymalnie zrelaksować w trakcie stosunku i myslec o przyjemności z tego płynącej a nie tylko o tym, ze robimy to żeby zajść w ciaze. Także pamiętajcie jak najmniej stresów i w końcu na pewno się uda, czasem dopiero za 3, 4 czy X razie ale się uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jest świetny.  W połączeniu z inofolikiem w dwa miesiące byłam w ciazy. A staraliśmy się już 9. Polecam.

Teraz staram się o drugie i też z tego korzystamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jupi

Nam też mógł pomóc. Staraliśmy się bezskutecznie od 7 mcy. Śluz miałam zawsze dobry, mąż wyniki też ok a nie udawało się. W ostanim cyklu zastosowałam pierwszy raz ten żel i się udało. Albo mieliśmy szczęście albo żel działa i pomaga czasem. 

No i sex fajniejszy. 

Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SaramySię

A jakieś opinie na temat Fertilsafe Plus? Podobno to zamiennik Conceive Plus...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SaramySię

A jakieś opinie na temat Fertilsafe Plus? Podobno to zamiennik Conceive Plus...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka kobietki, 

Korzystałam z tego żelu Coneceive Plus, kupiłam kiedyś w aptece i teraz natrafiłam na ten wątek.  Korzystaliśmy z tego żelu kilka razy i rzeczywiście udało nam się zajść w ciąże. Działa on na zasadzie lubrykantu i trochę jako przeciwieństwo pianki plemnikobójczej, bo on tworzy środowisko przyjazne plemnikom, podobno wspomaga ich żywotność. Nam rzeczywiście pomógł i udało się zajść. Myśle, że warto spróbować, plus korzystanie z niego jest naprawdę przyjemne, świetnie nawilża 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kochane!!!

Też korzystałam z tego żelu conceive plus. Kupiłam go z polecenia dobrej  znajomej i szczęśliwie udało nam się i obecnie jestem w ciąży. Żel działa jak lubrykant i jest bardzo przyjemny w użytkowaniu, daje bardzo fajne nawilżenie. Na pewno przy staraniach o dziecko warto się w miarę  możliwości nie stresować i też korzystać ze "wspomagaczy" jak właśnie takie żele czy branie kwasu foliowego. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć!
Reprezentuję portal o zdrowiu MedMe.pl, który aktualnie dociera do ponad 2,5 mln czytelników miesięcznie. Naszą misją jest przekazywanie wiedzy z zakresu medycznego, ale i też edukowanie internautów w tej tematyce.
Wykorzystując wysokie zasięgi naszego portalu, chcemy dotrzeć do jak najszerszego grona osób, które borykają się z trudnościami przy zajściu w ciążę lub mają jakiekolwiek obawy związane z macierzyństwem i są zainteresowane pogłębieniem tematu.
Chcemy skupić się przede wszystkim na aspekcie płodności, niosąc pomoc i wsparcie osobom, które tego potrzebują. Jednak by móc uzyskać zamierzony efekt, potrzebujemy Twojej pomocy.
Bardzo chcielibyśmy poznać Twoją historię związaną z drogą jaką przeszłaś, by zobaczyć dwie kreski na teście.
Bazując na Twoich doświadczeniach pokażemy innym, którzy borykają się z podobnym problemem, że warto walczyć.
Będzie nam niesamowicie miło jeśli skontaktujesz się z nami w mailowo pod adresem: redakcja@medme.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przy staraniu o dziecko też korzystałam tego żelu conceive plus i udało nam się zajść w ciąże. Nie staraliśmy się jakoś długo bo chyba z pół roku. Także napewno też dobry moment w życiu po prostu był i szczęśliwie się udało dosyc szybko. Brałam też DHA, ale nie miałam nigdy problemów zdrowotnych. Warto skorzystać z tego co dostępne przy staraniach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×