Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak na odchodne napiszę

Zdołował mnie ten dział dla 30-latków

Polecane posty

Gość tak na odchodne napiszę

Kiedy miałam dwadzieścia kilka lat to przesiadywałam na dziale "Życie uczuciowe" i było ok. Potem latka leciały, ja wyszłam za mąż i dobiegłam do 30-stki i czułam że wyrosłam z tamtego działu i z problemów typu "mój chłopak mnie olewa co robić". Przeniosłam się tutaj na dział dla 30-latków bo pomyślałam sobie że tu wreszcie można porozmawiać z dojrzałymi ludźmi, bo nawet w tytule działu pisze w nawiasie (życie dojrzałe). A tu wchodzę, patrzę i co widzę. Sama tylko topiki o zdradach, kryzysach, romansach, kochankach, utrzymankach.. A myślałam że wiek idzie w parze z rozumem :O Szczerze ? To już tam w tym dziale życie uczuciowe są młodsi a normalniejsi ludzie i nie mają tyle nasrane w głowie co tutaj. To tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro wszyscy debile:classic_cool: to moze sama zapodasz na tyle ciekawy temat by poruszył tym działem?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan po 40...
mlodzi ludzie nie sa jeszcze na tyle zepsuci przez szmal i zdolowani przez "dojrzale spoleczenstwo" ....ale na nich tez przyjdzie kolej i beda tutaj z nami probowac chociaz na chwile byc soba i ; nie klamac nie oszukiwac nie usmiechac sie sztucznie jak clown nie oszukiwac wszystkich dookola ze sa szczesliwi nie wlazic w dupe idiotom na stolkach nie ukrywac swoich pogladow i duzo innych rzeczy, ktore na codzien w zyciu sa niemozliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta po 30 a co....
Widocznie tylko takie tematy cię interesują. Ja tu widzę dużo innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzieśkiedyś ktoś
i tematów jest wiele i ludzie są różni , tak jak w zyciu a ze ty wrzucasz wszystkich do jednego worka to tylko nie najlepiej świadczy o tobie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do odchodzącej
poza tym że prowokujesz;),to polecam Ci dział erotyczny tam będziesz miała młodych i dojrzałych zarazem :P,na pewno tam Ci będzie lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×