Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wojtek00000o

Moja dziewczyna mnie zdradziła.Teraz jest w ciąży niewiadomo zkim

Polecane posty

Gość wojtek00000o
usg tego nie okreslilo lekarz nie mogl powiedziec ktory tydzien 3-4 czyli akurat sie tak wstrzelila ze ni chuj nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała czarna kawka 22
Jakbyś napisał kiedy miała ostatni okres a kiedy powinien być następny i jeszcze jaki jest wynik beta hcg-i z którego dnia jest to hcg(robi sie to badanie na początku) to bym pomogła.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtek00000o
a zreszta chozi o ten caly syf bo spojrzcie... kochamy sie. ona zdradza, bo jestesmy pokluceni, ma dosc itp powinna odejsc prawda? jak miala czelnosc kurwa wrocic i normlanie mi spojrzec w oczy? jak kiedys sie tak wypierala ze nigdy tego nie zorbi. a doszlo do tego jak pierwszy raz gdzies poszla bezemnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtek00000o
a wjebala mnie w ten syf bezswiadomosci pewnie ale jak mogla mi patrzec w oczy po zdradzie. przeciez ja to bym nie mogl tak. odrazu bymsie przyznal i czekal na wybaczenie albo na slowo zegnaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała czarna kawka 22
Chyba że nie robiła tego padania....Np. Jeśli ma cykle 28 dniowe np. 1 lipca był okres. 14 lipca była owulacja Czyli dni płodne 11/12-15. 28 powinien być następny okres. Albo jeśli ma cykle 35 dniowe to 1 lipca miala okres to owulacja była 20/21 dnia cyklu a następny okres powinien być 4 sierpnia. Liczysz tak : Długość cyklu np. 33 - 14 dni= data owulacji Dni płodne to 2 dni przed dniem owulacji i jeden dzień po owulacji. Czyli 33-14=19 dni płodne to 17,18,19,20 dnia cyklu. Mam nadzieje że troche pomogłam. Jakbyś mial beta hcg wynik to mozna na jego odstawie przybliżyć tydzień ciąży(na kartce są charakterystyczne wartości dla kazdego tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała czarna kawka 22
Dodam ze staram sie o dziecko już rok prawie a taka kurwa moze sobie zajść z jakims w sumie obcym fagasem :( szkoda mi ciebie autorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmelowa 1111
Akurat co do jej miłości to bym nie była taka pewna. Jak sie kogoś kocha to sie nie idzie puszczać na boku z prawie obcym kolesiem nawet jak sie ma "ciche dni". Wróciła bo tak jej wygodnie, a teraz jak ma problem to za pewne oczekuje od Ciebie, że będziesz przy niej i jej pomożesz. Ona ma tą świadomość, że ty ja kochasz i na to Cie będzie zawsze nabierać. Sama nie wiem co należy zrobić w takiej sytuacji, bo niby powinieneś uciekać od niej gdzie pieprz rośnie, ale z drugiej strony jest dziecko, które w jakimś tam procencie może być twoje. A jezeli teraz zerwiecie ze sobą kontakt to trudno bedzie później odbudować już jakiekolwiek uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtek00000o
ja to nie wiem co mam robic. dzis juz dajemy za wygrana i obwieszczamy to swoim rodzicom i pewnie pofatugujemy sie do tego skurwola ktorego pewnie zajebie jak bede mial okazje, zeby jego rodzicow tez poinformowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dissolved girl
"Akurat co do jej miłości to bym nie była taka pewna. Jak sie kogoś kocha to sie nie idzie puszczać na boku z prawie obcym kolesiem nawet jak sie ma "ciche dni"" DOKŁADNIE TAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to nie wiem nad czym ty się zastanawiasz. Zostaw ją z tą ciążą. Najwyżej potem zrobisz testy jak urodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtek00000o
karmelowa wlasnie o to chodzi. ze jak moje dziecko to ja wole je wychowywac i cieszyc sie z niego kazdym dniem. nie chc eplacic alimentow. ona moze teraz ma problem i chce wykorzystywac to ze ja ja kocham i moge duzo. ale ona juz wie ze jak bedziemy razem to po tym wszystkim musi sie mnie bezgranicznie sluchac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dissolved girl
Obwieszczacie to rodzicom? Jej zdradę też? A koleś, z którym to zrobiła jest skurwielem...? A ona to niby kim :o co on winien, on sobie skorzystał i tyle. Przecież jej kurva nie zgwałcił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtek00000o
oczywiscie zdrade tez i wszystko pokolei. on sobie skorzystal ok! ale co mam go kurwa lubic? nie jestes troche zbyt kurwa szlachetna?? suka nie da to pies nie wezmie ok! ale w zwiazki sie nie wpierdala! wiec to sprawa honoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmelowa 1111
Dobrze, ze chociaż z was dwojga ty jesteś odpowiedzialny. To dobrze, że chcesz zajać sie tym dzieckiem, tylko co bedzie z wami. Bedziesz potrafił zapomniec jej to, że skoczyła w bok? bo takie wypominanie sobie całe życie nie ma sensu. A upilnować jej przez cały dzien nie dasz rady, zrobi co bedzie chciała. Mam tylko nadzieje, że ta niepewnosć którą czuje teraz da jej nauczke na reszte życia i zrozumie, że nikt jej nie da takiej miłosci jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dissolved girl
O honorze to lepiej porozmawiaj ze swoją laską :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtek00000o
mowila mu ze jest wolna. ale problem polega na tym ze ja bylem pod jego domem tego dnia i mowilem mu zeby opna zeszla, a on do mnie zebym sobie darowal wiec kurwa?! o chuj tu chodzi. koles ma napewno wpierdol nie odpuszcze. wpierdol to minimalnie w sumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dissolved girl
Kurva, tak to już jest, że jeśli laska jest chętna to i chętny znajdzie bez żadnych problemów. Więc prowodyrem tego puszczenia się była Twoja dziewczyna, a koleś po prostu się akurat nawinął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek ale ty głupi jesteś no masakra. Może ona mu naopowiadała że ją nachodzisz itp ? Jesteś chłopcze taki zagubiony. Głupot narobisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtek00000o
i on i ona jest winna. oboje poniosa za to konsekwencje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile macie lat? Z ciekawości pytam...?? CO do dziewczyny to zachowała się poniżej zera i tak naprawdę ciężko coś doradzić. SZkoda tylko Ciebie i nienarodzonego dziecka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmelowa 1111
To ty po nia pojechałes, kazałes jej wyjsć od niego a ona bez żadnych oporów widząc to postanowiła zostac i sie z nim puścić ! no nie wierze ! Szczerze to ona nie jest warta jakiejkolwiek pomocy od Ciebie. Zdradziła cie z premedytacją. Ona teraz powinna na kolanach błagać cie o wybaczenie żebys wg. chciał z nia gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtek00000o
demorator. bym bardzo chcial cie posluchac. twoje krotkie wypowiedzi sa typowe dla faceta. ja powinienem nigdy juz do niej sie nie odezwac wiem... wiem wszystko. w pewnym momencie sie mowi spierdalaj i koniec. proste. i tak by bylo na 100% bym plakal 2 lata 3, 10 ale zdrady sie nie wybacza. natomiast glownym problem jes dziecko moje albo bachor tego typa. dlatego mam mega rozterke i pytam sie w internecie na anonimowym forum ja jebie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtek00000o
owszem z premedytacja. + te klamastwa i dopiero jak byla przyparta do muru to sie przyznala wiem. ALE KURWA LUDZIE LUDZISKA STOLKI STOLECZKI! tu chodzi o to ze ona jest w piepszonej ciazy. rozumiecie to? przeciez bym sie nie pytal gdyby to bylaby zwykla zdrada. nie jestem ckliwy ani pizda. chodzi o to ze mozna sobie zjebac zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×