Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wojtek00000o

Moja dziewczyna mnie zdradziła.Teraz jest w ciąży niewiadomo zkim

Polecane posty

No to wszystko przed Wami:) Może się uda Wam zrobić te badania już w ciąży. Podoba mii się Twoja postawa, że tak bardzo chcesz być ojcem dla swojego dziecka (mimo wieku). Przeważnie faceci myślą o wolności i byciu jak najmniej zależnym od dziewczyny,rodziny aa już nie wspomnę o dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adinnaaaa
po twoich wypowiedziach widze, ze ty i tak czy owak z nia bedziesz. wiem jak to jest z uczuciami, chociazby kazdy ci mowil co innego ty i tak zrobisz swoje. dopiero po jakims czasie gdy emocje opadna, uczucie ostygnie bedziesz mogl na zimno spojrzec na ta sprawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adinnaaaa
moim zdaniem chlopak jest za dobry i zasluguje na lepsze dziewczyne, no ale stalo sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtek00000o
wszystko polega na tym ze zalezy mi na tej kobiecie i na moim dziecku. teraz aby byc razem jedyna opcja jest to ze dziecko jest moje. oczywiscie bez pomocy rodzicow nie da rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adinnaaaa
na razie sie uspokoj i nic jej nie obiecuj. te badanie i tak mozna bedzie wykonac dopiero za kilkanascie tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adinnaaaa
Amniopunkcję Badanie amniopunkcji wykonuje się w 13-19 tygodniu ciąży. Przy pomocy ultrasonografu ustala się położenie dziecka, a następnie igłą nakłuwa się pęcherz płodowy i strzykawką pobiera się płyn owodniowy. W pobranym płynie znajdują się komórki płodu pochodzące z owodni, ze skóry, układu moczowo-płciowego i pokarmowego. Na specjalnej sztucznej pożywce zakłada się ich hodowlę in vitro, a po ich namnożeniu wykonuje się badanie zestawu chromosomów dziecka, czyli określa jego kariotyp. Amniopunkcja jest obarczona najmniejszym odsetkiem powikłań spośród badań inwazyjnych i ryzyko utraty ciąży wskutek amniopunkcji wynosi ok. 0,5-1% Na wynik badania cytogenetycznego z amniopunkcji czeka się ok. 10-30 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtek00000o
nie zamierzam zostac samotnym ojce... kurwa zbyt pojebane. przeciez nie bede sie tym samym odplacal bo sam sie zepsuje i stane sie zgorzknialy. kurwa sytuacja zjebana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adinnaaaa
poj****bane to bedziesz mial zycie z nia. za kazdym razem gdy sie spozni albo nie bedziesz mogl sie do niej dodzwonic bedziesz mial tylko jedna mysl w glowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adinnaaaa
najmadrzejszym rozwiazaniem byloby przeczekania. nawet jak dziecko okaze sie twoje nie podejmuj zadnych krokow. obserwuj ja, jesli faktycznie bedzie chciala sie zminiec wtedy pomysl o wspolnej przyszlosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jA Ci autorze cos powiem
Moj eks (taka szczeniacka "miłość" trzymanie się za rączki i tyle) po tym jak z nim zerwałam zaczął się spotykać z moją koleżanką (ja i ex zostaliśmy dobrymi kumplami), w końcu on i ta koleżanka sobie wpadli, jeszcze jak ona była w ciąży to puszczała się z kim popadnie, on się dowiedział, po narodzinach dziecka zrobili badania, okazało się że dziecko jego a on mądry człowiek podał ją do sądu i wygrał sprawę do opieki nad dzieckiem, teraz ta dziwka płaci alimenty na dziecko, on dziecko ma ze sobą i jest cudownym ojcem i szczęśliwy bo spotkał w koncu dziewczynę która się nie kurwi tak jak ta koleżanka moja ze szkoly. Do tej pory utrzymuje z nim kontakt a najlepsze ze matka dziecka ma dziecko w dupie, jedynie co to placi alimenty, w miedzy czasie zrobiła sobie trójkę dzieci a ma 23 lata :o I na Twoim miejscu zrobiłabym tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jA Ci autorze cos powiem
no jak dalej chcesz być rogaczem to Twoj wybor. Skoro panna dala dupy pierwszemu lepszemu po byle kłótni z Toba to dobrze o niej nie świadczy :o zebys pozniej nie zalowal jak znowu z brzuchem przyjdzie i powie ze nie wie czyje to dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtek00000o
ehhhhhh. ciezko ciezko... trzeba przyslec wszystko. macie racje ona nie ma szacunku do siebie. niby zaluje. niby nie zrobi tego juz nugdy. niby tak niby nie. czsami mam ochote zeby sie okazalo ze to nie moje dziecko,a wtedy bym sie zasmial jej w twarz i odszedl nieszczesliwy ale wolny od problemu z drugiej strony zbyt duzo nas laczylo... tylko szkoda ze sie rozjebalo przez nia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adinnaaaa
zaluje bo strach ja oblecial. jeszcze jestes mlody i tylko wydaje ci sie ze "az" tyle was laczylo. serce czesto jest slepe i nie slucha rozumu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtek00000o
Matka proponuje zeby usunac. i tak bedzie pewnie lepeij. zdrady swojej corki nie skomentowala, bo bardziej martwi jej stan a nie wybryki. i to jest logiczne dziekuje za wasze wypowiedzi i pomoc. temat zakonczony trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usunalbys wlasne dziecko? bo przeciez minimalnie taka opcja jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ByłyAgaty
a Moja dziewczyna mnie raczej zdradza... wnosze tak .. bo nie chce chodzić sama do sklepu. jakie u Was sa powody zdrady u Bab ? Kolega mi powiedział kiedyś ... babe to w******* i zabić :) Czołem Panowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też uważam, że rytuał miłosny byłby tutaj dobry, jednak nie przepłacaj, wykonanie go samemu jest praktycznie równie skuteczne, przynajmniej w moim przypadku tak było. Wystarczy postępować zgodnie z regułkami z książki Marii Bucardi "Magia miłosna" https://mariabucardi.pl/pl/p/MAGIA-milosna-rytualy-i-zaklecia-milosne%2C-przepisy%2C-mikstury-by-znalezc-lub-odzyskac-milosc-najlepsza-ksiazka-Marii-Bucardi-BESTSELLER/103

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co sie okazalo? kto byl ojcem, co zrobiles?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ułożyłem sobie życie na nowo z nową kobietą, która niedawno urodziła dwie córeczki bliźniaczki. Moja sytuacja się ustabilizowała, zarówno zawodowa jak i rodzinna. Jestem szczęśliwy z nową kobietą, bardzo ją kocham, chcę się z nią ożenić. Tamta to była pomyłka, dawno zamknięty rozdział w moim życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwierz jej ona cię naprawdę kocha czy ty tego nie widzisz z tej miłości nawet cię zdradziła ja bym jej uwierzył. Wychowasz nie swoje dzieci i będzie super naprawdę myślę że tacy idioci jak ty są tylko tego warci. Naiwny k***ssssssssssssssssss!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem rogaczem, który zgodził się na nie swoje dziecko. Dodatkowo zajmuję się tym dzieckiem, a moja dziewczyna w tym czasie chodzi na spotkania z różnymi kolesiami, którzy ją pieprzą. Zgadzam się na to wszystko bo lubię rogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×