Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gupiabardzo

kolega z pracy...zakochana

Polecane posty

Gość no dobra ale jak masz
zamiar otworzyć te drzwi ? piszesz, że nie jest tobą zainteresowany, to w takim razie co chcesz zrobić ?? powiesz mu, że go kochasz ? zaczniesz go jawnie podrywać ? zaproponujesz seks ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gupiabardzo
wszyscy wiedzą że kobiety mają swoje sposoby i da się, bez prostackiego nie wiem rozbierania się na biurku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirasolka
no to jest dobry pomysł ,zebyś powiedziała to jego narzeczonej. Skoro jesteś taka odważna ,żeby rozwalać zwiazek( i na tyle pewna siebie) to badź na tyle odważna ,żeby jej to powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gupiabardzo
Można robić niemal cokolwiek. BYć jak najwiecej w jego zyciu, pisac, dzwonic. Na poczatku spokojnie. Po jakims czasie mozna sie gdzies umowic. Jeden, drugi raz. Pozniej zaprosic go do siebie pod jakims pretekstem . Co do narzeczonej postepowac spokojnie i metodycznie, stopniowo odsuwajac ja od niego, wykorzystywac klotnie, pocieszac go. Albo po prostu zrobic z niej wariatke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baaaaaaardzo wątpliwe żeby
facet ryzykował utrate kobiety, która kocha i dziecka, dla przygody z jakąś desperatką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirasolka
11:28 [zgłoś do usunięcia] no dobra ale jak masz zamiar otworzyć te drzwi ? piszesz, że nie jest tobą zainteresowany, to w takim razie co chcesz zrobić ?? powiesz mu, że go kochasz ? zaczniesz go jawnie podrywać ? zaproponujesz seks ? No chyba właśnie tylko seks może mu zaoferować bo raczej inaczej go nie oderwie od tamtej kobiety:) A facet, jak to facet na to może polecieć ( pod warunkiem ,że uważa ,że warto:) ) A potem oczywiście zostawi autorke... tzn zostawi- raczej nie można zostawić kogos z kim się nie jest. Potraktuje ja jak gumową lalkę i na tym koniec i wizja pięknej miłosci aż po grób pryśnie... Oj autorko, takie akcje to tylko w filmach...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gupiabardzo
czytaj uważnie, nie seks, ale są sposoby, żeby odsunąć faceta od rozwrzeszczanej i zapewne zaniedbanej mamuśki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirasolka
11:33 [zgłoś do usunięcia] gupiabardzo Noo i można jeszcze dostać w ryj od wkurwionej narzeczonej:) Oni mają dziecko! zdzira z ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirasolka
błagam cię, jak jesteś taka fantastyczna to nie stać cię na tożeby sobie znaleźć własnego faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gupiabardzo
nie uważam sie za fantastyczna, gdzie tak napisalam? wybieramy to co chcemy i to nie czyni mnie złodziejem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirasolka
wiesz, ja byłąm w podobnej sytuacji, tyle że ja byłam w ciąży jeszcze. Slub już miał być niedługo. I koło mojego faceta zaczęła się kręcic taka jedna właśnie. Baaardzo szybko sie o tym dowiedziałąm. I nie musiał mi nikt nic donosić. I było wstydu co nie miara. Także się zastanów dwa razy, bo jak on ją tak strasznie kocha ,że swiata nie widzi poza nią to nawet sie nie obejrzysz jak będziesz musiała kanałam chodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirasolka
No to właśnie skoro on już wybrał , to się nie ośmieszaj i daj spokój. ON WYBRAŁ- biorą ślub, ty jesteś samotna i między samotnymi wybieraj a nie zmuszaj kogoś z ułożonym życiem do zmiany decyzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gupiabardzo
ona się nie dowie, bo nie mamy żadnych wspolnych znajomych, mam tę przewagę nad nią, że spędzam z nim 9h sam na sam podczas gdy ona zmienia pieluchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gupiabardzo
nie mam zamiaru nikogo zmuszać, brać siła ani porywać, ale dlaczego mam nie próbować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirasolka
No skoro ty piszesz ,że na pewno jak mamuśka to rozwrzeszczana i zaniedbana to znaczy że masz się za bóstwo jakies. Ja znam kobiety, które mając dzieci wyglądają tak ,że niejedna nastolatka mogłaby pozazdrościć a faceci oglądają się za nimi , mimo,ze idą z wózkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gupiabardzo
nie mam się za bóstwo, znam swoje atuty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gupiabardzo
i wiem gdzie mogę mieć przewagę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirasolka
widzisz ,my z mężem też nie mamy jakichś wspólnych znajomych w naszych miejscach pracy- tzn,. ja aktualnie miejsce pracy mam w domu:) A się dowiedziałą. I zanim się rozwinęło cokolwiek już było po sprawie:) Każda kochająca i spostrzegawcza kobieta jest po prostu w stanie zauważyć ,że coś się kręci. Ja się po prostu zapytałam wprost- co to za jedna i czego kurwa chce. Tak się przeraził ,że wszystko wyśpiewał:) Na szczęscie ona dopiero zaczynała swój podbój, więc wszystko zostało zduszone w zarodku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirasolka
no gdzie niby? Że dziecka nie masz? Czy co? Podziel się z nami, chyba że nie ma czym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xco+++
jak możesz wiedzieć gdzie masz przewagę skoro nie widziałaś tej dziewczyny? Nie znasz jej. Myślisz może, że zachwycasz pieknymi włosami - może ona ma piekniejsze? Myslisz, ze jesteś inteligentna (heheh) może ona jest mistrzynią Polski w szachach itd itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gupiabardzo
Co do narzeczonej postepowac spokojnie i metodycznie, stopniowo odsuwajac ja od niego, wykorzystywac klotnie, pocieszac go. Albo po prostu zrobic z niej wariatke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirasolka
twój nick jest wprost proporcjonalny to stanu twojego umysłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gupiabardzo
ale nie ma znaczenia czy jest ładna czy nie, widziałam ją - jest bardzo ładna, ale np płaska i chuda, ale nie rozumiem co to ma do rzeczy. Nie chdzi w życiu tylko o wygląd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirasolka
No to powiedz nam w końcu jaką ty masz przewagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xco+++
może on lubi płaskie i chude? Pewnie, że nie chodzi tylko o wygląd - dlatego napisałam, że pewnie jest superinteligentna (tutaj napewno bije Cie na głowę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirasolka
anilewee89- ona z tych co tego nie kumają. Ona myśli tylko sobie, chce siebie uszczęsliwić niszcząc życie komuś innemu, jemu też. I sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfffhhhh
Jeśli on ma Cię w dupie to daj se spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nooo tym razem
doskonała prowokacja. Ostatnie były do bani, ta trzyma w napięciu. 9/10. Brawo, tylko nie obniż poziomu i nie zacznij przesadzać, jak ostatnio, bo się sypnie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shuma
a ja wam powiem, przerażają mnei takie kobiety, bo każdy jest do zbajerowania, i rzeczywiście da się odsunąć nawet od ukochanej osoby, jeśli ktoś jest wystarczająco metodyczny i inteligentny i zdesperowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×