Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość na rowerze byl

Facet przyjechał wczoraj na randke ROWEREM

Polecane posty

Gość kaka_demona_____.
Jak juz byliscie w tej restauracji to trza bylo mu wentylki po wykrecac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LubiącaGościPo30
kakademona racja:D!!!!!!hahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hytujnm
Jak mialam 18 lat to na randce chlopak zaproponowal zebysmy sobie "pojezdzili trolejbusem" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fannyhany
ty wyzej zbastuj moze z tymi wykrzyknikami co? jebnac mozna od tego:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LubiącaGościPo30
sram morda i obciagam rumunskim zaropiałym alfonsom ich wielkie obsrane pytongi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hytujnm
Z Gdyni. Sopot ma koncowke linii gdynskiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty wyzej zbastuj moze z tymi wykrzyknikami co?" LubiącaGości ewidentnie ma problemy emocjonalne :) stad tyle wykrzykników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety ja dzis
powiem i ja..... "nie ma nic złego w tym że facet przyjechał na rowerze ....jedyne do czego można by się przyczepić to to że nie powinien na nim jechać w momencie jak szłaś obok niego a go prowadzić " STO PROCENT RACJI MA "powiem i ja...." :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LubiącaGościPo30
hahahah,świetnt podszyw z tymi pytongami:D,a problemów nie mam tylko świetny dziś humor,hahahahahah:D,zapewniam Was,że problemów to ja nie mam i facet na rowerze na randkę to porażka życia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka_demona_____.
trza bylo mu kija w szprychy wsadzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anakkkka
facet musi miec samochod, ja bym takiego pogoniła. Dziecko czym do lekarza zawiezie?w koszyku? Do sklepu po zakupy tez bedziemy jechac? Do tesciowej, znajomych z dzieckiem? Do koscioła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmita_na_swoj_nick
A same sobie zaróbcie na samochód, to będziecie do kościoła i do mamusi jeździć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tupinamba
nie oceniajcie facetow po brykach -bo milioner moze jezdizc rzęchem, pare lat temu czytalam ze pan I. Kamprad-załozyciel Ikei jezdzi 17 letnim volvo , mieszka w szeregowym domu, po prostu człowiek z klasą -co nie potrzebuje szpanowac porsze czy innym lamborgini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anakkkka, a czym teraz jezdzisz po zakupy? Slyszalas o czyms takim jak taksowka? pogotowie? Poza tym od kiedy posiadanie samochodu oznacza, ze nie mozna juz jezdzic na rowerze? Moj znajomy zarabia co najmniej 7 000 netto miesiecznie, samochod ma, ale b. lubi jezdzic na rowerze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na randkę do restauracji rowerem to przesada. Mógł przyjść pieszo albo przyjechać autobusem. I co, pod restauracją stojaków szukał żeby rower przypiąć?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierdolę , ale dzisiejsze dziewczeta to materialistki... normalnie żal..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pie**olę , ale dzisiejsze dziewczeta to materialistki" takie pokolenia nam rosną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna zadać pytanie czy rosnie , czy rodzice wychowuja w ten sposób swoje dzieci..jak obserwuje te nastki , 20 -tki w autobusie czy gdziekolwiek to masakra .. żal słuchac i patrzec , a mam dopiero 34 lata , albo az 34 ;-) czasem to jest i zal po prostu facetów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna zadać pytanie czy rosnie , czy rodzice wychowuja w ten sposób swoje dzieci..jak obserwuje te nastki , 20 -tki w autobusie czy gdziekolwiek to masakra .. żal słuchac i patrzec , a mam dopiero 34 lata , albo az 34' mlodsze, ladniejsza to pewnie ci zal... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy rodzice wychowuja w ten sposób swoje dzieci" To tez wina rodziców a może nawet przede wszystkim Ale jest jeszcze internet,kult pieniadza,totalny konformizm i totalna znieczulica Do tego brak wykształcenia i problemy z pracą To wszystko składa się na to że dzisiejsze nastolatki nie patrzą na to co kto reprezentuje tylko na to kto co posiada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha, no faktycznie , czego mi żal? pożałowac to moge autorki , ze jest taka głupiutka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×