Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość na rowerze byl

Facet przyjechał wczoraj na randke ROWEREM

Polecane posty

Mój facet też przyjechał na pierwszą randkę rowerem i tym mnie właśnie ujął :).Chociaż nie wyobrażam sobie,żeby on jechał a ja za nim kilometr pędziła pieszo.Tu się akurat zachował jak burak.Dla mnie osobiście facet z rowerem jest bardziej ciekawą osobą niż koleś,który nawet do kiosku po fajki czy gazetę-wozi tyłek samochodem.Moja kumpela ma takiego.Do sklepu nie zejdzie na dół,bo przecież nie może dupy oderwać od kompa czy kanapy a jak mają iść do większego marketu(10 minut spacerkiem)to już tylko autem :O.Na rezultat nie trzeba było długo czekać.Facet 32 lata,brzuchol mu urósł a gdy ostatnio mieli przyjść do mnie na kawę i "wgramolić " się na 2 piętro to facet przyszedł spocony,nie mógł oddechu złapać..nie wiedziałam czy robić kawę czy dzwonić po pogotowie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pszczolka166223311
Moj obecny chlopak na poczatku przyjechal metrem a potem jeszcze musielismy bujac sie autonusem i metrem. Co ciekawe mial nawet normalnie prawo jazdy wtedy. Kiedys sie go spytalam dlaczego wtedy nie przyjechal samochodem a on powiedzial, ze wtedy jego rodzice mieli 2 luksusowe auta i nie chcial zebym zajela sie bardziej samochodem niz nim, wiec chcial sprawdzic mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto powiedzial, ze to byla randka w megadrogiej restauracji? Ludzie Sfinksa i McDonalda nazywaja restauracjami, jak juz ktos slusznie zauwazyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phiphiiii
no właśnie nie wiem skąd z info że poszli sobie w ramach pierwszej randki do restauracji na kolację to ktoś wysnuwa wnioski, że laska była w wieczorowej sukni z tiara na głowie, a facet w smokingu przyjechał rowerem. To jest bardzo zabawna metoda dyskutowania, samemu się coś wymyśla (żeby pasowało) a potem albo się tego broni albo pracowicie zwalcza przy pomocy całkiem sensownych argumentów, tylko wstępne założenie jest wzięte z czapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klakaa21
A zwróciłaś może uwagę co to za rower? Na jakiej ramie,jakie ma hamulce etc? Chciałam zauważyć, że za cenę dobrego roweru można kupić auto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phiphiiii
a może on jest hipsterem :P Czy rower miał ostre koło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dck
co za roznica do jakiego lokalu poszli. nie umawiali sie na wycieczke rowerowa, a na randke. logicznie rozumujac (o co na tym forum niezwykle trudno), laska mogla sie ubrac nieco ladniej niz zazwyczaj (np. spodnica i szpilki), a koles sobie przyjechal na rowerku, jak jakis uczniak, a potem jeszcze sobie na nim beztrosko jechal. u mnie bylby skreslony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie.Chyba,że Ty chodzisz codziennie w rozciagniętym i poplamionym dresiorze :P. I nawet jakbym miała 20cm obcasy i koleś przyjechałby rowerem to nie byłby skreślony.Skreśla go jedynie to,że panna za nim maszerowała pieszo a on sobie jechał na rowerku zamiast dotrzymywać jej towarzystwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie mysle, jak niektore kobiety z tego forum potrafia latwo skreslic faceta po jednym wrazeniu ktore mozna rozni e zinterpretowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do tego, ze powinien go prowadzic, chyba sie wszyscy zgadzaja, nieprawdaz? Dyskutujemy sobie o tym, ze rowerem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Tak sobie mysle, jak niektore kobiety z tego forum potrafia latwo skreslic faceta po jednym wrazeniu ktore mozna rozni e zinterpretowac" to jedno wrazenie wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem, fiku mikuu. Zazwyczaj wystarczy do np. rezygnacji z zajefajnego faceta, bo sobie wkrecilo jakis nieprawdziwy film na jego temat :D p.s. nadal szukasz faceta? i nie mozesz znalezc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dck
tia... bo albo spodnica i szpilki albo wyciagniety poplamiony dres. nie ma nic posrodku dla ptasich mozdzkow! to tak jak ze swiatem mody - albo same szkielety albo tluste oblesne baby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiekszosc Pan z tego forum zazarcie dyskutowala, ze np. fajny facet to taki, kiedy kobieta koniecznie chce zaplacic za siebie, mesko oburza sie i nie pozwala (nie jestem tylko pewna, czy nie sila, np. lamiac reke z pieniedzmi). Natomiast kiedy pozwala, to kobiety nie szanuje. A pozniej te topiki o damskich bokserach ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dck
calluna - każdy twój post zawiera coraz większą dawkę absurdu. przejdź się może gdzieś, rozpędź się i uderz głową w ścianę. na jakiś czas powinno pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guiop
przyjechal rowerem = jest biedny ... odwracasz kota ogonem ,chodzi o to ze on jechał ona dreptała obok niego ,jesli uwazacie ze zachował się cool i kulturalnie to ja nie mam więcej pytań:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinien zejsc :) Nie ma sensu dopowiadac tez, ze koniecznie randka byla superelegancka, restauracja droga, a pani zapewne w szpilkach, tego nie wiemy. Dla mnie kluczowe w tym temacie jest slowo, ze przyjechal ROWEREM, a nie czy z niego zsiadl. Autorka podkreslila je w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guiop
Dla mnie kluczowe w tym temacie jest slowo, ze przyjechal ROWEREM, a nie czy z niego zsiadl. Autorka podkreslila je w temacie była zaskoczona ,mógł powiedzieć/zaproponować randkę spacerowo/rowerową,wtedy byłoby ok ,dziewczyna byłaby przygotowana odpowiednio,lub zrezygnowałaby z randki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakos nie zauwazylam, zeby ktokolwiek w tym temacie pochwalil to,ze nie zsiadl z roweru. Moze przeczytaj temat zanim zaczniesz dyskutowac z nie istniejacymi wypowiedziami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
calluno, autorka tak uważa, jej sprawa, ty odniosłaś się do mnie, że bezpodstawnie skreślam facetów, stąd piszę iż wcale nei bezpodstawnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guiop
Jakos nie zauwazylam, zeby ktokolwiek w tym temacie pochwalil to,ze nie zsiadl z roweru no moze nie pochwalił ,ale zaczynacie teksty o materialistkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale po co mial to robic? Jak napisalam gdzies na samym poczatku, jesli nie musieli przejsc calego miasta (to ironia - uprzedzam - chodzilo mi o to, ze jesli nie musieli isc daleko) - to w czym problem? Parkuje rower przed restauracja i git...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×