Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Gość wrzesniowa**
Firanka ja mam go już 3 dni, mam nadzieję, że niedługo będzie normalny taki jak zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowa**
Ciąża 1.3-2 tydzień mlU/ml 16 - 156 A co to znaczy to 1,3 ? jaki tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowa**
Firanka a Ty już dostałaś te testy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
wrzesniowa nie mam testów jeszcze :(, ale znalazlam dzisiaj w aptece test najczulszy 10 jednostek :) i kupilam, bo nigdzie wczesniej w normalnej aptece nie widzialam ich...jak nie przyjdą te z allegro to mam zapasowy teraz :P dzieki za wskazniki bety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firankaa dostalas taki czuly w aptece ? bo ja chcialam kupic ale najczulszy jaki mieli to 20 ale i tak lepszy niz ten o czulosci 25 chce zamowic te testy co ty ale sie wacham no bo okresu nie mam nadal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowa**
O Ty :D no to teraz tylko poczekaj, bo szkoda go niepotrzebnie tracić a jaką ma nazwę? :) zapamiętam i też w razie potrzeby kiedyś kupię. Testy na pewno przyjdą :) chyba, że wzięłaś listem zwykłym (nie poleconym) to może być problem, chociaż ja też tak kiedyś zamówiłam i przysłali, nie oszukali :) Dziewczyny.. jestem kawoholikiem czy jak nie wiem czy jestem w ciąży to mogę pić 2-3 razy dziennie słabą kawę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowa**
Ja zamawiałam przez neta jeszcze spodenki dla córy, mam nadzieję, że to nie będą one zamiast tych testów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
no wlasnie ja tez nie spotkalam sie jeszcze z testami- 10 w aptekach, dlatego skoro juz znalazlam taki to kupilam :) kosztowal 12 zl, a nazywa sie BONA wczesny test ciążowy czułość 10 mlU/ml :) i w tym tescie jest napisane ze wykrywa ciąże najwczesniej jak sie da od 6 dnia po zaplodnieniu. Co do kawy to w sumie nie wiem... jakby co to bede miala z tym problem bo ja pije po 2 dziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
a no i te testy priorytetem zamowilam.. wiec mam nadzieje ze jutro bedą... zalezy kiedy wysłali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowa**
Firanka kochana ja to mogę i 4-5 razy dziennie :P ale w pierwszej ciąży nie pamiętam po ilu tyg. to mnie odrzuciło do kawy i tak mi zbrzydła, że jeszcze kilka mieś. po porodzie nie mogłam jej pić. Znowu moja koleżanka jest nałogowym palaczem i w ciąży dalej paliła chyba nawet 1 paczkę dziennie :/ nic jej nie odrzuciło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowa**
Firanka ja wysłali do godz. 15 to są następnego dnia, jak po 15 to wysyłają kolejnego dnia roboczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firankaa o tak ja dziewczyny tez mam uzaleznienie od kawy ale staram sie pic 1 dziennie odkad sie staram :) Spytam o ten test w aptece bo nawet nie jest drogi a kiedy chcesz testowac? no bo jak pisze ze wykrywa ciaze po 6 dniach od zaplodnienia no to chyba juz mozesz testowac :) ? a Ty wrzesniowa** kiedy testujesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
hmm ja kupilam je w weekend, odrazu zaplacilam, z pewnością pieniądze mieli juz wczoraj rano, myslalam ze wyslą odrazu, wtedy powinnam miec dzisiaj... ale nie ma, nawet awiza :-O Mam nadzieje ze na czwartkowe testowanko dojdą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
no wlasnie 6 dni od zaplodnienia... od jutra licząc owulacja byla 10 dni temu... wiec pewnie do zaplodnienia juz powinno ewentualnie dojsc... boje sie rozczarowac... dwa dni temu byl negatywny wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowa**
Ja zapłaciłam w niedz. poprzez payu , no i dostałam potem emaila o wysyłce no i dzisiaj było awizo. Tylko ogólnie zamawiałam 3 rzeczy i za wszystkie 3 płaciłam w niedz. :P chociaż Ci od testów mają napisane, że wysyłka w ciągu 24h, więc mam cichą nadzieję, że to oni. Ja to najchętniej bym mogła codziennie te testy robić, ale już taka nie będę, bo i tak nic nie pokażą to najszybciej nie wiem na weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowa**
Firanka podchodź do tego na luzie, my przecież 1 raz się staramy, byś była niesamowitą szczęściarą gdyby się udało, mnie neg. testy nie wzruszają, jakoś tak je normalnie przyjmuję, bo i tak wiem, że do @ daleko, najgorzej jak @ przyjdzie albo w jej dniu pokaże, że nic z tego. No, ale zawsze jest przecież październik, pozwoli nam to lepiej poznać własne ciało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
wrzesniowa weekend juz tuuz tuż (no prawie :P) w każdym badz razie to juz w tym tygodniu, szybko zleci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
ja zdaje sobie sprawe z tego ze marne są pierwsze szanse w pierwszym cyklu starań... ale jako ze to dopiero początek moich staranek jestem jeszcze pełna optymizmu, napięcia, wiary ze moze ten maly procencik szans przypadnie na mnie... A tak serio to ja bym wogole nie wierzyla ze sie udalo, ale te moje bóle nie dają mi nie myslec o tym ze cos mogło sie zmienic w moim organizmie... ale naturalnie jak jednak nie jestem w ciąży to nic zlego sie jeszcze nie dzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowa**
No ba :P a Ty kiedy planujesz dokładnie? 2 dni przed @ ?" czy w jej dniu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowa**
Ja się z mężem założyłam przed staraniami, że jeśli mu się nie uda za 1 razem to masuje mnie cały miesiąc... :P ciekawe czy los będzie chciał mi sprawić taką przyjemność ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
ja raczej spróbuje 2 dni przed juz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
w sumie to jeszcze zobacze jak temperatura jutro... czy oby nie spadnie :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowa**
Firanka mierzysz dopiero 1 raz? bo ja kiedyś wieki temu też mierzyłam i temp. miałam cały czas wysoką i temp. spadła kilka godz. przed @ więc do jej dnia możesz mieć podwyższoną cały czas niestety :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezankooio
Firankaa ja zdaje sobie sprawe z tego ze marne są pierwsze szanse w pierwszym cyklu starań... ale jako ze to dopiero początek moich staranek jestem jeszcze pełna optymizmu, napięcia, wiary ze moze ten maly procencik szans przypadnie na mnie... A tak serio to ja bym wogole nie wierzyla ze sie udalo, ale te moje bóle nie dają mi nie myslec o tym ze cos mogło sie zmienic w moim organizmie... ale naturalnie jak jednak nie jestem w ciąży to nic zlego sie jeszcze nie dzieje 18:25 [zgłoś do usunięcia]wrzesniowa** No ba a Ty kiedy planujesz dokładnie? 2 dni przed @ ?" czy w jej dniu ? ALE WY NIKETORE JESTESCIE TUTAJ GLUPIUTKIE:o JEDNO I TO SAMO ROBICIE COS POZA STARANIEM SIE I MIERZENIEM TEMPERATURY? NIE SĄDZE:D TLYKO NAKRECANIE I NAKRECANIA LUDZIE:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. kasiula86, jpgandjks, Majka88- jeszcze raz dzięki. wrzesniowa- właśnie zmierzyłam temp i jest 36,3 Jeśli beta wynosi 5 lub wyżej to jest ciąża. Ten link co KMSU podała u mnie nie wchodzi więc nie wiem co tam napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
avent- witaj. Zapomniałm dodać za tydzień mam wizytę u lekarza. Teraz znowu będę odliczać dni hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
kolezankooio kolejna własnie nic nie rozumiejąca dziewczyno. W jakim celu wchodzisz na ten topik skoro on Ciebie nie dotyczy i się z tym co piszemy nie zgadzasz a wręcz uważasz że jestesmy głupie? by popuścić troszkę jadu? Po co się wypowiadasz nie w temacie? czy z nudów bo twoje życie nie jest zbyt ciekawe? Czy poprostu dlatego że jesteś z natury wredna? Bardzo płytko myślisz skoro uważasz że staranie o dziecko to nasze całe życie, nie, to kolejny etap do którego dojrzałyśmy, być może w przeciwieństwie do Ciebie..dużo można by pisać, tłumaczyć, uświadamiać tobie, ale po co? chyba nie warto i nie chce mi się. Poza tym ten temat nie po to jest, on jest bardzo jasno określony, i nie jest dla Ciebie więc poprostu idz sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×