Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

O macy czytałam, niektóre kobiety z tego forum się tym wspomagają i ...faszerują mężów :). Ponoć im też pomaga na ruchliwość plemników, bodajże ;). Ale ja nawet nie poruszam tego tematu z moim Małżem. Póki co lightowo podchodzę do tematu ciąży - jak się uda to dobrze, jak się nie uda to drugie dobrze :D. Po roku zacznę się niepokoić - na razie nie ma takiej potrzeby. To dopiero 3 cykl starań się kończy, nie ma powodów do paniki. Ja sobie łykam Castagnusa i wiesiołka, bo poprawia mi to nastrój :D - coś tam robię, żeby sobie pomóc, więc mam jakieś tam złudne poczucie wpływu na sytuację ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też brałam wiesiołek bo byłam przekonana że wogule nie mam śluzu ow. miałam tylko taki biały nie ciągliwy przez cały cykl. ale wiesiołek bierze się tylko do owulacji bo potem może uniemożliwić zagnieżdżenie zarodka, wszystko wyczytałam na forach gdzie dziewczyny różne naturalne wspomagacze stosują. gdzieś po miesiącu byłam u gina i to było w okołoowulacyjnym czasie i ona badając mnie stwierdziła że jest bardzo ładny śluz , to ja w domu sprawdzam i dalej nie widziałam różnicy, więc może nie zawsze musi go być tyle żeby na bieliźnie było widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowa**
Firanka gdzie się szlajasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze nie było mnie raptem kilka godzin a tu tyle do czytania że szok :) kasiula86 przykro mi ale nowy cykl przed nami :) Firankaa ja jutro zamawiam te testy zobaczymy jak to będzie w nowym cyklu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
no jestem jestem. Pracuje do 21 i kiedy nie moge pisac tylko czytam... wiec jestem na bierząco... wrzesniowa no to kicha z tymi naszymi testami :-O No mam nadzieje ze jutro już dotrą. Cycki mnie tak bolą, ze dotknąć nie mogę. Co do mojej domniemanej ciąży to nie sądze, przed tym nieszczesnym testem dzisiejszym mialam więcej wiary...ale jako ze jestem szajbusem nie obiecuje ze jutro znowu nie zrobie... :P Wiecie co strasznie mnie boli i piecze podbrzusze, jakby pochwa.. albo pęcherz. Kurde moze serio zapalenie pecherza mnie bierze :( Czy wiecie czy przy ciąży mogą byc takie objawy, czy raczej nie bardzo? i brzuch ciągle boli, kurcze a moze to okres przyjdzie wczesniej i stąd to wszystko... Ja od przyszlego cyklu tez zaczne tego wiesiołka pić. A gdzie sie go kupuje i ile kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak samo z żelami intymnymi nawilżającymi dziewczyny.. nie wiem czy wiecie że one zmniejszają możliwość zajścia w ciążę.. jeśli ktoś używa.. a teraz pytanie za 100 pktów dla oczekujących na @.. jaki kolor mają wasze zewnętrzne dolne narządy?? wiem wiem jestem wścibska i niesmaczna hehe ale lekarz mi mówił i u mnie się to 3 razy sprawdziło że zaraz po zajściu w ciążę zewnętrzne dolne partie z jasno różowych przybierają ciemniejszą bordowszą barwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedysmozesieuda ---> miedzy 10 a 20 najlepiej. mamatruja ---> juz sama nie wiem teraz wieczorem zrobilam i jest duuuzo jasniejsza. postaram sie go dzis uchwycic zeby te uszy dorobic ;) a trak w ogole to wiecie co dzis zrobilam ? zrobilam kolacje zapalilam swieczni przebralam sie w pidzamke ( ale tylk odlatego ze mi zimno ) no i moj przyszedl i ja ze kolacja gotowa siadamy i ja do niego JA: Kochasz mnie on; bardzo a o co chodzi ja: no domysl sie on; no nie wiem ja; domysl sie on nie mam pojecia ja: cieszylbys sie z bobo prawda on: tak ja; to idz zobacz na biurku test on pobiegl i zglupial !! bo to byl test owu an ie ciazowy a kreska byla widoczna ;d;d;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W aptece albo w zielarskim. Ja tam się w zawiesiny nie bawię, wolę łyknąć tabletę :). W aptece kupiłam, ale nie Oeparol czy coś takiego (bo kosztuje z 40zł u mnie), ale taki zwykły, za chyba 8-9 zł. Na opakowaniach jest napisane, żeby łykać 6 tabsów dziennie, ale chyba by mnie po pachy zalało :D. Biorę 2 ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amba - można dostać żele nawilżające plemniko-friendly ;). Pre-seed się chyba zwą ;). Staraczka - Ty potworze :D!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
ambaje ale zmówisz o wargach sromowych wiekszych? kurcze ja nie wiem jakie je mialam wczesniej... a teraz nie sprawdze bo w robocie jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamatruja mowisz o oleju z wiesiolka ? ja bralam oeparol kupilam za 16 zl 60 tabl. bralam do 21 dc bodajze bo potem kazaly mi dziewczyny odstawic :) wiem ze jestem okrutna ale czasem lubie ;p kurcze wiecie jak mnei dzis bolalo podbrzusze? juz sama nie wiem czy to na @ czy owu czy co ?! czulam takie ciagniecie, rozpychanie nie wiem jak to opisac nigdy tak nie mialam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta firankaa mówie o wargach, nie chciałam być aż tak bespośrednia nie to, że się na anatomii nie znam hehe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do żeli to koleżanka mi powiedziała że poszła do lekarza z problemem że nie może zajść od pół roku, on badania porobił okej wyszły a się pyta a żeli Pani nie używa? ona mówi, że używa.. no to niech Pani przestanie hehe.. staraczka dobra jesteś.. moja siostra tak samo zrobiła z usg.. miała usg samych jajników no i był kółeczko na usg (jajnik) a pokazała szwagrowi i mówi patrz dzidziuś hehehe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
ja wolalam dopytac bo nie wiedzialam czy ja sie dobrze orientuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po przytulanku zrób świece, żeby nasienie spłynęło jak najdalej to zobaczysz jak się będzie patrzył heheh ja jak zrobiłam test w drugiej ciąży i wysłałam mmsa mężowi bo był w delegacji.. a on odpisał: czyj to? (w sensie test czyj bo już tak długo się staralismy że nie uwierzył) a ja zrozumiałam że on pyta czyj dzidziuś i się śmieję: listonosza heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
i ja też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firankaa moja znajoma nie dawno dowiedziała się że zostanie mamą żeby było śmiesznie tydzień przed okresem bolał ją brzuch jak na okres piersi ja tak bolały że mówi że nie mogła rano biustonosza ubrać i bolało i piekło ją podbrzusze zrobiła test 5 dni po okresie i wyszły || grube krechy tak więc jestem w 100 % pewna że jesteś w ciąży wspomnisz moje słowa :) Dużo się kiedyś naczytałam na temat czym poprawić jakość i ilość śluzu przede wszystkim i znalazłam artykuł żeby pić codziennie 2 razy dziennie Len zdziwiłam się ale powiem tak odkąd pije len mam baardzo dużo śluzu jakkolwiek to zabrzmi ładnego śluzu :) jak któraś będzie chciała kupić Len to w aptece kupiłam za 5 zł tylko ja go trochę inaczej przygotowuje niż na opakowaniu no bo bądź co bądź len wygląda za przeproszeniem jak ciągnący się śluz :P ale ja daję łyżeczkę z kopką na szklankę wody i gotuje to 15 min na wolnym ogniu od czasu do czasu mieszając po 15 minutach zdjąć z ognia poczekać aż ostygnie przecedzić i dodać np do jogurtu owocowego z dodatkiem musli naprawdę pycha :) wiem że to trochę roboty z tym niż łyknąć kapsułkę wiesiołka ale efekt jest moim zdaniem lepszy :) a po prawa niemal od razu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekam juniora spać położyć spać i do kąpieli.. miłego wieczorku i do przeczytania zapewne jutro wieczorkiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No szkoda. sorka że nie udzielam sie dziś ale zdołował mnie troche ten wynik... A bylam pewna że bedzie ok a to doopa... Tak sobie chyba wymyśliłam że jak wtedy tyle miesięcy, ba, lat się nie udawało to tu bedzie odrazu ... Tak w ramach "rewanżu" :P Pocieszam się jedynie tym że jeszcze ten cykl i następny i mój doktorek wkracza do akcji :):):) hahaha mądry ten kto wymyślil IUI, pewnie i teraz bez tego sie nie obedzie. szkoda tylko że troche czasu bedzie poświecic na badania do tego no ale powem ja wrecz żądam :P nagrody w postaci ciąży... :D Wiem, troche juz bredze chyba... Ehhh zawsze tak mam jak mi smutno to glupa pale, wiecie "haha wszystko ok" a tak naprawde to dolinka. Dziwi mnie tylko ten brak okresu, narazie pare dni wiec lajt, jak przez ok tydz nie przyjdzie zadzwonie zapytam czy sie umawiać żeby przepisał tabsy na wywołanie. Aga - wiem że kiepski wynik, to moja druga ciąży i w pierwszej zaraz w 14dniu po owulce wynik był wyższy nawet niż twój ; torbiel mówisz hmmm może wkrętki/stres...torbieli ani nic nigdy nie mialam chyba że przez 3tyg sie coś zrobiło bo przy zdjeciu wkładki miałam robione usg i było ok, swoją drogą może od tej wkładki??? U mnie zazwyczaj testy dzialały wywołująco na @ w tamtych staraniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula86 mnie się spóźniał 4 dni testy negatywne a dziś rano przyszedł okres też się nakręciłam że to może ciąża ale niestety nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firankaa , ło matko dobra jesteś "teraz nie sprawdzę bo w robocie jestem", a się uśmiałam. A rzeczywiście dziś się rozpisałyśmy. A mnie dziś boli brzuch ale tak dziwnie tak ćmi jak czasem na @, może dziś przesadziłam z tym prasowaniem (4godz.) i sprzątanie i podłogi i pranie, oby to tylko zmęczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowa**
Mnie też pobolewa brzuch a raz jajniki :| z tym zasinieniem to też nie musi być prawda, bo może tak być też przed okresem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też słyszałam że wargi sromowe robią się ciemniejsze w ciąży ale nie wiem jak to jest przed okresem o czym wspomniała wrzesniowa**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowa**
Wiecie czego najbardziej się obawiam, tego, że jak będę w ciąży to córa będzie chciała na ręce, już teraz ją muszę nosić na spacerach, bo do wózka nie chce, a dalej iść też nie ma siły, a do męża za nic w świecie nie pójdzie, tylko ja ją muszę nosić :/ jak to głupio wygląda, on pcha wózek, a ja noszę prawie 2l na rękach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co o tym myślicie znalazłam to teraz http://www.jestemplodna.pl/femifertil.html wrzesniowa** a powiedz mi czym jest spowodowane to że mała nie chce iść do taty ? Wiesz wydaje mi się ze jak przestaniesz malutką nosić na rekach a zaczniesz wkładać do wózka to popłacze i za jakiś czas się nauczy że płaczem nie wywalczy pójścia na Twoje ręce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
no ja juz w domu i nawet w łóżku gotowa do spania. Jestem wykonczona. KiedysMozeSieUda no to twoja kolezanka ma objawy podobne do mnie, ale i do wrzesniowej... fajnie ze we mnie wierzysz, ale mam przeczucie ze sie nie udalo. No pozyjemy zobaczymy Moje objawy to moze byc i ciąża i @ i to nieszczesne zapalenie pecherza... chociaz chyba przy zapaleniu tak piersi nie bolą... albo mam dwie rzeczy na raz :O Sprawdzilam wargi sromowe i kurde nie wiem, jakos nie zwrócilam uwagi jak wyglądaly wczesniej... w kazdym badz razie od zewnątrz są z pewnością ciemniejsze niż wewnątrz.... hmm no po tym cięzko bedzie coś wywnioskowac ;) KiedysMozeSieUda ja wlasnie nie wiem jak sie odnieść do tych wszystkich suplementów wspomagających.. moze to i prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×