Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Gość Firankaa
wiem ze nie wszystko jeszcze stracone w związku z tym moim negatywem dzisiaj, jednak mi juz nadzieje opadly, czuje ze sie nie udalo chociaz nadal mam sprzeczne objawy... dzisiaj chodze czesto siku, piersi dalej bolą, plecy tez. Moze poprostu te bóle juz przepowiadają @.... ciężka sprawa sie w tym połapać. Moje testy z allegro dzisiaj nadal nie dotarły, a juz powinny dojsc 😡 Mama Truja moze faktycznie cykl zakonczy sie niespodzianką dla Ciebie :) Mala1407 witaj! kasiula przykro mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
wrzesniowa no jeszcze sie nie poddaje w tej nierówniej walce, bede testowala az do pojawienia sie @ :P Ale i tak nie mam testów jeszcze wiec kolejny test za 2 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula, no to witamy w gronie staraczek wrzesień/październik ;). Kiedyś jak rzucałam palenie, powiesiłam sobie nad lustrem karteczkę "od jutra nie palę". Trzeba przyznać, że każdy dzień witałam z uśmiechem na ustach :D. Wiedziałam, że mam rzucić, ale to "jutro" dawało tak rozkoszną beztroskę - jak się dziś nie uda, to trudno. Przecież powiedziałam "jutro" ;). Może z ciążą też tak trzeba :D? "Jutro zaciążę" :D :D :D. Mała, witaj, my tu wszystkie świrnięte, więc trafiłaś w doborowe towarzystwo - swój swego znajdzie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh..Firanka, teraz to chyba lepiej, żeby ciąży nie było, bo jestem od tygodnia na lekach, których w ciąży nie powinno się brać. Poza tym nie nastawiam się na ciążę, bo test też powinien już wyjść (owulację miałam gdzieś między 4 a 7 września, nie wiem dokładnie, bo stłukłam termometr i wyniki mi się zafiksowały). Także niespodzianką może być jedynie czas przyjścia @ i długość trwania cyklu. No, ale "od jutra zaciążę" ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w 20 dc mialam owu. w 21 jeszcze się staraliśmy. od 23 dnia owu czyli od soboty mam silne kłucie w lewym jajniku, praktycznie mało co przechodzi, nawraca się kilkukrotnie w ciągu dnia. od owu temp 37 i wyżej. wczoraj miałam 36,6 i popołudniu po kolejnym siku zauważyłam żywą krew, później brązowe plamienie, dziś 2 raz do południa brązowe plaminie, temp już 37 st dziś. może to być implantacja ale nie musi, mialam robić test z bety w piątek ale chyba poczekam do spodziewanego dnia @ w końcu to aż 5 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym 48 h z tego co umiem liczyć to nie 5 dób tylko 2 więc niby dlaczego w ciągu 3 dób od rzekomego zagnieżdżenia beta mialaby nie wyjść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale psycholki
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co widzę na kalkulatorze - zagnieżdżenie ma miejsce mniej-więcej 4-5 dni po owulacji. Czyli u Ciebie wczoraj/dzisiaj. Po zagnieżdżeniu (przyjmując, że miało miejsce we wtorek) polecają zrobić betę dopiero na 6 dzień, więc u Ciebie wypada niedziela. do "ale psycholki" - trudno, nie każdy może być normalny :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do "5 dób a nie 2" - beta musi mieć czas, żeby urosnąć z poziomu 0,1 < (jaki ma każda kobieta) do co najmniej 5 jednostek (który potwierdza ciążę). To nie jest tak, że zaraz po zagnieżdżeniu hCG wynosi 5 i więcej, prawda? Poziom rośnie stopniowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
ale ja od was duzo dowiaduje :) Mama Truja z dwojga złego lepiej stłuc termometr niż lusterko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co Ty, Firanka, przesądna jesteś :D? To śmigaj do jakiejś dzietaj i "się zapatrz" :D. Niezbędne przed następnymi staraniami :D!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
hahahahaha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrześniow
Hej psycholki:-P pisze z tel w razie czego sorki za literówki . Firanka ja tez nie mam testów buhaha to spodenki dla cory doszły. Ten durny listonosz dzisiaj nie chodzil oby doszedl do piątku bo jak nie to go rozniose:-O czasami nawet awiza nie zostawia ehh. Ja ciągle chodze po nocy do wc z pełnym pęcherzem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula86 no to rzeczywiście lipton, ja robiłam 2 dni po spodziewanej@ i miałam 594. Trzymamy kciuki za następny cykl, a może warto iść do gina. bo może to jakaś torbiel na jajniku i dlatego się spóźnia @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrześniow
Kasiu szkoda :( kurcze jakis pechowy ten miesiąc jeszcze sie okaże sie ze tylko gagkan bedzie mama. Oczywiscie zadnej z.nas tego nie zycze. Firanka czuje ze z nas dwojga ty bedziesz w ciazy w tym mies bo masz fajny wykres i lepsze objawy ode mniee buuu ale.ja tez chceee ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrześniow
Kasiu szkoda :( kurcze jakis pechowy ten miesiąc jeszcze sie okaże sie ze tylko gagkan bedzie mama. Oczywiscie zadnej z.nas tego nie zycze. Firanka czuje ze z nas dwojga ty bedziesz w ciazy w tym mies bo masz fajny wykres i lepsze objawy ode mniee buuu ale.ja tez chceee ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick ..... ........Wi ek....ostatnia@......cykl starań......kolejna@ Firankaa.........28.......23.08...................1...... ..... 22.09 Staraczkaa......20.......26.08...............1........... ..... Wrzesniowa**...25.......30.08................1........... ....26.09 mala1407.........23.......24.08.................9........ .......26.09 ambaje83........29.......03.09................16................03.10. NOWE STARANIA: Nick .......Wiek. ..ostatnia@......cykl starań.....dzień cyklu...kolejna@ Majka88.....24......17.09..............3................3 d.c...................... KMSU........22.......19.09..............6................ ...........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyy, dziś chwilę wcześniej was czytam bo wczoraj nagotowałam sobie gar klopsów i zostało mi na dziś więc luźniejszy dzień. witam nowe koleżanki. KMSU przykro mi bardzo ale trzymam kciuki za następny cykl. Proponuję pić herbatę z wiesiołka na zagęszczenie śluzu. U mnie od wczoraj mega boleści w jajnikach i się śmiałam do męża że albo fasolka się zagnieżdża albo jeszcze mam owulację.. choć aż tak bolesnych nie miewam.. ale trochę stresów mam więc może to potęguje.. Aga na pewno za tydzień będzie już słychać serduszko maleństwa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrześniówka, witaj świrusie :). Powiem tak - te mordercze instynkty w stosunku do listonosza to też może być oznaka buzujących hormonów :D. Uszy do góry i czekaj spokojnie. Aga, ja w ciąży w dzień @ miałam 164. A dwa dni wcześniej wyszedł mi ten czuły test, ale była tak blada krecha, że miałam wątpliwości czy w ogóle tam jest :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ambaje - wiesiołek na zagęszczenie śluzu? Pierwsze słyszę. o co chodzi? Biorę go na poprawę śluzu płodnego (właśnie po to, żeby był bardziej rozciągliwy a nie zagęszczony) ale póki co nie widzę jakichś specjalnych efektów kuracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrześniow
Ja tez czytalam ze on poprawia sluz plodny ze ma.byc go wiecej i lepszej jakosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chodziło mi o to że jest go więcej i dłużej przytrzymuje nasienie. tak mi lekarz mówił..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×