Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Ja 12. co wg kalendarzyka miałam mieć owulację miałam napisane, że śluzu jest b, mało ale jest przezroczysty i ciągnący, 13, że go prawie nie ma, lekko ciągnący i 14 kolor biały lekko lepki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajączku, ja też jajniki czuję i to chyba castagnus tak działa - jakby nie patrzeć, ma regulować gospodarkę hormonalną i pobudzać jajniki do pracy. I to robi :). W każdym razie trzeba w to mocno wierzyć :D - ponoć wiara czyni cuda a my się tu na krasnoludnki szykujemy ;). Wrześniowa - jak synek, to możesz przenosić, im się ponoć na świat nie spieszy :). I jakoś trudno ich winić ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ciekawe co tam się chowa, bo 1 raz był 9 i drugi raz 12. Hmm może te pierwsze plemniki to jakieś terminatory i przeżyły te 4 dni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa p...
no no wrzesniowa fajny wynalazlas artykulik o tych śluzach, mi tez przypadł do gustu ;) Mama Truja no to czyli wszystko ze mną dobrze skoro nie tylko ja czuje te jajniki :) Ciekawe jak to bedzie z tymi krasnoludkami u nas w tym cyklu :) Nie no któraś z nas musi być w ciąży!! :D Znalazlam w szafce mamy siemie lniane i jako iz wiem ze tez dobrze dziala na śluz to wczoraj go zrobilam.... wyszedl niezbyt smaczny :O kisiel.... ale wypilam... a dzisiaj mi mama mówi czy cche przytyć, bo len pije... serio len tez dobrze dziala na tycie? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dzisiaj 11 d.c ,czuje lekkie klocie w jajniku i podbrzuszu,ale w poprzednich miesiacach jak obserwowalam sluz to ok 15 d.c mialam jak kurze bialko przez ok 2 dni i myslalam.że to wlasnie zbliza sie owulacja,bo potym kurzym sluzie:)nigdy nie zaobserwowalam innego:(wczoraj sie przytulalismy i zastanawiam sie czy mozliwe jest zeby owulacja byla szybciej niz zwykle mi sie wydawalo.ze jest:)ale Ty piszesz.ze przytulaliscie sie 9 i 12 d.c to mozliwe ze jest szansa:)a ilu dniowe masz cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrześniowa** zerknij sobie na tą stronę http://piekielko.com/kalendarzyk ta strona już parę razy się pojawiła tam wpisz termin ostatniej miesiączki i wyskoczą tam słupki niebieskie i fioletowe jeżeli znasz przypuszczalną datę zapłodnienia to zerknij czy córka czy syn :) i daj znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firankaa p... tak ja piję len tylko nie co inaczej go przygotowuje niż ty :) też to słyszałam że picie lnu powoduję wzrost wagi ale moja mama jest szczupła a piję len już kilka lat więc nie ma reguły mnie osobiście len bardzo pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka tak tylko 2 razy, dlatego nie wierzyłam, że się uda. Cykle mam 27dniowe. Z tej stronki patrząc na dzień 12-13 wychodzi chłopiec, a znowu dnia 9 dziewczynka, tylko wiecie nie wiem czy plemniki wytrzymały te 3-4dni i czy mój mąż nie ma ogólnie np.99% plemników żeńskich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem,tylko nie wiem czy bedzie sposobność:)nie ma co gdybac co bedzie to bedzie.Ja na obiad zrobilam sobie goracy kubek grzybowy gdyz jestem w pracy:)hehe tak naprawde obiad jem wieczorem albo wcale,wczoraj no zrobilam makaron z pesto z bazyli i zoltym serem,dobre tylko tyle sobie nalozylam ze moj N musial po mnie dojadac;)a dzisiaj.to.chyba pizza mrozona z lidla:)a Ty co.tam kuchcisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ja już się uwinęłam z obiadem :). U mnie placki ryżowe (ryż, starty ser żółty i szczypiorek, fajnie smakują) i gulasz. Taka modyfikacja placków po węgiersku ;). Ale Truj się zbudził, więc nie ma to-tamto, trzeba się bawić w "a-ku-ku" :D. Do popisania :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
KiedysMozeSIeUda a jak ty ten okropny len robisz? ja gotuje i odcedzam i pije :O Ja dzisiaj na obiad mam puree ziemniaczane z brokułami z Winiary :P:P tez jestem w pracy, wiec nic innego nie wymysle. Do mojej owulacji tez jeszcze kilka dobbrych dni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
Wrzesniowa chcialabys chlopca czy dziewczynke? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrześniowa** ja mam sposób na len ogólnie bardzo lubię kisiel owocowy mmm pycha więc robię tak kupuj len w ziarnach do gara wlewam 0,5 L wody dodaję 4 płaskie łyżeczki lnu i gotuje na małym ogniu 15 min od czasu do czasu mieszając czekam aż ostygnie przecedzam osobno tradycyjnie gotuje kisiel owocowy i ostudzony len bez ziaren lub z jak kto woli dodaje do kisielu i jem pychota a lnu nie czuć w ogóle trochę z tym zachodu ale warto bo efekty są zadowalające :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, czy mogę się przyłączyć? czytam to forum juz od kilku dni i bardzo mi się podoba :) widac ze jesteście przyjaźnie nastawione i mozna przeczytać i popisac o wszystkim a nie wałkowaś w kółko to samo a przy okazji dowiedzieć się ciekawych rzeczy takich jak firanka zaproponowała fajną stronke ovufriend - się zalogowałam na niej , albo wrześniowa o tym sluzie-super! Stramy sie od stycznia o dziecko najpierw nieregularne cykle,mało progesteronu, podwyzszone tsh,teraz koniec leczenia progesteronem tsh unormowane no a ciaża hmm @ spóźnia się już 5 dni mam objawy których wczesniej nawet przy nieregularnym cyklu nie zauważałam co nawet mój partner potwierdza -y piersi mi o numer skoczyły :)bóle jajników skurcze podbrzusza,ból odcinka krzyżowego ale testy są negatywne :| te robione w dniu @ i 2 dni po @ też.W sobotę idę do szpitala na bete jutro z rana wykonam jeszcze jeden test. pozdrawiam Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zaczynam się gubić zawsze miałam okres co 28 dni ten teraz okres spóźnił mi się 4 dni więc był co 32 więc jak mam obliczyć dni płodne? mam testy owulacyjne to z owulacją będzie nieco lepiej ale i tak się boję że się pogubię w tych kolorach kreseczek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VEG Witaj :) nie ufaj testa bo one lubią się mylić czytałam o tym że nie które dziewczyny były w ciąży a testy byłe negatywne dopiero o ciąży dowiedziały się z USG albo z badania bety. Masz rację zrób szybko betę i wracaj z dobrymi wieściami :) a jak się nie udało to zapraszamy do nas do staraczek :) parę dziewczyn z forum już zafasolkowało i nadal są z nami z czego się bardzo cieszę :) wpisz się proszę do tabelki znajdziesz ją parę stron wcześniej pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VEG to jest ta tabelka :) Nick .............Wiek....ostatnia@...........cykl starań...... gagkan.............37.......20.08................2 lata.........fasolinka Mgielkusia..........28......29.08....................1... .........26.09 Wrzesniowa**.....25.......30.08...................1...... .....fasolinka Majka88...........24.......17.09....................3.... .......... Staraczkaa.........20.......26.08.....................1.. ............ rybalopika.........29.......01.09....................1... ...........29.09 ambaje83..........29.......03.09....................16... ..........03.10 KMSU...............22.......19.09.....................6.. ............17.10 zuzka007..........23.......22.09..................3...... .........20.10 Firankaa...........28........23.09....................2.. ............22.10 Kinga198824.......24.......25.09....................3lata ...........22.10 mala1407..........23.......24.09....................9.... ..........24.10 Alutkaaa...........28.......24.09...................1.... ..........24.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś- dzieki za miłe przyjęcie wpisze się ale mam nadzieje,że szybko tabelka ulegnie modyfikacji :) wiem własnie ze testy nie sa takie wiarygodne jak być powinny - wmawiam to sobie,jak je robiłam to miałam omamy wzrokowe ze jest druga kreska ale w momencie jak szłam po interpretacje do partnera ten mnie tylko głaskał i mówił"może jutro ją zobaczymy - ale nie dziś" Nick .............Wiek....ostatnia@...........cykl starań...... gagkan.............37.......20.08................2 lata.........fasolinka Mgielkusia..........28......29.08....................1... .........26.09 Wrzesniowa**.....25.......30.08...................1...... .....fasolinka Majka88...........24.......17.09....................3.... .......... Staraczkaa.........20.......26.08.....................1.. ............ rybalopika.........29.......01.09....................1... ...........29.09 ambaje83..........29.......03.09....................16... ..........03.10 KMSU...............22.......19.09.....................6.. ............17.10 zuzka007..........23.......22.09..................3...... .........20.10 Firankaa...........28........23.09....................2.. ............22.10 Kinga198824.......24.......25.09....................3lata ...........22.10 mala1407..........23.......24.09....................9.... ..........24.10 Alutkaaa...........28.......24.09...................1.... ..........24.10 VEG................28.......26.08...................9.............?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×