Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

To masz jeszczs czas ja wg kalendarza mialam12.09 a test 10 wyszedl 22 popoludniu a kto wie czy owu nie byla wczesniej. Poczekaj jeszcze z 2 dni. Bo mozesz miec te 25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko martwi mnie to ze mam takie lekkie klocie nieraz w podbrzuszu ale nie wiem czy to gazy od jelit czy w podbrzuszu bo to ciezko pomylic :D ogolnie mam nieraz taki uscisk jakbym miala dostac @ za chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wszystkie razem i do kupy będziemy miały 7 krasnoludków jak "Się Łatwo Uda" w październiku :D. Do biegu, gotowi... Ale faktycznie dupa z tymi testami - że nie napisali jakiej czułości. Ja obstawiam, że 25, bo to jednak standard. Gdyby były 10, to by napisali że ekstaczułe czy coś, żeby bardziej zachęcić do licytowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dwoje babka wrozyla ale.ja tez mam co jakis czas.klucia i.bole wiec ciezko pow. Co mozesz miec. Tylkp beta prawde ci powie albo test hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba czekac. zobaczymy jak to bedzie. moze te 7 krasnoludkow sie uda :D liczac ze 18,09 wg gin byl pozytywny test owulacyjny to owu byla 19,09 do tego dodac 14 dni to wypada @ na ta srode czyli do srody lepiej poczekac z testem. a na bete nie bede biegac co chwile wiecie ? bo jakbym miala biegac co jakis czas na bete a ona kosztuje ok 35 zl to bym zbankrutowala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczka mi tez sie snila ciaza a nastepnego dnia mialam pozytywny test;) moze u ciebie tak samo bedzie zobacz w senniku co to.znaczy bo.ciaza spelnienie marzenia. Rob test kobieto!!!;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z betą lepiej poczekać, aż sikaniec wyjdzie pozytywny :). Tanie to to badanie nie jest. Czasem żałuję, że kobieta po zajściu w ciążę nie robi się zielona albo fioletowa - wszystko byłoby od razu jasne :D. A tak to się każda z nas zastanawia, bo objawy nadchodzącej @ i początkowej ciąży są takie same :o. Bóle podbrzusza, humorki itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E...Wrześniowa, to nie zawsze tak...mi się śniła 3 razy ciąża w tym miesiącu, a @ jak miała przyleźć tak przylazła...No, ale marzenie mi się spełniło - kupiłam w końcu ładną narzutę na łóżko :D. Staraczka, mam nadzieję, że u Ciebie sny będą jednak prorocze :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciąża we śnie symbolizuje nowe plany i nadzieje, które dojrzewają w nas i zostaną w końcu urzeczywistnione. Jako intuicyjne przeczucie symbol ten często podlega autocenzurze i rzadko wyraża się w prostych, łatwych obrazach; pewne obrazy odnoszą się często do stanu ciąży: piłka (rzadko w tym sensie), jajko, nenufar (rośnie w wodzie jak płód), skarb w piwnicy (dziecko jest skarbem ukrytym w łonie matki), krzew, który ktoś sadzi, deszcz (symbol urodzajności), nabrzmiałe piersi, tunel, koń. kobieta śniąca, że jest ciężarna: oczekuj od życia czegoś nowego, spełnią się twoje życzenia mieć ciążę z komplikacjami: nie możesz poradzić sobie z jakimś problemem, potrzebujesz wsparcia przyjaciół widzieć kobietę w ciąży : szczęście materialne kobieta śniąca, że rodzi rybę : dziecko będzie żyło krótko, może też narodzić się martwe kobieta śniąca, że rodzi orła : urodzi syna, który będzie silny i władczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narodziny dziewczynki: bolesne doświadczenia samemu rodzić: jeśli widzi się nowo narodzone dziecko, oznacza, to profity i uwolnienie się od zmartwień i kłopotów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KiedysMozeSieUdaPaździernik:)
Firankaa co z projektem męskiej piżamki ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze skopiowało mnie jak wychodziłam ze strony z tel. nieźle :P Już się nie mogę doczekać października i waszych testowań ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już też nie mogę się doczekać a jak sobie pomyśle że o ewentualnej ciąży dowiem się 17 października ( dopiero ) to wypadało by się załamać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynu!Nie wiem jak teraz sobie obliczyc w tym miesiacu dni plodne,bo skoro teraz mi sie tyle spoznila chyba 6 dni wczesniej zawsze mialam co 29-30,@ dostalam 17.09 jak myslicie kiedy moze byc owulacja?w dodatku.teraz mialam stres zwiazany z prawkiem i jeszcze biore antybiotyk,myslicie ze to moze przyspieszyc owulacje?dzisiaj mam 11 d.c chyba zaczne intensywne przytulanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynu!Nie wiem jak teraz sobie obliczyc w tym miesiacu dni plodne,bo skoro teraz mi sie tyle spoznila chyba 6 dni wczesniej zawsze mialam co 29-30,@ dostalam 17.09 jak myslicie kiedy moze byc owulacja?w dodatku.teraz mialam stres zwiazany z prawkiem i jeszcze biore antybiotyk,myslicie ze to moze przyspieszyc owulacje?dzisiaj mam 11 d.c chyba zaczne intensywne przytulanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynu!Nie wiem jak teraz sobie obliczyc w tym miesiacu dni plodne,bo skoro teraz mi sie tyle spoznila chyba 6 dni wczesniej zawsze mialam co 29-30,@ dostalam 17.09 jak myslicie kiedy moze byc owulacja?w dodatku.teraz mialam stres zwiazany z prawkiem i jeszcze biore antybiotyk,myslicie ze to moze przyspieszyc owulacje?dzisiaj mam 11 d.c chyba zaczne intensywne przytulanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę dziewczyny nastraszyłyście mnie trochę, jakoś miałam całkowite zaufanie do lekarza (Ordynator oddziału) i jakoś tak zupełnie spokojnie przyjęłam to co powiedział żeby spokojnie czekać , nie miałam kontaktu z dziewczynami które były w podobnej sytuacji więc nie wiem jak to wygląda a powiem szczerze nie mam ochoty szukać po forach bo nic to nie wnosi (już się naszperałam w kwestii mięśniakow w ciąży, prawidłowej bety, spadającej bety, pustych pęcherzyków ) tylko potem człowiek ma łeb sześć na dziewięć, więc postanowiłam nic nie szukać ,ale może rzeczywiście jak się nic nie zacznie do poniedziałku to pójdę do gin. jakiegoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga czasem lepiej pójść sprawdzić do innego lekarza- dla świętego spokoju... o pomyłkę nie trudno czasem :) Bądź dobrej myśli :))) Kurcze już nie mogę się doczekać aż @ pójdzie w cholerę i zaczniemy z mężem staranka :)) Dobrze, ze mu w tym miesiącu żaden poligon nie wypada na dni płodne, bo bym chyba go umordowała :D Czy któraś z was bierze może castagnus??? Ciekawa jestem czy rzeczywiście to ma takie superaśne działanie...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SŁUPku, a co ja z Pająkiem mamy powiedzieć? My jeszcze później niż Ty się dowiemy :(. Majka, temperaturę mierz albo testy owulacyjne zakup, ewentualnie skup się na obserwacji śluzu, bo moja szklana kula nawaliła i nie jestem w stanie przewidzieć Twoich dni płodnych :). Może te 6 dni to było jednorazowe wahnięcie, a może coś Ci się w cyklu namieszało - w każdym razie musisz się poobserwować, bo nawet przy super-regularnych cyklach dni płodne i owulacja mogą być ruchome. Ja w każdym razie życzę, żeby były jak najszybciej :). Aga, przejdź się. Tak jak pisałam wcześniej - nie wiem, jaka idea przyświecała lekarzowi, ale na wszelki wypadek warto zasięgnąć alternatywnej opinii. Mama6latki - tak, kilka z nas go bierze, wystarczy sięgnąć parę stron wstecz, całkiem dużo na jego temat pisałyśmy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie macie pojęcia jak mnie dzisiaj moje dziecko wkurza, normalnie szlag mnie trafia, chyba na pogodę ją bierze ;) jest nieznośna!! a co to będzie przy 2.. koszmar!! Ja patrzyłam i zapisywałam śluz w tym mieś. więc w razie czego służę radą haha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie do tej pory bylam pewna ze wiem kiedy mam owulacje,po obserwacji sluzu,ale jak zaczęłam czytac wasze rozprawki na ten temat to juz sama sie pogubilam i nie jestem juz pewna..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm..moja ryczy i nic jej od rana nie pasuje. Zajmuj się nią i zajmuj, bo jak choćby oczy gdzie indziej podziejesz (niż na jej obliczu) to wrzask :o. A kto pranie nastawi, wywiesi, zbierze, poprasuje, poskłada, dom ogarnie, obiad ugotuje itd? Masakra jakaś. A do tego Tobie dochodzą hormony ciążowe, które też sprawy nie ułatwiają :). Na kiedy Ty masz termin, Wrześniówka? Na maj czy czerwiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Wrzesniowa moze Ty mi po krótce wyjasnisz jak jest z tym sluzem?!:)najpierw 2 dni jest taki bialy a potem przez dwa dni bardziej przezroczysty i ciagnacy jak bialko kurze:)to wtedy kiedy jest ta owulacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa październikowa ;)
Witajcie! U mnie tez dzisiaj pogoda wietrzna bardzo... chociaż wcale zimno nie jest. KiedysMozeSieUda projekt wy miałyście stworzyć, ja tylko dziergam :P Dzisiaj skonczyla mi sie @ i juz powolutku zblizam sie do plodnych dni :) Mama Truja haha no fajnie byłoby gdybyśmy zmieniały kolory w ciąży :D jak wesoło by to wyglądało :P Majka kochana załóż sobie konto na http://ovufriend.pl Super stronka. Wyznacza dni plodne i nawet owulacje... mozesz wpisywac tam swoje objawy, sluz, temperature, jakie leki bierzesz... Pozatym po sluzie widzisz czy masz juz plodne dni... czy zrobil sie juz rozciągliwy, przezroczysty? Mama 6latki ja tez biorę od kilku dni castagnusa i oeparol. Narazie nie widze różnicy, no ale to nie dziwne :) dopiero wczoraj skonczyl mi sie okres wiec sluzu jeszcze nie mam :D Z tym ze ja czuje takie ciągniecie jajników... mysle ze to albo ten wiesiolek, albo castagnus robi. A i ja tez zaczelam to brac bo naczytalam sie bardzo duzo pozytywnych opinii jako ze pomagają zajść w ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początek czerwca :) ale coś mi się zdaje, że i tak urodzę w maju przez ten stres, który mi funduje córa ;) człowiek miał więcej cierpliwości jak to było małe nie ruszało się i tak słodko wyglądało niż teraz, ale to ponoć jest wpisane w losy dziecka, że malutki noworodek i niemowlak rozczulają rodzica, a większe to hmmm :D Mi najbardziej podpasował tekst na temat owulacji na tej stronie: http://www.jestemplodna.pl/23,plodny_sluz_szyjkowy.html Szyjka macicy produkuje cztery rodzaje śluzu szyjkowego. Wydzielina produkowana w dniach niepłodnych (na początku i pod koniec cyklu) to śluz typu G, który przypomina gęstą pastę i wytwarzany jest przez najniżej położoną część szyjki, tuż nad pochwą. Dla plemników stanowi on barierę nie do przebycia. Kiedy poziom estrogenu w organiźmie zaczyna wzrastać, szyjka zaczyna produkować śluz typu L, który jest bardziej płynny i towarzyszy mu uczucie kleistości, lub wilgoci w pochwie. Na kilka dni przed owulacją, jeszcze wyższe partie szyjki wytwarzają śliski i rozciągliwy śluz typu S. Ujście pochwy wydaje się wtedy szczególnie wilgotne i można zaobserwować przezroczyste nitki śluzu typu S, czasem przemieszane z białawymi kroplami śluzu L. Idealnie, śluz typu S powinien dać się rozciągnąć nawet na kilka centymetrów pomiędzy kciukiem i palcem wskazującym. Jego konsystencja często jest porównywana do surowego białka kurzego. Tuż przed wystąpieniem owulacji śluz traci swą rozciągliwość. Jest to śluz typu P, produkowany przez najwyższą partię szyjki macicy. Jest on rzadszy i mniej rozciągliwy, niż śluz S ale jest niezwykle śliski i to się daje odczuć u wejścia pochwy. Ostatni dzień produkcji śluzu P jest najbardziej płodnym dniem cyklu. Jest to dzień, w którym z pęcherzyka Graafa uwalnia się komórka jajowa. Zmiany śluzu szyjkowego łatwo jest monitorować na przykład przy podcieraniu się (po oddaniu moczu podcieramy się dwukrotnie i obserwujemy pozostałość na papierze po drugim podtarciu), lub umieszczając palce wewnątrz pochwy (patrz artykuł Jak rozpoznać dni płodne). To masz taki śluz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×