Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Wrześniowa** może to głupio zabrzmi ale chciała bym mieć takie bóle wiedząc że jestem w ciąży i że za 9 miesięcy zostanę mama :) dasz rady wytrzymać ból :) wierzymy w ciebie :) kiedy masz wizytę u ginekologa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dziewczyny ja chwilowo znikam bo muszę skończyć obiad a potem umyć głowę bo wybieram się dzisiaj z moim M do kina :) jak mi się uda to napiszę wieczorem :) papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E, Wrześniowa, nie bój nic - przecież już przez to przechodziłaś, prawda :)? Jak się mają więzadła podtrzymujące macicę rozciągać? Bezboleśnie? No tak to by każda chciała :). Ale powiem Ci więcej - 3/4 osób obecnych na tym topiku wiele by dało, żeby się z Tobą zamienić :D. Aha - przypomniało mi się a propos dowcipnego ;) badania USG. Na rozładowanie stresu ;) przytoczę pewną zabawną sytuację, którą gdzieś przeczytałam. Kobietka miała tyłozgięcie macicy i ciężko było się na tym USG czegokolwiek dopatrzeć (nie pamiętam czego szukano ;)..) no i ten lekarz gmera tą kamerą, uciska, szuka, w pewnym momencie kobieta patrzy na niego i ze stoickim spokojem pyta "Pan doktor to chce mnie przebadać, czy do orgazmu doprowadzić?" :D. U mnie chyba kończy się @, zawsze 5 dni a tu 3 :). Cuda się dzieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KMSUP tak jak mówiłam idę gdzieś za 2-3tyg. zobaczę jak będzie u mnie z cierpliwością :) ale prędzej na pewno nie. Mamatruja dobre :) ja osobiście nigdy u mężczyzny gina nie byłam na badaniu gin. tylko na usg i nie pójdę za żadne skarby świata :P jakoś się nie czuję na siłach. Chociaż potwierdzam wasze zdanie, dużo kobiet chwali sobie facetów bardziej niż kobiety gin. kwestia gustu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwestia podejścia :). Dla mnie lekarz to lekarz, nigdy nie patrzyłam na kwestię badań czy wizyty u gina pod kątem jej/jego płci. Raczej tego, czy potrafimy się dogadać. A na to nie ma reguły - czasem kobieta "się czepia", olewa pacjentkę i jest mrukliwa, czasem facet. Teraz trafiłam na dobrego starszego lekarza, świetnie poprowadził mi zagrożoną ciążę, rewelacyjnie poprowadził zabieg cc, jak powiedziałam że się chcemy starać o drugie dziecię to zrobił USG, żeby potwierdzić że macica dobrze się zrosła i organizm jest gotowy na ciążę, także nie mam do niego zastrzeżeń. W dodatku taki luzak i tak się można pośmiać, że wizyty są zupełnie niestresujące :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E...jak trojaczki następne, to ja może poczekam do listopada ;). Przecież ta stawka nie może wiecznie rosnąć ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że to nie koncert życzeń, ale poproszę o jedno dziecko :) a nie więcej.. a wy się możecie obdarzać nawet trojaczkami haha na zdrowie by wam wyszło, wszystko za jednym razem :) Nie macie pojęcia jak mnie wzięło na chipsy, normalnie ślina mi cieknie na samą myśl, a nie chce mi się iść kupić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! ale czytania miałam! Majka - jestem z Poznania Mgiełka - gratulacje! oj, trojaczki to już sporo.. ale bliźniaki- fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrześniówka, załóżmy, że bym nie zbankrutowała przy czwórce (w końcu jest jeszcze Truj) maluchów na mleko, pieluchy, wizyty u lekarzy, szczepionki, ubranka, zabawki, opłaty itd - ale z pewnością nie nastarczyłabym na CLONOZEPAN dla siebie i męża, żeby to jakoś wytrzymać :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mgiełka o jaaaa ale fajnie, gratuluje blizniaków. Super. A ja tak ni z gruchy ni z pietruchy - co sądzicie dziewczyny o takich wielorazowych testerach owulacyjnych? Natknęłam się na to przypadkiem, nawet nie wiedzialam że są wielokrotnego użytku. Zacofana jestem :P znałam tylko te jednorazowego użytku a tu taka nowość. Hmmmm ciekawie brzmi, tylko badanie śliny? wkleje linka przykładowego: http://www.przedciaza.pl/21-test-owulacyjny.html W sumie takie coś fajne jak ktos już nie chce dzieci a jest za naturalną antykoncepcją. O ile działa w ogóle takie cudo :P Znacie jeszcze coś innego z owulacyjnych nowości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to życzę braku zaskoczenia na wizycie u lekarza :). Żeby było jedno, zdrowe, z silnie bijącym serduchem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula może to i fajne,. trzeba by było poczytać opinie :) a w metody naturalne jakoś nie chce mi się wierzyć, jedna pomyłka i jest niespodzianka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoją drogą pzreglądam sobie tą strone i powiem wam że najchetniej pół asortymentu bym wykupiła :P Nie wiem, taki się ostatnio pies na zakupy zrobiłam, że aż dziw bierze... Przynajmniej dla córki mogę bezkarnie kupowac bo M jej tego nie wypomni... :P Dobrze, że mam ograniczone finanse bo bym wydawała i waydawała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrześniowa - ja też nie uznaję tylko naturalnych, no bo jak inne metody zawodza to gdzie tu liczyć na naturalne zabezpieczenie. Wole wspomagacze. No ale nie teraz ;) Potem też sobie wkladkę zaloże, widzę że była baaaardzo skuteczna. Rybalopika i Majka88 sam Poznań, bo ja też :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa październikowa
ale u was wesolutko :) no ja tez jakbym miala miec trójkę naraz w pazdzierniku to wole w grudniu chociaż o jedno mniej ;) hehe żeby sie tak dalo to zaplanować. Pytanko do tych które brały dalej wymienione specyfiki..czy po oeparolu, lub castagnusie bolał was brzuch lub jajniki? dzisiaj 5 dzien jak przyjmuje te leki i wlasnie mam takie dolegliwosci... a może to normalne? hmm moze castagnus wywola mi wczesniej owulacje i stąd te pobolewania? jak wiecie cos na ten temat to proszę o notkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam bym się na blizniaki nie obraziła ;) Trojaczki hmmm finansowo nie dałoby rady chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula86 ja kupuję z tej strony fertilcare i fertilman którą podałaś znam ten mikroskop owulacyjny też się zastanawiam nad kupnem ale sama nie wiem czy to nie jest taki pic na wodę te tabletki które łykam oprócz tego że mi wyregulowały okres to w ciąże przez to nie zaszłam ale mam zamiar już nie kupować tych tabletek tylko coś takiego jest tańsze niż ten lek który ja biorę http://www.jestemplodna.pl/femifertil.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mgiełkusia gratulacje!! Podwójne! Twój lekarz ma niezły sprzęt, że w dniu spodziewanej @ już widział wsio.. Fajnie.. u mnie nadal jedna wielka niecierpliwość.. choć dziś w pracy zaliczyłam takie mega uderzenie gorąca, że musiałam wyjśc na pare minut na ławkę przed biurowiec bo mi się aż w głowie kręciło.. chyba za dużo mam na głowie i jeszcze te stresy.. Firankaa a męskie koszulki też robisz?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga powiem ci że dziwie się trochę bo wiem, że u nas w mieście do jakiegokolwiek lekarza nie pójdziesz i ci zdiagnozuje pusty pęcherzyk to każdy kieruje na szpital i tam dają leki na wywołanie skurczy i @ ale wszystko pod nadzorem lekarzy.. i na drugi dzień się wychodzi.. troche mnie strach obleciał że ty w domu bo możesz ostro krwawić przecież..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba że to taka polityka szpitala że biorą cię na oddział a potem piszą do NFZ że jadłaś trzy razy, że pościel zmieniali, że leków tyyyyle dali i kasę kradną z NFZ może tak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×