Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Gość Firankaa
o to tak jakbz Aga odpowiedziała na moje wątpliwości...czyli jednak to oeparol moze powodowac takie wlasnie pobolewania/ skurcze jajników jakie ja dzisiaj czuje... pewnie dlatego tylko do owulacji mozna go stosować.. ambaje no a jak miałyby wyglądać takie koszulki dla mężczyzn? :P Jak je zaprojektujesz to wydziergam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KiedysMozeSieUda
a może by dwuczęściowa piżamka dla faceta z otworkiem na wężyka było by mu ciepło w piżamce a jak by mu się zachciało baraszkowania to by sobie tylko otworkiem wyją co trzeba hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) dopiero wrocilam ogolnei boli mnie podbrzusze jak na @ wiec pewnie przyjdzie.. mgielkusia gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorową porą. Firanka i wrzesniowa- dzięki za wpisanie do tabelki! Mgielka-wspaniała nowina GRATULUJĘ!!! Ja dzisiaj też miałam wizytę u gina i USG. Widziałam pęcherzyk i małą kreseczkę w środku. Serduszko jeszcze nie biło. Powiedział, że dobrze się zagniezdziło i kazał przyjść za 3 tyg. Obdzwoniłam już najbliższą rodzine, znaczy rodziców i rodzeństwo. Zaskoczyłam ich nowiną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny właśnie wróciłam z moim M z badania teraz pozostaję czekać do poniedziałku na wyniki mam nadzieję tylko że będą dobre oby :) kurcze u was też tak wieje ? bo u mnie jest taka zawierucha że prawie mnie przewróciło jak wychodziłam z domu hehe :) a tak poważnie to na każdej ulicy drzewa połamane strach wychodzić mam wrażenie że zaraz okna wypadną pogoda straszna tyle że jest ciepło a co u was dziewczyny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, no u mnie też wieje tak że głowę chce urwać,ale przynajmniej pranie szybko wyschnie tylko trzeba dobrze przypiąć bo będę je zbierać po okolicznych wiochach, @dalej nie ma , a już wczoraj myślałam że coś będzie bo tak mnie bolał brzuch i plecy no ale nic czekam dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga-prawie-40 może ci się to wydać głupie ale mnie jaki się czasami spóźniał @ a kochałam się z moim M to na drugi dzień okres był od razu parę razy już tak miałam może spróbuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga dziwi mnie, że nie dali Tobie żadnych tabletek na wywołanie okresu, tylko masz tak sobie chodzić nie wiadomo ile czasu :/ u mnie taka sama pogoda, dzisiaj to nigdzie nie wychodzę ;) szaro, buro, deszcz pada, okropnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) pogoda chyba w calym kraju sie popsula u mnei szaro buro i do D*** ! ogolnie to dzis myslalam ze @ przyjdzie ale jednak nie a tak mnie pobolewa brzuch.. poki co caly czas mam mleczny dosc gesty sluz.. boze oby to byla fasolka ! a tak z innej beczki wiecie co mi sie dzis snilo ? ze nagle zaczelam rodzic i urodzilam coreczke ! boze jaka bylam szczesliwa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Mogę się do was dołączyć? W tym cyklu zaczynamy z mężem starania :) Planowaliśmy 2gą ciążę już rok temu, ale okazało się, że mam problemy z tarczyca. TSH było praktycznie zerowe, zapalenie tarczycy, przeciwciała 4000 (norma 0-60) więc nie mogliśmy się starać, bo to niebezpieczne. Teraz lekarka powiedziała, że możemy zacząć starania gdyż TSH w normie :)))) Przeciwciała niestety mogą się utrzymywać do końca życia (choroba autoimmunologiczna). Dzisiaj będę miała ostatni wynik innych przeciwciał, który wykaże czy mam Hashimoto czy Basedowa. Lekarka kazała być dobrej myśli i obiecała, że zrobi wszystko, żeby ciąża przebiegła bezpiecznie i żeby nic złego się nie działo :) Kochana kobieta :)))) Od wczoraj (1szy dzień cyklu) biorę castagnus i olej z wiesiołka :) Podobno działa super na owulację- cóż to się okaże za miesiąc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczka mi tez sie snila ciaza a nastepnego dnia mialam pozytywny test;) moze u ciebie tak samo bedzie zobacz w senniku co to.znaczy bo.ciaza spelnienie marzenia. Rob test kobieto!!!;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczka mi tez sie snila ciaza a nastepnego dnia mialam pozytywny test;) moze u ciebie tak samo bedzie zobacz w senniku co to.znaczy bo.ciaza spelnienie marzenia. Rob test kobieto!!!;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KMSUP ---> robilam po drodze chyba z 4 tesdty wszystkie negatywne ! gin wyliczyla ze owu mogla byc 18 wrzesnia wiec to perwnei za wczesnie na test ? mama 6 latki witamy :) a masz regularne cykle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, u mnie też pranie - pięknie schnie na tym słoneczku i wietrze :). A jest co prać - wszystkie pościele po chorobie :o. Ja czuję się dużo lepiej, Truj też, za to Małż zaczyna się rozkładać :o. Szpital w domu normalnie. Aga, Ty nie podchodź sobie do tematu tak niefrasobliwie. Przejdź się może do innego lekarza skoro ten tak lightowo sobie podszedł do sprawy, mi też się wydaje nienormalne, że lekarz wiedząc o obumarłej ciąży nic nie robi - nigdy, w żadnych relacjach żadnej z kobiet, które dotknął podobny problem nie spotkałam się z takim podejściem lekarza. Może w tym szaleństwie jest jakaś metoda (nie wiem, nie chce Cię faszerować chemią, albo organizm szybciej dojdzie do siebie jak "sam" się oczyści), ale chyba lepiej się upewnić.. Kto teraz testuje następny? Staraczka? Przygotowana na Trzech Muszkieterów ;) (w sumie i tak lepiej niż 7 krasnoludków :D)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ? ja watpie ze sie udalo bo w sumei chodze zla tj zawsze przed @ wszystko mnie drazni.. a moj M wczoraj jak juz lezelismy w lozku spytal czy w ciazy czasem nie jestem ? bo mu powiedzialam ze zle sie cuzje i wszystko mnie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic staraczka, w takim razie na 3 Muszkieterów szansę ma Ryba i Amba, reszta bije się o 7 krasnoludków w październiku :). A tak serio - no przecież któraś z Was musiała zajść jeszcze w tym miesiącu :). Brak II jeszcze o niczym nie świadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A.bys widziala jaka j zla chodze z wszystkimi.sie kloce ciaza to.burza hormonow generalnie jakas dziwna sie zrobilam taka niemila to samo jakos tak wychodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama truja planuje zrobic test jakos we wtorek czy srode albo isc na bete jeszcze nei wiem bo jestesmy w trakcie remontu w niedziele poniedzialek przeprowadzka a sam wiecie jak to jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamaTruja ja liczę na październik ale nie koniecznie na 7 krasnoludków :) 1 krasnalek w zupełności by wystarczył góra 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×